Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel midir? Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Hizmet ücretleri nedir? Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel için online teklif alabilirsiniz.

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel
Gelişim Eğitimleri Nedir?
 • Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi, Yönetim, üretim ve iletişim konuları dahil birçok ticari ve kişisel iletişim konusunda sizi başarıya ulaştıracak eğitimleri kapsar.

  Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel ile farkındalık yaratabilir, çevrenizdeki kişiler ve olaylara karşı strateji geliştirebilir, işletmenizin yönetimini doğru şekilde yürütebilirsiniz.

  Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi ile ilgili sektör standart uygulamaları ve genel kapsamda olan uluslararası standartların eğitimini alabilir ve şirketlerin kalite bölümlerinde istihdam olanağını yakalayabilirsiniz.

  Eğitim ve Meslek grubu fark etmeksizin Kurumsal ve kişisel olarak ISO Eğitimlerine katılıp uzmanlardan uygulamalı ve denetimli eğitimler alabilirsiniz.

   

  Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

Gelişim Eğitimleri Kapsamı Nedir?
 • Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel kapsamı

  Temel Eğitim

  İç Tetkik

  Müşteri Memnuniyeti

  Risk Analizi

  Dokümantasyon

Gelişim Eğitimleri Nasıl Alınır?
 • Şirketinizi veya bireysel olarak eğitim almak için bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Eğitim AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze eğitim tercihinizi yaparsınız.

  Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi, Birçok farklı bölümden oluşmaktadır. Bu nedenle temsilcimiz ile birlikte bir istediğiniz eğitimi seçmenize yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Alacağınız Eğitim modeli önemlidir.

  Online Eğitim tercih ederseniz, Eğitim sürecinde eğitmenlerimiz tarafından sürekli takip, sınav ve denetleme döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki Eğitim tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için eğitim süreniz ve seviyenize göre yeterlilik testleri ve sınavlara tabii tutulursunuz.

  Başarılı bir eğitimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli Eğitime ilişkin sertifika elde edebilirsiniz.

  Kazanmış olduğunuz Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki eğitim için MODENO, sizlere Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir eğitim hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

Gelişim Eğitimleri Kİmler için?
 • Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi için gereken şartlar nelerdir?

  Eğitimlerde tek şart eğitimleri tamamlayabilmektir.

  Herhangi Lisans, Ön lisans veya mesleki eğitim şartı aranmamaktadır.

  Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi ile, işletmenizin ihtiyaç ve beklentilerini yönetmek ve işinizi geliştirmek için önemli ve bir o kadar kolaydır. Eğitimlerimiz ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel uluslararası bir standart olduğundan aşmış olduğunuz eğitim ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Gelişim Eğitimleri Faydaları Nelerdir?
 • Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi faydaları nelerdir?

  Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel ile ne elde edersiniz?

  Görev ve Sorumluluk bilincini oluşturmak

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Yönetimsel Hataları Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kurumsallaşma

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

Gelişim Eğitimleri Ne Kadar Sürede Alınır?
 • Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi başvuru sonrası size uygun eğitimin belirlenmesi, eğitim için gerekli süre ve seçeceğiniz eğitim modeline göre değişmektedir.

  Online eğitim ve Fiziki eğitim gibi seçeceğiniz modellere göre Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Eğitim sürecinde süre, alınacak Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Eğitimi ve eğitim metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yönteme göre eğitmenlerimiz size sürekli destek olacaktır.

  İster online, ister fiziki eğitim! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/eğitim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, eğitim sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Gelişim Eğitimleri Sınavı Nedir?
 • Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Yüz yüze ve online olarak alınan Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi etaplarında ve Eğitim tamamlanma aşamalarında yapılan sertifika sınavlarıdır.

  Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi başarı ile devam eden kişiler sınavlara katılım sağlayıp eğitimin tamamlandığını ve eğitimle alakalı yetkinliklerini göstermek amacıyla sınavlar yapılmaktadır.

  Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Eğitimi uzman eğitimcilerimiz tarafından ve onaylı sertifikalar alabileceğiniz sınavlar içermektedir.

  MODENO olarak; Eğitim sürecinizin her aşamasında ilgili eğitim alanında uygulama ve çalışma süreci içerisinde bulunabilmeniz için konusunda uzman eğitimci ekibi tarafından verilmektedir.

Gelişim Eğitimleri Online Eğitimi Nedir?
 • Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş çalışanı, yöneticisi ve ilgili iş personellerinin ihtiyaçları için “ONLINE EĞİTİM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online eğitimler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak eğitim ve sertifika teslimi yapılır.

  Online eğitim ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Eğitmenleri tarafından online ortamlarda verilecektir.


  Modeno Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi Eğitmenleri;
  Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Eğitim ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir eğitim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve eğitim sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “Online Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online Eğitimler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli eğitim hizmetleri ve çevrimiçi ders alma imkanı sağlar!

  Eskişehir Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi programları ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi eğitim ve sertifika almanızı garanti eder.

  TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite, İlgili Eğitim Alanı Üniteleri ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Gelişim Eğitimleri Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Sektörünüzle alakalı eğitimler için başvurduğunuzda bir eğitim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sertifikaların süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Almış olduğunuz eğitimler ile alakalı düzenleme veya yenilenme durumunda mevcut eğitiminizin üzerine gelecek yenilikler konusunda ek ücret ödemeden gerekli eğitim programına katılma hakkına sahip olacaksınız.

  Eğitim aldığınız kuruluşlar asla eğitimler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

  Çünkü eğitimler uygulamalarda değişkenler veya sistemsel iptallerin olması durumları haricinde kullanılmaya devam edecektir.

Gelişim Eğitimleri içeriği Nedir?
 • Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Hangi eğitimleri alabilir?

  Beden Dili ve Kişisel İmaj

  Etkili Takım Çalışması

  Müşteri Memnuniyeti

  Problem Çözme ve Karar Verme

  Satış ve Pazarlama

  NLP İlkeleri ile Satış

  Stres Yönetimi

  Hafıza Teknikleri

  Stratejik Planlama

  Liderlik

  Takım Çalışması

  Etkin iletişim

Gelişim Eğitimleri Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi için zorunluluk var mı?

  Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel ve Diğer eğitimler için yasal olarak bir zorunluluk aranmamaktadır. Ancak işletmeler bünyelerinde çalışacak Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi almış ve konusunda uzman personel istihdam etmeyi tercih etmektedir.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı bu sistemleri uygulayacak ve iç denetimi sağlayacak uzman ve eğitimli personel ihtiyacı duymaktadır.

  Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen personellerin yetişmesi ve kurumsal yapının oluşması ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı Eğitimli kalite çalışanına ihtiyaç duymaktadır.

  Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan Eğitimli kalite personelleri neredeyse olmazsa olmaz durumdadır.

  Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir kalite sistemleri yöneticisine ihtiyaç vardır.

Gelişim Eğitimleri Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı eğitimler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir veya yeni iş fırsatları bulabilirsiniz.


  MODENO, Eğitim maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


  Online Eğitim ne anlama gelir? Online eğitim ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz eğitimler ve alınacak eğitim sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

  Talep edilen eğitim; Başvuru şekli Online mı? Yüz yüze eğitim mi? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Gelişim Eğitimleri için Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi için neden Modeno?

  Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi için neden biz?

  Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Eğitimi için %100 eğitim başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde sertifika almalarına yardımcı olan profesyonel eğitim hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Eğitim Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir eğitim teklifi sunabilmek için eğitim ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Eğitim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

Gelişim Eğitimleri Sıkça Sorulan Sorular?
 • Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  Gelişim Eğitimleri standartları arasında ve Gelişim Eğitimleri olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel blogumuzda topladık.

  Gelişim Eğitimleri'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Gelişim Eğitimleri tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Gelişim Eğitimleri hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  Gelişim Eğitimleri ne demek?
  Gelişim Eğitimleri standartları ne anlama geliyor?
  Gelişim Eğitimleri ile Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel aynı anlamda mıdır?
  Gelişim Eğitimleri belgesi ürüne mi verilir?
  Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  Gelişim Eğitimleri Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  Gelişim Eğitimleri belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sorularını cevaplıyoruz. Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel blogumuzda topladık.
  Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Gelişim Eğitimleri İçerik Destek Talepleri?
 • Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel hizmetini sunar.

  Verilen Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Gelişim Eğitimleri için Destek Talepleri

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel hizmetini sunar. Verilen Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel ile ilgili tüm sorularınız ve Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Gelişim Eğitimleri Online Nedir?

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş çalışanı, yöneticisi ve ilgili iş personellerinin ihtiyaçları için “ONLINE EĞİTİM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online eğitimler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak eğitim ve sertifika teslimi yapılır.

Online eğitim ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Eğitmenleri tarafından online ortamlarda verilecektir.


Modeno Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi Eğitmenleri;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Eğitim ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir eğitim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve eğitim sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Eğitimler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli eğitim hizmetleri ve çevrimiçi ders alma imkanı sağlar!

Eskişehir Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi programları ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi eğitim ve sertifika almanızı garanti eder.

TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite, İlgili Eğitim Alanı Üniteleri ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Gelişim Eğitimleri Geçerlilik Süresi?

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Sektörünüzle alakalı eğitimler için başvurduğunuzda bir eğitim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sertifikaların süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Almış olduğunuz eğitimler ile alakalı düzenleme veya yenilenme durumunda mevcut eğitiminizin üzerine gelecek yenilikler konusunda ek ücret ödemeden gerekli eğitim programına katılma hakkına sahip olacaksınız.

Eğitim aldığınız kuruluşlar asla eğitimler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

Çünkü eğitimler uygulamalarda değişkenler veya sistemsel iptallerin olması durumları haricinde kullanılmaya devam edecektir.

Gelişim Eğitimleri Eğitimi Nedir?

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Hangi eğitimleri alabilir?

Beden Dili ve Kişisel İmaj

Etkili Takım Çalışması

Müşteri Memnuniyeti

Problem Çözme ve Karar Verme

Satış ve Pazarlama

NLP İlkeleri ile Satış

Stres Yönetimi

Hafıza Teknikleri

Stratejik Planlama

Liderlik

Takım Çalışması

Etkin iletişim

Gelişim Eğitimleri Yasal Gerekçeliği Nedir?

Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi için zorunluluk var mı?

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel ve Diğer eğitimler için yasal olarak bir zorunluluk aranmamaktadır. Ancak işletmeler bünyelerinde çalışacak Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi almış ve konusunda uzman personel istihdam etmeyi tercih etmektedir.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı bu sistemleri uygulayacak ve iç denetimi sağlayacak uzman ve eğitimli personel ihtiyacı duymaktadır.

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen personellerin yetişmesi ve kurumsal yapının oluşması ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı Eğitimli kalite çalışanına ihtiyaç duymaktadır.

Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan Eğitimli kalite personelleri neredeyse olmazsa olmaz durumdadır.

Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir kalite sistemleri yöneticisine ihtiyaç vardır.

Gelişim Eğitimleri için Fiyatı Maliyeti Nedir?

Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı eğitimler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir veya yeni iş fırsatları bulabilirsiniz.


MODENO, Eğitim maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


Online Eğitim ne anlama gelir? Online eğitim ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz eğitimler ve alınacak eğitim sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

Talep edilen eğitim; Başvuru şekli Online mı? Yüz yüze eğitim mi? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Gelişim Eğitimleri Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi için neden Modeno?

Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi için neden biz?

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Eğitimi için %100 eğitim başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde sertifika almalarına yardımcı olan profesyonel eğitim hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Eğitim Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir eğitim teklifi sunabilmek için eğitim ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Kurumsal ve Kişisel Gelişim Eğitimi ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Eğitim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

Gelişim Eğitimleri Sıkça Sorulan Sorular?

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

Gelişim Eğitimleri standartları arasında ve Gelişim Eğitimleri olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel blogumuzda topladık.

Gelişim Eğitimleri'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Gelişim Eğitimleri tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Gelişim Eğitimleri hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

Gelişim Eğitimleri ne demek?
Gelişim Eğitimleri standartları ne anlama geliyor?
Gelişim Eğitimleri ile Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel aynı anlamda mıdır?
Gelişim Eğitimleri belgesi ürüne mi verilir?
Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
Gelişim Eğitimleri Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
Gelişim Eğitimleri belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sorularını cevaplıyoruz. Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel blogumuzda topladık.
Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER EĞİTİMLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel için Teklif Alın online teklif

Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu Gelişim Eğitimleri Kurumsal-Kişisel hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al