MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil midir? MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil Hizmet ücretleri nedir? MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil için online teklif alabilirsiniz.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil
MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Nedir?
 • MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI NEDİR?

  Marka Tescil Danışmanlığı nedir?

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil

  Marka Tescil Danışmanlığı, Ürün, isim, şekil gibi birçok farklı marka tescil işlemlerinizi başvuru aşamasında, itirazlara ve sonuca kadar ulaştıran danışmanlık işlemlerini kapsar.

  Sektöre ve iş alanı hatta bireysel olarak fikirlerinizden ortaya çıkan logo, işaret ve isim gibi marka değeri olan ve kullanımını tescil edip korumak amacıyla yapılan marka tescil işlemleriniz için süreç ve danışmanlık yönetimi hizmetini kapsar.

  Marka Tescil Danışmanlığı ile Ulusal ve Uluslararası alanda faaliyet gösteren veya göstermeyi planlayan şirket veya kişilerin marka süreçlerine danışmanlık hizmeti verip herhangi şekilde mağduriyet yaşamaması için yasal prosedürleri en iyi şekilde takip ve müdahale ediyoruz.

  Marka Tescil Danışmanlığı ile marka başvurusu, marka itirazı ve marka koruma gibi tüm süreçlerde işletmelerin hızlı ve kolayca olması için destek oluyoruz.

  Marka Tescil ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Kapsamı Nedir?
 •  Marka Tescil Danışmanlığı Kapsamı Nedir?
  Marka Tescil Danışmanlığı neleri kapsar?

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,

  Marka Tescil Danışmanlığı, İşletmeniz veya bireysel olarak ihtiyaç duyduğunuz başvuru ve tescil işlemleri dahil tüm aşamalarının Marka Tescil Danışmanlığı konusunda uzman kurum ve uzman danışmanlar tarafından ihtiyaç belirleme, başvuru, itiraz, sonuç ve tescil işletmelerinin takibi ve yürütülmesidir.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Nasıl Alınır?
 • Marka Tescil Danışmanlığı Nasıl Alınır? 

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,

  Marka Tescil Danışmanlığı konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size Marka Tescil Danışmanlığı için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Marka Tescil Danışmanlığı AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze başvuru tercihinizi yaparsınız.

  Marka Tescil Danışmanlığı  için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte başvuru aşamasında yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Başvurusu modeli önemlidir.

  Online başvuru tercih ederseniz, başvuru sürecinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak bir plan oluşturulacak ve danışmanlar tarafından sürekli bilgi akışı sağlanacak.

  Fiziki başvuru tercih ederseniz, danışmanlık süreci için bir randevu planı oluşturulup yetkili ve danışman yüz yüze görüşme ile izlenecek süreçle ilgili bilgi alışverişi ve başvuru işlemlerinin onayını alarak süreci başlatır.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurular için MODENO, sizlere Marka Tescil Danışmanlığı hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

   

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Hangi Sektörler İçin?
 • Marka Tescil Danışmanlığı Hangi Sektörler İçin? 

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,

  Marka Tescil Danışmanlığı hangi sektörler için gereklidir?

  Marka Tescil Danışmanlığı, organizasyonun büyüklüğüne ve faaliyet koluna bakılmaksızın en yüksek etik standartları karşılayan Tüm Üretim, Hizmet Sektörleri ve Bireysel anlamda geçerlidir.

  Marka Tescil Danışmanlığı, özel sektördeki her büyüklükteki şirkete, aynı zamanda üniversitelere, hayır kurumlarına ve kamu sektörü kuruluşlarına da arasında bulunduğu herkesin faydalanabileceği bir hizmettir.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Faydaları Nelerdir?
 • Marka Tescil Danışmanlığı Faydaları Nedir? 

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,

  Marka Tescil Danışmanlığı ile işletmenizin şekil, değer ve kalite unsurlarını koruyup uluslararası pazarlar ve yeni fırsatlar için uygunluğunuzu sağlamanıza yardımcı olur.

  Kuruluşunuza olan güvenin artmasını ve ticari itibarınızı yükseltmenizi sağlar.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ne Kadar Sürede Alınır?
 •  Marka Tescil Danışmanlığı Ne Kadar Sürede Alınır? 

  Marka Tescil Danışmanlığı ne kadar sürede alınır?

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,


  Marka Tescil Danışmanlığı
  ile ihtiyaç duyduğunuz belge, sertifika, tescil işlemleri için gerekli süre, seçeceğiniz çalışma yöntemine göre değişmektedir.

  Online danışmanlık ve Fiziki danışmanlık gibi seçeceğiniz yöntemlere göre işlemleriniz 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelerde sahip olabilirsiniz.

  Danışmanlık sürecinde süre, alınacak belge ile alakalı olup, seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  Marka Tescil Danışmanlığı ile tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi şartlara göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki danışmanlık! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi belgelendirme/tescil sürecinden başarı ile geçireceğimizi, tescil sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Denetimi Nedir?
 • Marka Tescil Danışmanlığı Hangi Konuları İçerir?

  Marka Tescil Danışmanlığı konuları nelerdir?

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,

  Belge, Tescil Başvurusu

  Tescil ve Belgelendirme alanları belirlenmesi

  Yasal Takip

  Hak ihlalleri takip ve itirazlar

  İtirazlara cevap verilmesi

   

  Marka Tescil Danışmanlığı küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO başdenetçi ve denetçi danışmanlarımız herhangi bir tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Online Kurulum Nedir?
 • Marka Tescil Danışmanlığı Online Nedir?

  Marka Tescil Danışmanlığı Online Kurulum Nedir?

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,


  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

  Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

  Tescil geçerlilik süresi nedir?

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,
  Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

  Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

  Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

  Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Eğitimi Nasıl Alınır?
 • Yasal Gerekçeliği Nedir?
  Marka Tescil Danışmanlığı yasal bir gereklilik midir?

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,

  Marka Tescil Danışmanlığı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

  Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • Marka Tescil Danışmanlığı Fiyatı Maliyeti Nedir?

  Marka Tescil Danışmanlığı maliyeti ve fiyatı nedir?

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,

  Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önelemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
  MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • Marka Tescil Danışmanlığı Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Marka Tescil Danışmanlığı  için neden bizi seçmelisiniz?

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,

  Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • Marka Tescil Danışmanlığı Eğitimi Nedir?

  Marka Tescil Danışmanlığı Eğitimi Nedir?

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,

  Marka Tescil Danışmanlığı eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  Marka Tescil Danışmanlığı Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Sıkça Sorulan Sorular?
 • MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI standartları arasında ve MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil blogumuzda topladık.

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI ne demek?
  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI standartları ne anlama geliyor?
  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI ile MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil aynı anlamda mıdır?
  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI belgesi ürüne mi verilir?
  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sorularını cevaplıyoruz. MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil blogumuzda topladık.
  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI İçerik Destek Talepleri?
 • MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

   

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil hizmetini sunar.

  Verilen MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil konusunda rehberlik ederiz.

   

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil Belgesi

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI için Destek Talepleri

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil hizmetini sunar. Verilen MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil ile ilgili tüm sorularınız ve MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Online Nedir?

Marka Tescil Danışmanlığı Online Nedir?

Marka Tescil Danışmanlığı Online Kurulum Nedir?

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,


Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Geçerlilik Süresi?

Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

Tescil geçerlilik süresi nedir?

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,
Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Eğitimi Nedir?

Yasal Gerekçeliği Nedir?
Marka Tescil Danışmanlığı yasal bir gereklilik midir?

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,

Marka Tescil Danışmanlığı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Yasal Gerekçeliği Nedir?

Marka Tescil Danışmanlığı Fiyatı Maliyeti Nedir?

Marka Tescil Danışmanlığı maliyeti ve fiyatı nedir?

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,

Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önelemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI için Fiyatı Maliyeti Nedir?

Marka Tescil Danışmanlığı Neden Bizi Seçmelisiniz?

Marka Tescil Danışmanlığı  için neden bizi seçmelisiniz?

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,

Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Neden Bizi Seçmelisiniz?

Marka Tescil Danışmanlığı Eğitimi Nedir?

Marka Tescil Danışmanlığı Eğitimi Nedir?

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil,

Marka Tescil Danışmanlığı eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Marka Tescil Danışmanlığı Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Sıkça Sorulan Sorular?

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI standartları arasında ve MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil blogumuzda topladık.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI ne demek?
MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI standartları ne anlama geliyor?
MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI ile MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil aynı anlamda mıdır?
MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI belgesi ürüne mi verilir?
MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sorularını cevaplıyoruz. MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil blogumuzda topladık.
MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil için Teklif Alın online teklif

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al