JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL midir? JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL Hizmet ücretleri nedir? JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL için online teklif alabilirsiniz.

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL
JCI AKREDİTASYON Nedir?
 • JCI NEDİR?

  JCI Akreditasyon Joint Commission International nedir?

  JCI, Joint Commission International Belgesi (JCI), dünyanın önde gelen kar amacı gütmeyen hasta güvenliği organizasyonlarından biridir.

  JCI, her hastanın mümkün olan en yüksek kalitede bakım aldığı bir dünya arar.

  JCI standartları, hasta güvenliği ve bakım kalitesi için önde gelen bir sağlık akreditasyon programı olarak uluslararası düzeyde tanınmaktadır.

  Joint Commission International Belgesi tarafından akredite edilen sağlık programı türleri şunları içerir:

  Hastane akreditasyonları

  Klinik laboratuvar akreditasyonları

  Akademik tıp merkezi hastaneleri (tıp okulları ile entegre tıbbi tesisler ve akademik ve/veya ticari klinik deneme siteleri gibi)

  Ayakta bakım tesisleri (diyaliz tesisleri ve akut bakım merkezleri dahil)

  Evde bakım tesisleri (personel nitelikleri ile eğitim ve çevre güvenliğini içerir)

  Uzun süreli bakım tesisleri (yardımcı yaşam ve kronik bakım tesisleri gibi)

  Tıbbi taşıma organizasyonları (acil ve acil olmayan taşıma hizmetleri dahil)

  Birinci basamak sağlık merkezleri (toplum entegrasyonu, hastalık önleme ve sağlığı geliştirme merkezleri gibi)

  JCI’ın kendisi, Uluslararası Sağlık Hizmetlerinde Kalite Dış Değerlendirme Derneği (IEEA) tarafından akredite edilmiştir.

  Bu akreditasyon, JCI tarafından kullanılan standartların, süreçlerin ve eğitimin, akreditasyon kuruluşları için en yüksek uluslararası standartlarla uyumluluğunun güvencesini belirtir.

  JCI, eğitim, uluslararası akreditasyon (Uluslararası Hasta Güvenliği Hedefleri-IPSG’ler dahil), danışmanlık hizmetleri ve sertifikalar sağlayarak dünya çapında güvenlik ve sağlık bakım kalitesini korumayı ve iyileştirmeyi amaçlar.

  Hasta güvenliği ve kalitesinde en iyi uygulamaları sağlamanın yanı sıra JCI, her tür sağlık kuruluşunda performansı ve sonuçları iyileştirmek için yenilikçi çözümler sunar.

  JCI Akreditasyon Joint Commission International, verilen sağlık hizmeti ve hizmetlerinin uluslararası standartlara göre uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  JCI Akreditasyon Joint Commission International ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

JCI AKREDİTASYON Kapsamı Nedir?
 • JCI Kapsamı Nedir? 

  JCI Akreditasyon Joint Commission International enfeksiyon kontrolü, hasta değerlendirmesi, tesis güvenliği, sağlık hizmeti kalitesi ölçümü, ilaç güvenliği, hasta bakımı ve tedavisi, personel eğitimi, risk yönetimi, kalite iyileştirme süreçlerini kapsamaktadır.

JCI AKREDİTASYON Nasıl Alınır?
 • JCI Nasıl Alınır? 

  JCI Akreditasyon Joint Commission International konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  JCI Akreditasyon Joint Commission International kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır.

  Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere JCI belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

JCI AKREDİTASYON Hangi Sektörler İçin?
 • JCI Hangi Sektörler İçin? 

  JCI Akreditasyon Joint Commission International hangi sektörler için gereklidir?

  JCI Akreditasyon Joint Commission International hastaneleri ve akademik tıp merkezlerini akredite eder.

  Ayrıca klinikleri, laboratuvarları, ambulans hizmetlerini ve acil ulaşım organizasyonlarını, evde bakımı, uzun süreli bakımı ve birinci basamak sağlık kuruluşlarını akredite eder.

  JCI, özel sektörde, üniversite bünyesinde ki hastaneler ve klinikler başta olmak üzere uluslararası standartlarına yönelik hizmet sunan sağlık kuruluşları için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

JCI AKREDİTASYON Faydaları Nelerdir?
 • JCI Faydaları Nedir? 

  JCI Akreditasyon Joint Commission International,

  Sağlık hizmetinin uluslararası standartlar kalitesinde verildiğini tasdiklemek

  Hasta mahremiyetinin en üst düzeyde tutulmasını sağlar

  Risk yönetimini ve risk azaltmayı iyileştirir

  İş operasyonlarının gelişimini sağlar

  Performans kalitesini yükseltir

  Bakım, hizmet ve tedavilerin güvenliği ve kalitesi konusunda toplumun güvenini güçlendirir

  Multidisipliner sağlık bakım planını destekler ve denetler

  Sağlık çalışanları ile hasta yakınları arasında etkin iletişim ve koordinasyon sağlar

  Fiziksel çevrenin güvenliği ve acil durumlarda çalışanların etkin koordinasyonunu sağlar

  Kaliteli ve teknik donanım ile zamanında etkin hizmet sağlar

JCI AKREDİTASYON Ne Kadar Sürede Alınır?
 • JCI Ne Kadar Sürede Alınır? 

  JCI Akreditasyon Joint Commission International ne kadar sürede alınır?
  JCI Akreditasyon Joint Commission International
  kurulumu sonrası JCI Akreditasyon Joint Commission International sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre JCI Akreditasyon Joint Commission International 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak JCI Akreditasyon Joint Commission International sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  JCI sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

JCI AKREDİTASYON Denetimi Nedir?
 • JCI Denetimi Nedir?

  JCI Akreditasyon Joint Commission International denetimi nedir?

  JCI Akreditasyon Joint Commission International için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  JCI Akreditasyon Joint Commission International denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız JCI standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler.

  Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; JCI Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

JCI AKREDİTASYON Online Kurulum Nedir?
 • JCI Online Nedir?

  JCI Akreditasyon Joint Commission International Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından JCI Akreditasyon Joint Commission International İhtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

   

  Online JCI Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

  Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

  Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  JCI Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online JCI, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online JCI sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online JCI sertifikasyonu almanızı garanti eder.

JCI AKREDİTASYON Geçerlilik Süresi Nedir?
 • JCI Geçerlilik Süresi?

  JCI Akreditasyon Joint Commission International Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

  Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  JCI sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

  Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  JCI yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan JCI Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir.

  Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için JCI Akreditasyon Joint Commission International düzenleyemez.

  JCI sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

JCI AKREDİTASYON Eğitimi Nasıl Alınır?
 • JCI Yasal Gerekçeliği Nedir?

  JCI Akreditasyon Joint Commission International yasal bir gereklilik midir?

  JCI :2003, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  JCI Akreditasyon Joint Commission International firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat JCI Akreditasyon Joint Commission International, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

  Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

  Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak JCI Akreditasyon Joint Commission International talep edilmektedir.

JCI AKREDİTASYON Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • JCI Fiyatı Maliyeti Nedir?

  JCI Akreditasyon Joint Commission International maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, JCI sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, JCI akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

  MODENO, JCI sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

  Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

  JCI Akreditasyon Joint Commission International fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

JCI AKREDİTASYON Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • JCI Neden Bizi Seçmelisiniz?

  JCI Akreditasyon Joint Commission International için neden bizi seçmelisiniz?

  JCI sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde JCI sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online JCI sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paranın %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

JCI AKREDİTASYON Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • JCI Eğitimi Nedir?

  JCI Akreditasyon Joint Commission International Eğitimi Nedir?

  JCI eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  JCI Akreditasyon Joint Commission International Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  JCI Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  JCI TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, JCI İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, JCI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, JCI RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve JCI FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

JCI AKREDİTASYON Sıkça Sorulan Sorular?
 • JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  JCI AKREDİTASYON standartları arasında ve JCI AKREDİTASYON olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL blogumuzda topladık.

  JCI AKREDİTASYON'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş JCI AKREDİTASYON tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için JCI AKREDİTASYON hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  JCI AKREDİTASYON ne demek?
  JCI AKREDİTASYON standartları ne anlama geliyor?
  JCI AKREDİTASYON ile JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL aynı anlamda mıdır?
  JCI AKREDİTASYON belgesi ürüne mi verilir?
  JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  JCI AKREDİTASYON Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  JCI AKREDİTASYON belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL sorularını cevaplıyoruz. JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL blogumuzda topladık.
  JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

JCI AKREDİTASYON İçerik Destek Talepleri?
 • JCI Akreditasyon Joint Commission International sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de JCI Akreditasyon Joint Commission International sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz JCI Akreditasyon Joint Commission International hizmetini sunar.

  Verilen JCI Akreditasyon Joint Commission International sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile JCI Akreditasyon Joint Commission International konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak JCI Akreditasyon Joint Commission International hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

JCI AKREDİTASYON için Destek Talepleri

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL hizmetini sunar. Verilen JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL ile ilgili tüm sorularınız ve JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

JCI AKREDİTASYON Online Nedir?

JCI Online Nedir?

JCI Akreditasyon Joint Commission International Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından JCI Akreditasyon Joint Commission International İhtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

 

Online JCI Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

JCI Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online JCI, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online JCI sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online JCI sertifikasyonu almanızı garanti eder.

JCI AKREDİTASYON Geçerlilik Süresi?

JCI Geçerlilik Süresi?

JCI Akreditasyon Joint Commission International Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

JCI sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

JCI yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan JCI Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir.

Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için JCI Akreditasyon Joint Commission International düzenleyemez.

JCI sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

JCI AKREDİTASYON Eğitimi Nedir?

JCI Yasal Gerekçeliği Nedir?

JCI Akreditasyon Joint Commission International yasal bir gereklilik midir?

JCI :2003, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

JCI Akreditasyon Joint Commission International firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat JCI Akreditasyon Joint Commission International, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak JCI Akreditasyon Joint Commission International talep edilmektedir.

JCI AKREDİTASYON Yasal Gerekçeliği Nedir?

JCI Fiyatı Maliyeti Nedir?

JCI Akreditasyon Joint Commission International maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, JCI sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, JCI akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, JCI sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

JCI Akreditasyon Joint Commission International fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

JCI AKREDİTASYON için Fiyatı Maliyeti Nedir?

JCI Neden Bizi Seçmelisiniz?

JCI Akreditasyon Joint Commission International için neden bizi seçmelisiniz?

JCI sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde JCI sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online JCI sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paranın %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

JCI AKREDİTASYON Neden Bizi Seçmelisiniz?

JCI Eğitimi Nedir?

JCI Akreditasyon Joint Commission International Eğitimi Nedir?

JCI eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

JCI Akreditasyon Joint Commission International Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

JCI Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

JCI TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, JCI İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, JCI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, JCI RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve JCI FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

JCI AKREDİTASYON Sıkça Sorulan Sorular?

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

JCI AKREDİTASYON standartları arasında ve JCI AKREDİTASYON olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL blogumuzda topladık.

JCI AKREDİTASYON'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş JCI AKREDİTASYON tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için JCI AKREDİTASYON hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

JCI AKREDİTASYON ne demek?
JCI AKREDİTASYON standartları ne anlama geliyor?
JCI AKREDİTASYON ile JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL aynı anlamda mıdır?
JCI AKREDİTASYON belgesi ürüne mi verilir?
JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
JCI AKREDİTASYON Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
JCI AKREDİTASYON belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL sorularını cevaplıyoruz. JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL blogumuzda topladık.
JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL için Teklif Alın online teklif

JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu JCI AKREDİTASYON JOINT COMMISSION INTERNATIONAL hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al