FP 15500 SERTİFİKA Mobilya

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi FP 15500 SERTİFİKA Mobilya sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan FP 15500 SERTİFİKA Mobilya sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge FP 15500 SERTİFİKA Mobilya midir? FP 15500 SERTİFİKA Mobilya Hizmet ücretleri nedir? FP 15500 SERTİFİKA Mobilya Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız FP 15500 SERTİFİKA Mobilya hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de FP 15500 SERTİFİKA Mobilya için online teklif alabilirsiniz.

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
FP 15500 SERTİFİKA Mobilya
FP 15500 Nedir?
 • FP 15500 NEDİR?

  FP 15500 Sertifika Mobilya nedir?

  FP 15500 Sertifika Mobilya, açılımı “Furniture Production” yani “Mobilya Üretimi” olan, küresel ticaretin önemli sektörlerinden biri olan mobilya üretim sektörüne yönelik uluslararası düzeyde belirlenmiş standart bütünüdür.

  Esas olarak kalite yönetim olsa da FP 15500 sektördeki firma veya şirketin üretim hattından son kullanıcıya kadar ki tüm süreçlerinde kalite optimizasyonunu hedeflemektedir.

  FP 15500 mobilya üretiminde faaliyet gösteren FP 15500 sertifikası sahibi firmanın kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  FP 15500 Sertifika Mobilya ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

FP 15500 Kapsamı Nedir?
 • FP 15500 Kapsamı Nedir?

  FP 15500 Sertifika Mobilya kapsamı nedir?

  Yönetim sistemlerinin kontrolü

  Kalite yönetimi

  Denetim süreçlerini

  Geri bildirim süreçlerinin kontrolü

  Ürün ve hizmette kalite kontrolü

  Ürün sistem modelini

FP 15500 Nasıl Alınır?
 • FP 15500 Nasıl Alınır?

  FP 15500 Sertifika Mobilya konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  FP 15500 Sertifika Mobilya kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere FP 15500 belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

FP 15500 Hangi Sektörler İçin?
 • FP 15500 Hangi Sektörler İçin? 

  FP 15500 Sertifika Mobilya hangi sektörler için gereklidir?

  FP 15500 Sertifika Mobilya, Mobilya üretimi alanında faaliyet gösteren her kuruluş için gereklidir.

  FP 15500 Sertifika Mobilya, Özel sektörde ki her büyüklükte ki kuruluşun mobilya sektörüne yönelik üretim yapan üreticileri ve iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

FP 15500 Faydaları Nelerdir?
 • FP 15500 Faydaları Nedir? 

  FP 15500 Sertifika Mobilya, Üretim kalitesinin uluslararası tasdiki

  Müşteri memnuiyetinin artması

  Rekabette avantaj sağlar

  Planlama sayesinde kalitede süreklilik sağlanması

  Üretimde verim artışı

  Müşteri güveninin artmasını sağlar

  Kontrol süreçleri ile hata payının azaltılması

  Girdi kontrolü sayesinde hatalı hammaddenin önüne geçilmesi

  Tasarım çeşitliliğinin sağlanması

  Rekabette avantaj sağlar

FP 15500 Ne Kadar Sürede Alınır?
 • FP 15500 Ne Kadar Sürede Alınır? 

  FP 15500 Sertifika Mobilya ne kadar sürede alınır?

  FP 15500 Sertifika Mobilya kurulumu sonrası FP 15500 Sertifika Mobilyane sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre FP 15500 Sertifika Mobilyane 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak FP 15500 Sertifika Mobilyane sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  FP 15500 SERTİFİKA MOBİLYA sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

FP 15500 Denetimi Nedir?
 • FP 15500 Denetimi Nedir?

  FP 15500 Sertifika Mobilya denetimi nedir?

  FP 15500 Sertifika Mobilya için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  FP 15500 Sertifika Mobilya denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız FP 15500 standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler.

  Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; FP 15500 Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

FP 15500 Online Kurulum Nedir?
 • FP 15500 Online Nedir?

  FP 15500 Sertifika Mobilya Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO FP 15500 Sertifika Mobilya ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online FP 15500 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

  Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

  Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  FP 15500 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online FP 15500, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online FP 15500 sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online FP 15500 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

FP 15500 Geçerlilik Süresi Nedir?
 • FP 15500 Geçerlilik Süresi?

  FP 15500 Sertifika Mobilya Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  FP 15500 SERTİFİKA MOBİLYA sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

  Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  FP 15500 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan FP 15500 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için FP 15500 Sertifika Mobilya düzenleyemez.

  FP 15500 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

FP 15500 Eğitimi Nasıl Alınır?
 • FP 15500 Yasal Gerekçeliği Nedir?

  FP 15500 Sertifika Mobilya yasal bir gereklilik midir?

  FP 15500 Sertifika Mobilya, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  FP 15500 Sertifika Mobilya firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

  Fakat FP 15500 Sertifika Mobilya, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

  Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

  Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak AS 9100belgesi talep edilmektedir.

FP 15500 Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • FP 15500 Fiyatı Maliyeti Nedir?

  FP 15500 Sertifika Mobilya maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, FP 15500 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, FP 15500 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

  MODENO, FP 15500 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

  Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

  FP 15500 Sertifika Mobilya fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

FP 15500 Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • FP 15500 Neden Bizi Seçmelisiniz?

  FP 15500 Sertifika Mobilya için neden bizi seçmelisiniz?

  FP 15500 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde FP 15500 sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online FP 15500 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

FP 15500 Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • FP 15500 Eğitimi Nedir?

  FP 15500 Sertifika Mobilya Eğitimi Nedir?

  FP 15500 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  FP 15500 Sertifika Mobilya Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  FP 15500 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  FP 15500 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, FP 15500 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, FP 15500 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, FP 15500 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve FP 15500 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

FP 15500 Sıkça Sorulan Sorular?
 • FP 15500 SERTİFİKA Mobilya Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  FP 15500 standartları arasında ve FP 15500 olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan FP 15500 SERTİFİKA Mobilya hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız FP 15500 SERTİFİKA Mobilya belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları FP 15500 SERTİFİKA Mobilya blogumuzda topladık.

  FP 15500'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş FP 15500 tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için FP 15500 hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  FP 15500 ne demek?
  FP 15500 standartları ne anlama geliyor?
  FP 15500 ile FP 15500 SERTİFİKA Mobilya aynı anlamda mıdır?
  FP 15500 belgesi ürüne mi verilir?
  FP 15500 SERTİFİKA Mobilya belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  FP 15500 Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  FP 15500 SERTİFİKA Mobilya Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  FP 15500 belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan FP 15500 SERTİFİKA Mobilya sorularını cevaplıyoruz. FP 15500 SERTİFİKA Mobilya blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  FP 15500 SERTİFİKA Mobilya Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan FP 15500 SERTİFİKA Mobilya hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız FP 15500 SERTİFİKA Mobilya belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları FP 15500 SERTİFİKA Mobilya blogumuzda topladık.
  FP 15500 SERTİFİKA Mobilya blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

FP 15500 İçerik Destek Talepleri?
 • FP 15500 Sertifika Mobilya sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de FP 15500 Sertifika Mobilya sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz FP 15500 Sertifika Mobilya hizmetini sunar.

  Verilen FP 15500 Sertifika Mobilya sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile FP 15500 Sertifika Mobilya konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak FP 15500 Sertifika Mobilya hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

FP 15500 için Destek Talepleri

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya FP 15500 SERTİFİKA Mobilya sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de FP 15500 SERTİFİKA Mobilya sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz FP 15500 SERTİFİKA Mobilya hizmetini sunar. Verilen FP 15500 SERTİFİKA Mobilya sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile FP 15500 SERTİFİKA Mobilya konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen FP 15500 SERTİFİKA Mobilya işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, FP 15500 SERTİFİKA Mobilya ile ilgili tüm sorularınız ve FP 15500 SERTİFİKA Mobilya ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

FP 15500 Online Nedir?

FP 15500 Online Nedir?

FP 15500 Sertifika Mobilya Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO FP 15500 Sertifika Mobilya ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online FP 15500 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

FP 15500 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online FP 15500, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online FP 15500 sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online FP 15500 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

FP 15500 Geçerlilik Süresi?

FP 15500 Geçerlilik Süresi?

FP 15500 Sertifika Mobilya Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

FP 15500 SERTİFİKA MOBİLYA sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

FP 15500 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan FP 15500 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için FP 15500 Sertifika Mobilya düzenleyemez.

FP 15500 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

FP 15500 Eğitimi Nedir?

FP 15500 Yasal Gerekçeliği Nedir?

FP 15500 Sertifika Mobilya yasal bir gereklilik midir?

FP 15500 Sertifika Mobilya, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

FP 15500 Sertifika Mobilya firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat FP 15500 Sertifika Mobilya, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak AS 9100belgesi talep edilmektedir.

FP 15500 Yasal Gerekçeliği Nedir?

FP 15500 Fiyatı Maliyeti Nedir?

FP 15500 Sertifika Mobilya maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, FP 15500 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, FP 15500 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, FP 15500 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

FP 15500 Sertifika Mobilya fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

FP 15500 için Fiyatı Maliyeti Nedir?

FP 15500 Neden Bizi Seçmelisiniz?

FP 15500 Sertifika Mobilya için neden bizi seçmelisiniz?

FP 15500 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde FP 15500 sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online FP 15500 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

FP 15500 Neden Bizi Seçmelisiniz?

FP 15500 Eğitimi Nedir?

FP 15500 Sertifika Mobilya Eğitimi Nedir?

FP 15500 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

FP 15500 Sertifika Mobilya Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

FP 15500 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

FP 15500 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, FP 15500 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, FP 15500 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, FP 15500 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve FP 15500 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

FP 15500 Sıkça Sorulan Sorular?

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

FP 15500 standartları arasında ve FP 15500 olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan FP 15500 SERTİFİKA Mobilya hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız FP 15500 SERTİFİKA Mobilya belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları FP 15500 SERTİFİKA Mobilya blogumuzda topladık.

FP 15500'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş FP 15500 tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi FP 15500 SERTİFİKA Mobilya ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için FP 15500 hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

FP 15500 ne demek?
FP 15500 standartları ne anlama geliyor?
FP 15500 ile FP 15500 SERTİFİKA Mobilya aynı anlamda mıdır?
FP 15500 belgesi ürüne mi verilir?
FP 15500 SERTİFİKA Mobilya belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
FP 15500 Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
FP 15500 SERTİFİKA Mobilya Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
FP 15500 belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan FP 15500 SERTİFİKA Mobilya sorularını cevaplıyoruz. FP 15500 SERTİFİKA Mobilya blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan FP 15500 SERTİFİKA Mobilya hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız FP 15500 SERTİFİKA Mobilya belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları FP 15500 SERTİFİKA Mobilya blogumuzda topladık.
FP 15500 SERTİFİKA Mobilya ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
FP 15500 SERTİFİKA Mobilya hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, FP 15500 SERTİFİKA Mobilya başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; FP 15500 SERTİFİKA Mobilya hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
FP 15500 SERTİFİKA Mobilya aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu FP 15500 SERTİFİKA Mobilya dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın FP 15500 SERTİFİKA Mobilya gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% FP 15500 SERTİFİKA Mobilya sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
FP 15500 SERTİFİKA Mobilya denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder FP 15500 SERTİFİKA Mobilya denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
FP 15500 SERTİFİKA Mobilya için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile FP 15500 SERTİFİKA Mobilya SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile FP 15500 SERTİFİKA Mobilya sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu FP 15500 SERTİFİKA Mobilya belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya için Teklif Alın online teklif

FP 15500 SERTİFİKA Mobilya akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu FP 15500 SERTİFİKA Mobilya hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al