AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi midir? AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Hizmet ücretleri nedir? AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi için online teklif alabilirsiniz.

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi
AS 9100 BELGESİ Nedir?
 • AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi nedir?

  AS 9100:2003, AS 9100D veya AS 9100 olarak da bilinen EN 9100:2018, parçalar, bileşenler ve montajlar dahil olmak üzere havacılık, uzay ve savunma ürün ve hizmetlerin tasarlayan, geliştiren veya sağlayan kuruluşlara yönelik standarttır.

  ISO 9001:2015 kalite sistem standardına dayanıp, havacılık endüstrisinin gereksinimlerine yöneliktir. AS 9100:2018’de önceki sürümleri gibi, havacılık endüstrisi ve tedarik zinciri ile ilgili şirketler için kalite yönetim sistemi gereksinimlerini standartlaştırır.

  Standart, kalite yönetim sistemleri için genel ISO 9001 standartlarını oluşturup, havacılık sektörüne yönelik kaliteli parçalar ve ürünlerin güvenli gelişimi, üretimi ve dağıtımı için sektöre özel yönergeler ekleyerek yapar.

  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi, kalite, maliyet ve teslimat performansını iyileştirmek amacıyla elde edilir. Bu, kuruluşa özgü gereksinimlerin azaltılması veya ortadan kaldırılması, kalite yönetim sisteminin etkin bir şekilde uygulanması ve iyi iş uygulamalarının daha geniş çapta uygulanması yoluyla gerçekleştirilir.

  Havacılık sektörü ile ilgili izlenebilirlik, güvenlik, güvenilirlik ve düzenleyici gereklilikler üzerinde etkili olan konulara özel önem verilmektedir. AS9100 sertifikası, bir kuruluşun yeterli kalite yönetim sistemlerine sahip olmasını sağlamaya yardımcı olduğundan, birçok havacılık ve uzay üreticisi ve tedarikçisi yalnızca sertifikalı ortaklarla çalışacaktır. Sonuç olarak, AS9100 sertifikası, havacılık ile ilgili herhangi bir şirketin dikkate alması önemlidir.

  AS 9100 önceki sürümleri gibi EN9100:2018 de havacılık endüstrisi ve tedarik zinciri ile ilgili şirketler için kalite yönetim sistemi gereksinimlerini standart hale getirir.

  AS 9100:2016 Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

AS 9100 BELGESİ Kapsamı Nedir?
 • AS 9100 Kapsamı Nedir?
  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi kapsamı nedir?
  AS 9100:2016 kapsamı;

  Kalite Yönetim Sistemi

  Yönetim Sorumluluğu

  Kaynak Yönetimi

  Üretim Süreci

  Ölçme, analiz ve iyileştirme

AS 9100 BELGESİ Nasıl Alınır?
 • AS 9100 Nasıl Alınır? 

  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi  kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki İster Online ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere AS 9100:2016 belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

AS 9100 BELGESİ Hangi Sektörler İçin?
 • AS 9100 Hangi Sektörler İçin? 

  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  AS9100 bir kalite yönetim sistemi standardı olduğu için ağırlıklı olarak savunma, uzay ve havacılık sektörlerine ürün ve hizmet sağlayan firmalar tarafından kullanılmaktadır. AS9100D standardı, havacılık ve uzay endüstrisinde veya havacılık endüstrisindeki ortaklarla birlikte çalışan herhangi bir kuruluş için geçerlidir, örneğin: uçak bileşenleri ve malzemeleri üreticileri, havacılık parçaları ve montajının tasarımcıları, havacılık ve uzay üreticileriyle çalışan kalite yönetim kuruluşları ve havacılık endüstrisinde düzenli veya düzensiz çalışan diğer şirketler içindir.

  AS 9100:2003, özel sektördeki her büyüklükteki şirkete, aynı zamanda kamu sektörü kuruluşlarının da arasında bulunduğu havacılık, uzay ve savunma sanayi alanında faaliyet gösteren malzeme üreticileri ve iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

AS 9100 BELGESİ Faydaları Nelerdir?
 • AS 9100 Faydaları Nedir? 

  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi, AS 9100:2016, üst düzey kaliteyi korumak ve müşteri beklentilerini karşılamak için dahili süreçlerinizi iyileştirilmesinde

  Ürün güvenliğini ve güvenilirliğini sağlamak

  Bilançoyu ve karlılığın iyileştirilmesi

  Küresel pazarlanabilirliğinin geliştirilmesi

  Tek bir denetim kuruluşunda standart hale gelmesi ve havacılık endüstrisinde birden fazla değerlendirmeyi ortadan kaldırır

  AS9100 standardının uygulanması, verimliliği artırmak, sürekli iyileştirmeler yapmak ve üretkenliği artırmak için iş süreçlerinin izlenmesini gerektirir.

AS 9100 BELGESİ Ne Kadar Sürede Alınır?
 • AS 9100 Ne Kadar Sürede Alınır? 

  AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi ne kadar sürede alınır?
  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi
  kurulumu sonrası AS 9100:2016 Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre AS 9100:2016 Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak AS 9100:2016 belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  AS 9100 sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

AS 9100 BELGESİ Denetimi Nedir?
 • AS 9100 Denetimi Nedir?

  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi denetimi nedir?

  AS 9100 belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız AS 9100:2016 standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; AS 9100 Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

AS 9100 BELGESİ Online Kurulum Nedir?
 • AS 9100 Online Nedir?

  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO AS 9100:2016 Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online AS 9100:2016 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  AS 9100:2016 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online AS 9100:2016, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online AS 9100:2016 sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online AS 9100:2016 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

AS 9100 BELGESİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • AS 9100 Geçerlilik Süresi?

  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  AS 9100 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  AS 9100:2016 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı  şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi  olan AS 9100:2016 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge  iptal olur ve ya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için AS 9100:2016 belgesi düzenleyemez.

  AS 9100:2016 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

AS 9100 BELGESİ Eğitimi Nasıl Alınır?
 • AS 9100 Yasal Gerekçeliği Nedir?
  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi yasal bir gereklilik midir?

  AS 9100:2003, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  AS 9100:2016 belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat AS 9100 belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak AS 9100 belgesi talep edilmektedir.

AS 9100 BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • AS 9100 Fiyatı Maliyeti Nedir?

  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, AS 9100:2016 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, AS 9100 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, AS 9100 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. AS 9100:2016 Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

AS 9100 BELGESİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • AS 9100 Neden Bizi Seçmelisiniz?

  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

  AS 9100:2016 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde AS 9100 sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online AS 9100 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

AS 9100 BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • AS 9100 Eğitimi Nedir?

  AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi Eğitimi Nedir?

  AS 9100:2016 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  AS 9100:2016 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  AS 9100:2016 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, AS 9100:2016 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, AS 9100:2016 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, AS 9100:2016 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve AS 9100:2016 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

AS 9100 BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  AS 9100 BELGESİ standartları arasında ve AS 9100 BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi blogumuzda topladık.

  AS 9100 BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş AS 9100 BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için AS 9100 BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  AS 9100 BELGESİ ne demek?
  AS 9100 BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
  AS 9100 BELGESİ ile AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi aynı anlamda mıdır?
  AS 9100 BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  AS 9100 BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  AS 9100 BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sorularını cevaplıyoruz. AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi blogumuzda topladık.
  AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

AS 9100 BELGESİ İçerik Destek Talepleri?
 • AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi hizmetini sunar.

  Verilen AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

AS 9100 BELGESİ için Destek Talepleri

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi hizmetini sunar. Verilen AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi ile ilgili tüm sorularınız ve AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

AS 9100 BELGESİ Online Nedir?

AS 9100 Online Nedir?

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO AS 9100:2016 Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online AS 9100:2016 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

AS 9100:2016 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online AS 9100:2016, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online AS 9100:2016 sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online AS 9100:2016 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

AS 9100 BELGESİ Geçerlilik Süresi?

AS 9100 Geçerlilik Süresi?

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

AS 9100 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

AS 9100:2016 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı  şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi  olan AS 9100:2016 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge  iptal olur ve ya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için AS 9100:2016 belgesi düzenleyemez.

AS 9100:2016 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

AS 9100 BELGESİ Eğitimi Nedir?

AS 9100 Yasal Gerekçeliği Nedir?
AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi yasal bir gereklilik midir?

AS 9100:2003, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

AS 9100:2016 belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat AS 9100 belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak AS 9100 belgesi talep edilmektedir.

AS 9100 BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

AS 9100 Fiyatı Maliyeti Nedir?

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, AS 9100:2016 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, AS 9100 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, AS 9100 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. AS 9100:2016 Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

AS 9100 BELGESİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

AS 9100 Neden Bizi Seçmelisiniz?

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

AS 9100:2016 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde AS 9100 sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online AS 9100 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

AS 9100 BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

AS 9100 Eğitimi Nedir?

AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi Eğitimi Nedir?

AS 9100:2016 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

AS 9100:2016 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

AS 9100:2016 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, AS 9100:2016 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, AS 9100:2016 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, AS 9100:2016 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve AS 9100:2016 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

AS 9100 BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

AS 9100 BELGESİ standartları arasında ve AS 9100 BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi blogumuzda topladık.

AS 9100 BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş AS 9100 BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için AS 9100 BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

AS 9100 BELGESİ ne demek?
AS 9100 BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
AS 9100 BELGESİ ile AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi aynı anlamda mıdır?
AS 9100 BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
AS 9100 BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
AS 9100 BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sorularını cevaplıyoruz. AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi blogumuzda topladık.
AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi için Teklif Alın online teklif

AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu AS 9100 BELGESİ Havacılık ve Uzay Sanayi hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al