MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite midir? MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite Hizmet ücretleri nedir? MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite için online teklif alabilirsiniz.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite
MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Nedir?
 • Tıbbi Cihaz Testleri, Sağlık ve Gıda sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlerde üretim yapan işletmelerin ürettikleri cihazların, malzeme, ekipman ve aparatların kalite ve güvenlik açısından uygunluğunu tespit etmek için ihtiyaç duyduğu testlerdir.

  Tıbbi Cihaz Testleri, Üretilen ürün ve hizmet ne olursa olsun tıbbi cihaz yönetmelikleri ve uluslararası standartlara uygunluğunu ve firmaların ürün geliştirme süreçleri amacıyla yapılmaktadır.

  Tıbbi Cihaz Testleri ile ilgili test ve denetimleri bağımsız kuruluşlar tarafından yapılması ve testlere ait uygunluk belgelerine sahip olmanız gerekmektedir.

   

  Tıbbi Cihaz Testleri için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Kapsamı Nedir?
 • Denetim

  Laboratuvar

  Uygunluk

  Analiz

  Testler

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Nasıl Yapılır?
 • Tıbbi Cihaz Testleri yapılabilmesi için öncelikle yetkili ve alanında uzman kuruluşlar ile çalışmanız çok önemlidir. Bu konuda Modeno olarak sizlere işlemlerin her aşamasında danışmanlık ve destek vermekteyiz.

  Üretmiş olduğunuz ürün ve hizmetlerin üretim aşaması, paketleme, nakliye ve kullanıcıya ulaşma süreçleri dahil birçok test mevcuttur.

  Tıbbi Cihaz Testleri, ihtiyacınız olan zaman ve süreçler tespit edilerek gerekli analizler yapılması ile sonuçlandırılır.

  Tıbbi Cihaz Testleri ile ürün ve hizmet kalitenizi tasdik edebilmek için belirli testler ve analizler hem üretim hem yasal sorumluluk alanlarında gerçekleştirilir.

  Tıbbi Cihaz Testleri bağımsız laboratuvarlar ile gerçekleştiğinden alınacak test sonuçları da usule uygun olacaktır.

  Tıbbi Cihaz Testleri yaptırmak için bize Online olarak test başvurusu yapabilir, MODENO test temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Temsilcimiz, İlk AŞAMA için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze testler ile ilgili süreci devam ettirebilirsiniz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurularınız için MODENO, sizlere Tıbbi Cihaz Testleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir yol haritası ve hizmet için %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Hangi Yeterlilik Aranır?
 • Tıbbi Cihaz Testleri için gereken şartlar nelerdir?

  Tıbbi Cihaz Testleri için aranan en önemli hususlardan birisi tesis ve üretim aşamaları dahil kalite standartlarına uygunluğudur.

  Üretimden hizmet ve ürünlerinizin kullanıcıya ulaşıncaya kadar kalite standartlarına uygun olması Tıbbi Cihaz Testleri için uygunluğunuzu belirleyen faktörlerdir.

  Tıbbi Cihaz Testleri ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu yasal yükümlükleri ve sertifikaları almak işinizi geliştirmek için oldukça önemlidir.

  Tıbbi Cihaz Testleri ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  Tıbbi Cihaz Testleri uluslararası bir standart ile denetlendiğinden aldığınız sertifika ve belgeler ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Faydaları Nedir?
 • MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite faydaları nelerdir?

  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite ile ne elde edersiniz?

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Üretim Hatalarını Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kaliteli Üretim ve Hizmet Sağlamak

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ne Kadar Sürer?
 • MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite, başvuru sonrası size uygun test ve denetimin belirlenmesi, test için gerekli süre ve seçeceğiniz test yöntemine göre değişmektedir.

  Seçeceğiniz test yöntemine göre Tıbbi Cihaz Testleri 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Tıbbi Cihaz Testleri denetimi sürecinde, seçtiğiniz yönteme göre test sonuçları ve gerekli düzenlemeler için size sürekli bilgi ve destek verilecektir.

  İster online, ister fiziki test başvurusu yap! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi test/denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, testler sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Amacı Nedir?
 • Tıbbi Cihaz Testleri üretmiş olduğunuz ürün veya hizmetlerin kalite standartlarına uygunluğu ve müşteri memnuniyeti sağlanması için yapılmakta olan uluslararası standartlara uygun testlerdir.

  Tıbbi Cihaz Testleri uluslararası standartlar ve ülkemizde geçerli olan yasal yükümlülükler gereği uygun kalite standardında üretim ve hizmetlerin sağlanması amacıyla yapılmaktadır.

  MODENO olarak; Tıbbi Cihaz Testleri sürecinizin her aşamasında ilgili test alanında testlerin amacına uygun ve sorunsuz geçmesi için size danışmanlık ediyoruz.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Online Test Nedir?
 • Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

  “ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


  Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

  Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


  Modeno Tıbbi Cihaz Testleri Danışmanları;
  Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “Online Tıbbi Cihaz Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Eskişehir Tıbbi Cihaz Testleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Tıbbi Cihaz Testleri ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

  Tıbbi Cihaz Testleri işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

  Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Neleri Kapsar?
 • Hangi Testleri Kapsar?

  Diş ekipman ve aletleri testi

  Tıbbi Elektronik cihaz testi

  Ölçüm Cihazları testi

  Yara bakımı aygıtları testi

  Bandaj ve Pansuman malzemeleri testi

  Sütur materyali ve kelepçeleri testi

  İmplant malzemeleri testi

  Anestezi, acil ve yoğun bakım için kullanılan cihazların testi

  Enjeksiyon, transfüzyon, infüzyon ve diyaliz için kullanılan cihazların testi

  Ortopedik ve rehabilitasyon cihazların testi

  Oftalmolojik cihazların testi

  Kontraseptif tıbbi cihazların testi

  Durulama, dezenfeksiyon, temizlik için kullanılan tıbbi cihazların testi

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite için zorunluluk var mı?

  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Tıbbi Cihaz Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

  Tıbbi Cihaz Testleri firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  Tıbbi Cihaz Testleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  Tıbbi Cihaz Testleri ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.


  MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  Tıbbi Cihaz Testleri ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


  Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Tıbbi Cihaz Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite için neden Modeno?

  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite için neden biz?

  Tıbbi Cihaz Testleri için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, Tıbbi Cihaz Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ standartları arasında ve MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite blogumuzda topladık.

  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ 'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ ne demek?
  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ standartları ne anlama geliyor?
  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ ile MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite aynı anlamda mıdır?
  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ belgesi ürüne mi verilir?
  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sorularını cevaplıyoruz. MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite blogumuzda topladık.
  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ İçerik Destek Talepleri?
 • MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite hizmetini sunar.

  Verilen MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifikasyonu konusunda rehberlik ederiz.

   

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifikasyonu ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite Sertifikasyonu

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ için Destek Talepleri

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite hizmetini sunar. Verilen MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite ile ilgili tüm sorularınız ve MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Online Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

“ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


Modeno Tıbbi Cihaz Testleri Danışmanları;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online Tıbbi Cihaz Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Eskişehir Tıbbi Cihaz Testleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Geçerlilik Süresi?

Tıbbi Cihaz Testleri ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

Tıbbi Cihaz Testleri işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Eğitimi Nedir?

Hangi Testleri Kapsar?

Diş ekipman ve aletleri testi

Tıbbi Elektronik cihaz testi

Ölçüm Cihazları testi

Yara bakımı aygıtları testi

Bandaj ve Pansuman malzemeleri testi

Sütur materyali ve kelepçeleri testi

İmplant malzemeleri testi

Anestezi, acil ve yoğun bakım için kullanılan cihazların testi

Enjeksiyon, transfüzyon, infüzyon ve diyaliz için kullanılan cihazların testi

Ortopedik ve rehabilitasyon cihazların testi

Oftalmolojik cihazların testi

Kontraseptif tıbbi cihazların testi

Durulama, dezenfeksiyon, temizlik için kullanılan tıbbi cihazların testi

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite için zorunluluk var mı?

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Tıbbi Cihaz Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

Tıbbi Cihaz Testleri firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Tıbbi Cihaz Testleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

Tıbbi Cihaz Testleri ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.


MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

Tıbbi Cihaz Testleri ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Tıbbi Cihaz Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite için neden Modeno?

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite için neden biz?

Tıbbi Cihaz Testleri için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Tıbbi Cihaz Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Sıkça Sorulan Sorular?

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ standartları arasında ve MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite blogumuzda topladık.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ 'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ ne demek?
MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ standartları ne anlama geliyor?
MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ ile MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite aynı anlamda mıdır?
MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ belgesi ürüne mi verilir?
MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sorularını cevaplıyoruz. MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite blogumuzda topladık.
MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER TEST ve LABORATUVAR HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite için Teklif Alın online teklif

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al