CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ midir? CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ Hizmet ücretleri nedir? CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ için online teklif alabilirsiniz.

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ
CERTIF BELGELERİ Nedir?
 • CERTIF Belgesi nedir?

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

  Portekiz belgelendirme kuruluşu olup, kar amacı gütmeyen özel dernek statüsüne sahip bir kuruluştur. 26 üyeden oluşan iş derneği ve laboratuvardan oluşmaktadır.

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ, pazar lideri olduğu ürün ve hizmetlerin belgelendirmesini, daha sonra müşterilerinin talebi üzerine, kalite yönetimi, çevre, iş sağlığı ve güvenliği, gıda güvenliği, enerji yönetimi olmak üzere yönetim sistemlerinin belgelendirmesini yaparak işletmeye başlamıştır. ve teknoloji ile geliştirilmiş öğrenim dahil olmak üzere mesleki eğitim yönetim sistemleri sertifikasyonu.

  CERTIF, IPAC ,Portekiz Akreditasyon Enstitüsü, tarafından ISO/IEC 17021-1 ve EN ISO/IEC 17065 için aşağıdaki yönetim sistemlerinin belgelendirilmesi için akredite edilmiştir: Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği, Gıda Güvenliği ve Mesleki Eğitim Yönetim Sistemleri, Teknolojiyle Geliştirilmiş Öğrenme, Ürünler (CPR dahil), Süreçler ve Hizmetler dahil ve CPR (Yapı Ürünleri Yönetmeliği) için Onaylanmış Kuruluştur.

   

  CERTIF Sertifikası Belgelendirme ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

CERTIF BELGELERİ Kapsamı Nedir?
 • CERTIF Belgesi Kapsamı Nedir?

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

   

  Her belge ve sertifika için farklı kapsamlar bulunmaktadır.

  Belgelendirme süreçlerinde genel olarak içerdiği kapsamlar şunlardır;

  Temel Eğitim

  İç Tetkik

  Müşteri Memnuniyeti

  Risk Analizi

  Dokümantasyon süreçleri kapsamaktadır.

CERTIF BELGELERİ Nasıl Alınır?
 • CERTIF Belgesi Nasıl Alınır? 

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

  Şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ Sertifikası için yapmış olduğunuz belge tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sertifikasyon kuruluşu seçmenize yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Seçilen Akredite kuruluşu tarafından Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere CERTIF Sertifikası belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

CERTIF BELGELERİ Hangi Sektörler İçin?
CERTIF BELGELERİ Faydaları Nelerdir?
 • CERTIF Belgesinin Faydaları Nedir? 

  CERTIF Sertifikası belgeleri faydaları nelerdir?

  CERTIF Sertifikası belgeleri ile ne elde edersiniz?

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

  Görev ve Sorumluluk bilincini oluşturmak

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Yönetimsel Hataları Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kurumsallaşma gibi faydalar sağlamaktadır.

CERTIF BELGELERİ Ne Kadar Sürede Alınır?
 • CERTIF Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır? 

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

  CERTIF Sertifikası belgeleri başvuru sonrası size uygun belgeye sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ Sertifikası Belgelerine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak CERTIF Sertifikası belgelerine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  CERTIF Sertifikası sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

CERTIF BELGELERİ Denetimi Nedir?
 •  CERTIF Belgesi Denetimi Nedir?

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

  Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  CERTIF Sertifikası için uygulanan denetimler küçük ve büyük olarak adlandırılan minör ve majör uygunsuzluk bulunabilir.

  İç denetim gerçekleştirilirken majör-minör ayrımı önem teşkil etmez. MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız yasal standartlar ve prosedürlere ait herhangi bir maddesinde majör/minör uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; CERTIF Sertifikası belgelendirmesi sürecinde Denetimi sağlar, hata ve eksikleri belirler ve Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

CERTIF BELGELERİ Online Kurulum Nedir?
 • CERTIF Belgesi Online Nedir?

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından CERTIF Sertifikası Belgelerine ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online belgeler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak sistem kurulumu ve belge teslim yapılır.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “CERTIF Sertifikası” için kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online belgeler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi belge alma imkanı sağlar!

  Eskişehir Belgelendirme alanında ve Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında sertifika ve belge almak mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi belge ve sertifika almanızı garanti eder.

CERTIF BELGELERİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • CERTIF Belgesi Geçerlilik Süresi?

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

   

  Sektörünüzle alakalı belgeler için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

   

  CERTIF Sertifikası için ihtiyaç duyulan belgenizin geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  CERTIF Sertifikası belgelerinin yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Belge ve sertifikalar artık geçerli değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığında belge düzenleyemez.

  Sertifika ve belgelerin geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

CERTIF BELGELERİ Eğitimi Nasıl Alınır?
 • CERTIF Belgesi Eğitimleri Nedir?

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ

  CERTIF Sertifikası için belgelendirmeler ve Eğitimleri

  CERTIF Sertifikası belgelendirme eğitim seti, eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

   

  CERTIF Sertifikası belgelendirme Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

   

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

CERTIF BELGELERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • CERTIF Belgesinin Yasal zorunluluğu Nedir?

  CERTIF Sertifikası için zorunlu olan belgeler nedir?

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

   

  CERTIF Sertifikası ve diğer sektörler için ürün ve hizmetlerin sunulacağı kitle, tedarikçi ve satış kanalları üreticiler ve hizmet sağlayıcılardan birçok farklı belge talep edebilmektedir.

  CERTIF Sertifikası için belgelendirmeler yasal olarak zorunlu olmamakla birlikte ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum için mecburi hale gelmiş belge bulunmaktadır.

  Belgelendirmeler ve Sertifikalar firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen istenmekte olup denetimlerini bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan belgelendirmeler uluslararası ticari alanda güven tesisi ve şartnameleri karşılamak için çok önemli olmuştur.

  CERTIF Sertifikası belgeleri gibi özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı kalite belgelerine ihtiyaç duymaktadır.

  Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan sektörel belgeler bulunmaktadır.

  CERTIF Sertifikası ve diğer sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

CERTIF BELGELERİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • CERTIF Belgesi Fiyatı Maliyeti Nedir?

  CERTIF Sertifikası Belgelerinin maliyeti ve fiyatı nedir?

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

  CERTIF Sertifikası için gerekli sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı belgelendirmelerin yapılması kuruluşunuza finansal olarak birçok avantajını kazandıracak.

  MODENO Patent, Belgelendirme maliyetlerinizi size uygun en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak belgelendirme danışmanlık sürecinizi en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  CERTIF Sertifikası İşletmelerinin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. CERTIF Sertifikası Belgeleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, firma yapısı, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

CERTIF BELGELERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 •  

  CERTIF Sertifikası için Belgelendirme Kuruluşu olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

  CERTIF Sertifikası Belgeleri için neden Modeno?

  CERTIF Sertifikası Belgeleri için neden bizi seçmelisiniz?

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

  CERTIF Sertifikası Belgeleri için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paranın %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno Patent olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

CERTIF BELGELERİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  CERTIF BELGELERİ standartları arasında ve CERTIF BELGELERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ blogumuzda topladık.

  CERTIF BELGELERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş CERTIF BELGELERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için CERTIF BELGELERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  CERTIF BELGELERİ ne demek?
  CERTIF BELGELERİ standartları ne anlama geliyor?
  CERTIF BELGELERİ ile CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ aynı anlamda mıdır?
  CERTIF BELGELERİ belgesi ürüne mi verilir?
  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  CERTIF BELGELERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  CERTIF BELGELERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sorularını cevaplıyoruz. CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ blogumuzda topladık.
  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

CERTIF BELGELERİ İçerik Destek Talepleri?
 •  

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

   

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ hizmetini sunar.

  Verilen CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ konusunda rehberlik ederiz.

   

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ Belgesi

CERTIF BELGELERİ için Destek Talepleri

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ hizmetini sunar. Verilen CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ ile ilgili tüm sorularınız ve CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

CERTIF BELGELERİ Online Nedir?

CERTIF Belgesi Online Nedir?

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından CERTIF Sertifikası Belgelerine ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online belgeler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak sistem kurulumu ve belge teslim yapılır.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“CERTIF Sertifikası” için kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online belgeler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi belge alma imkanı sağlar!

Eskişehir Belgelendirme alanında ve Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında sertifika ve belge almak mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi belge ve sertifika almanızı garanti eder.

CERTIF BELGELERİ Geçerlilik Süresi?

CERTIF Belgesi Geçerlilik Süresi?

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

 

Sektörünüzle alakalı belgeler için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

CERTIF Sertifikası için ihtiyaç duyulan belgenizin geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

CERTIF Sertifikası belgelerinin yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Belge ve sertifikalar artık geçerli değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığında belge düzenleyemez.

Sertifika ve belgelerin geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

CERTIF BELGELERİ Eğitimi Nedir?

CERTIF Belgesi Eğitimleri Nedir?

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ

CERTIF Sertifikası için belgelendirmeler ve Eğitimleri

CERTIF Sertifikası belgelendirme eğitim seti, eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

 

CERTIF Sertifikası belgelendirme Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

 

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

CERTIF BELGELERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

CERTIF Belgesinin Yasal zorunluluğu Nedir?

CERTIF Sertifikası için zorunlu olan belgeler nedir?

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

 

CERTIF Sertifikası ve diğer sektörler için ürün ve hizmetlerin sunulacağı kitle, tedarikçi ve satış kanalları üreticiler ve hizmet sağlayıcılardan birçok farklı belge talep edebilmektedir.

CERTIF Sertifikası için belgelendirmeler yasal olarak zorunlu olmamakla birlikte ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum için mecburi hale gelmiş belge bulunmaktadır.

Belgelendirmeler ve Sertifikalar firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen istenmekte olup denetimlerini bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan belgelendirmeler uluslararası ticari alanda güven tesisi ve şartnameleri karşılamak için çok önemli olmuştur.

CERTIF Sertifikası belgeleri gibi özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı kalite belgelerine ihtiyaç duymaktadır.

Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan sektörel belgeler bulunmaktadır.

CERTIF Sertifikası ve diğer sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

CERTIF BELGELERİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

CERTIF Belgesi Fiyatı Maliyeti Nedir?

CERTIF Sertifikası Belgelerinin maliyeti ve fiyatı nedir?

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

CERTIF Sertifikası için gerekli sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı belgelendirmelerin yapılması kuruluşunuza finansal olarak birçok avantajını kazandıracak.

MODENO Patent, Belgelendirme maliyetlerinizi size uygun en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak belgelendirme danışmanlık sürecinizi en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

CERTIF Sertifikası İşletmelerinin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. CERTIF Sertifikası Belgeleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, firma yapısı, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

CERTIF BELGELERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

 

CERTIF Sertifikası için Belgelendirme Kuruluşu olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

CERTIF Sertifikası Belgeleri için neden Modeno?

CERTIF Sertifikası Belgeleri için neden bizi seçmelisiniz?

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ,

CERTIF Sertifikası Belgeleri için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paranın %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno Patent olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

CERTIF BELGELERİ Sıkça Sorulan Sorular?

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

CERTIF BELGELERİ standartları arasında ve CERTIF BELGELERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ blogumuzda topladık.

CERTIF BELGELERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş CERTIF BELGELERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için CERTIF BELGELERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

CERTIF BELGELERİ ne demek?
CERTIF BELGELERİ standartları ne anlama geliyor?
CERTIF BELGELERİ ile CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ aynı anlamda mıdır?
CERTIF BELGELERİ belgesi ürüne mi verilir?
CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
CERTIF BELGELERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
CERTIF BELGELERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sorularını cevaplıyoruz. CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ blogumuzda topladık.
CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER ÜRÜN BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ için Teklif Alın online teklif

CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu CERTIF BELGELERİ PORTEKIZ SERTIFIKASYON ÖRGÜTÜ hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al