BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz midir? BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz Hizmet ücretleri nedir? BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz için online teklif alabilirsiniz.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz
BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Nedir?
 • BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz, Biyomalzemelerin fiziksel ve biyolojik olarak vücut ile uyumu ve sağlığa etkisi olup olmadığını, zararları ve etkilerini belirlemek amacıyla yapılan testlerdir.

  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz ile biyolojik uyumu ve vücudun malzemeye olumlu veya olumsuz cevap verip vermediğini, faydaları ve eksiklerini görmek mümkündür.

  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz ile ilgili test ve denetimleri bağımsız kuruluşlar tarafından yapılması ve testlere ait uygunluk belgelerine sahip olmanız gerekmektedir.

   

  Biyouyumluluk Testleri için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

   

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Kapsamı Nedir?
 • BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz Kapsamı nedir?

  Denetim

  Laboratuvar

  Uygunluk

  Analiz

  Testler

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Nasıl Yapılır?
 • BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz Nasıl Alınır?

  Biyouyumluluk Testleri yapılabilmesi için öncelikle yetkili ve alanında uzman kuruluşlar ile çalışmanız çok önemlidir. Bu konuda Modeno olarak sizlere işlemlerin her aşamasında danışmanlık ve destek vermekteyiz.

  Üretmiş olduğunuz ürün ve hizmetlerin üretim aşaması, paketleme, nakliye ve kullanıcıya ulaşma süreçleri dahil birçok test mevcuttur.

  Biyouyumluluk Testleri, ihtiyacınız olan zaman ve süreçler tespit edilerek gerekli analizler yapılması ile sonuçlandırılır.

  Biyouyumluluk Testleri ile ürün ve hizmet kalitenizi tasdik edebilmek için belirli testler ve analizler hem üretim hem yasal sorumluluk alanlarında gerçekleştirilir.

  Biyouyumluluk Testleri bağımsız laboratuvarlar ile gerçekleştiğinden alınacak test sonuçları da usule uygun olacaktır.

  Biyouyumluluk Testleri yaptırmak için bize Online olarak test başvurusu yapabilir, MODENO test temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Temsilcimiz, İlk AŞAMA için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze testler ile ilgili süreci devam ettirebilirsiniz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurularınız için MODENO, sizlere Biyouyumluluk Testleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir yol haritası ve hizmet için %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Hangi Yeterlilik Aranır?
 • Biyouyumluluk Testleri Analiz için gereken şartlar nelerdir?

  Biyouyumluluk Testleri için aranan en önemli hususlardan birisi tesis ve üretim aşamaları dahil kalite standartlarına uygunluğudur.

  Üretimden hizmet ve ürünlerinizin kullanıcıya ulaşıncaya kadar kalite standartlarına uygun olması Biyouyumluluk Testleri için uygunluğunuzu belirleyen faktörlerdir.

  Biyouyumluluk Testleri ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu yasal yükümlükleri ve sertifikaları almak işinizi geliştirmek için oldukça önemlidir.

  Biyouyumluluk Testleri ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  Biyouyumluluk Testleri uluslararası bir standart ile denetlendiğinden aldığınız sertifika ve belgeler ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Faydaları Nedir?
 • Biyouyumluluk Testleri faydaları nelerdir?

  Biyouyumluluk Testleri ile ne elde edersiniz?

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Üretim Hatalarını Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kaliteli Üretim ve Hizmet Sağlamak

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Ne Kadar Sürer?
 • Biyouyumluluk Testleri başvuru sonrası size uygun test ve denetimin belirlenmesi, test için gerekli süre ve seçeceğiniz test yöntemine göre değişmektedir.

  Seçeceğiniz test yöntemine göre Biyouyumluluk Testleri 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Biyouyumluluk Testleri denetimi sürecinde, seçtiğiniz yönteme göre test sonuçları ve gerekli düzenlemeler için size sürekli bilgi ve destek verilecektir.

  İster online, ister fiziki test başvurusu yap! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi test/denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, testler sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Amacı Nedir?
 • Biyouyumluluk Testleri üretmiş olduğunuz ürün veya hizmetlerin kalite standartlarına uygunluğu ve müşteri memnuniyeti sağlanması için yapılmakta olan uluslararası standartlara uygun testlerdir.

  Biyouyumluluk Testleri uluslararası standartlar ve ülkemizde geçerli olan yasal yükümlülükler gereği uygun kalite standardında üretim ve hizmetlerin sağlanması amacıyla yapılmaktadır.

  MODENO olarak; Biyouyumluluk Testleri sürecinizin her aşamasında ilgili test alanında testlerin amacına uygun ve sorunsuz geçmesi için size danışmanlık ediyoruz.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Online Test Nedir?
 • Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

  “ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


  Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

  Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


  Modeno Biyouyumluluk Testleri Danışmanları;
  Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  Biyouyumluluk Testleri, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “Online Biyouyumluluk Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Eskişehir Biyouyumluluk Testleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Biyouyumluluk Testleri ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

  Biyouyumluluk Testleri işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.  

  Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Neleri Kapsar?
 • Hangi Testleri Kapsar?

  İn-vitro sitotoksisite testi – ISO 10993-5

  İrritasyon testi – ISO 10993-10

  Sensitizasyon testi – ISO 10993-10

  Akut sisitemik toksisite testi – ISO 10993-11

  İmplantasyon testi – ISO 10993-6

  Subakut sistemik toksisite testi – ISO 10993-11

  Subkronik sistemik toksisite testi – ISO 10993-11

  Histopatolojik inceleme testi – ISO 10993-11

  Genotoksisite – AMES testi – ISO 10993-3 , OECD 471

  Kan ile uyumluluk testi – ISO 10993- 4

  Materyal pirojenite testi – ISO 10993-11

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • Biyouyumluluk Testleri için zorunluluk var mı?

  Biyouyumluluk Testleri ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Biyouyumluluk Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

  Biyouyumluluk Testleri firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  Biyouyumluluk Testleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • Biyouyumluluk Testleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  Biyouyumluluk Testleri ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.


  MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  Biyouyumluluk Testleri ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


  Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Biyouyumluluk Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • Biyouyumluluk Testleri için neden Modeno?

  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz için neden biz?

  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, Biyouyumluluk Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ standartları arasında ve BİYOUYUMLULUK TESTLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.

  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş BİYOUYUMLULUK TESTLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için BİYOUYUMLULUK TESTLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ ne demek?
  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ standartları ne anlama geliyor?
  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ ile BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz aynı anlamda mıdır?
  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ belgesi ürüne mi verilir?
  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sorularını cevaplıyoruz. BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.
  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ İçerik Destek Talepleri?
 • BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

   

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz hizmetini sunar.

  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz konusunda rehberlik ederiz.

   

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ için Destek Talepleri

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz hizmetini sunar. Verilen BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz ile ilgili tüm sorularınız ve BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Online Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

“ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


Modeno Biyouyumluluk Testleri Danışmanları;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

Biyouyumluluk Testleri, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online Biyouyumluluk Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Eskişehir Biyouyumluluk Testleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Geçerlilik Süresi?

Biyouyumluluk Testleri ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

Biyouyumluluk Testleri işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.  

Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Eğitimi Nedir?

Hangi Testleri Kapsar?

İn-vitro sitotoksisite testi – ISO 10993-5

İrritasyon testi – ISO 10993-10

Sensitizasyon testi – ISO 10993-10

Akut sisitemik toksisite testi – ISO 10993-11

İmplantasyon testi – ISO 10993-6

Subakut sistemik toksisite testi – ISO 10993-11

Subkronik sistemik toksisite testi – ISO 10993-11

Histopatolojik inceleme testi – ISO 10993-11

Genotoksisite – AMES testi – ISO 10993-3 , OECD 471

Kan ile uyumluluk testi – ISO 10993- 4

Materyal pirojenite testi – ISO 10993-11

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

Biyouyumluluk Testleri için zorunluluk var mı?

Biyouyumluluk Testleri ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Biyouyumluluk Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

Biyouyumluluk Testleri firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Biyouyumluluk Testleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

Biyouyumluluk Testleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

Biyouyumluluk Testleri ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.


MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

Biyouyumluluk Testleri ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Biyouyumluluk Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

Biyouyumluluk Testleri için neden Modeno?

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz için neden biz?

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Biyouyumluluk Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Sıkça Sorulan Sorular?

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ standartları arasında ve BİYOUYUMLULUK TESTLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş BİYOUYUMLULUK TESTLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için BİYOUYUMLULUK TESTLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ ne demek?
BİYOUYUMLULUK TESTLERİ standartları ne anlama geliyor?
BİYOUYUMLULUK TESTLERİ ile BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz aynı anlamda mıdır?
BİYOUYUMLULUK TESTLERİ belgesi ürüne mi verilir?
BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
BİYOUYUMLULUK TESTLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sorularını cevaplıyoruz. BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.
BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER TEST ve LABORATUVAR HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz için Teklif Alın online teklif

BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu BİYOUYUMLULUK TESTLERİ Analiz hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al