ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif midir? ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif Hizmet ücretleri nedir? ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif için online teklif alabilirsiniz.

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif
ROHS BELGESİ Nedir?
 • ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif NEDİR?

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi nedir?

  ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif, Avrupa Birliği’nce belirlenen Elektrikli ve Elektronik Ekipmanlarda tehlikeli maddelerin kısıtlanmasına yönelik bir standart dizinidir. Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanmasına İlişkin Avrupa Direktifi, elektrikli ve elektronik ekipman şirketlerini ürünlerinin kimyasal uyumluluğundan doğrudan sorumlu tutmaktadır.

  Modern dünyada artan rekabet sonrası firmalar çevre ve insan sağlığına yönelik risk oluşturabilecek faktörleri göz ardı etmeye başlamışlardır.

  Bu faktörlerden en önemlisi olan ve sağlık anlamında verdiği zarardan ötürü geri dönüşü pek mümkün olmayan kimyasallar konusudur.

  Çünkü üretim süreci ayrı tüketim süreci ayrı riskler içeren kimyasallar çevreye onarılamaz zararalar vermektedirler.

  Bu kapsamda Avrupa Birliği ortak pazarı için 2002 yılında tehlikeli maddelerin kullanımına yönelik kısıtlayıcı direktifler belirlemiş ve 2006 yılı itibari ile de tüm AB pazarındaki ürünlere yönelik olacak hale getirmiştir.

  2002 Yılında Avrupa Birliği’nde ortaya çıkmış ve 2006 yılı itibari ile tüm AB pazarında ki tüm ürünlere yönelik hale gelmiştir.

  Bu, tüm ürünlerin belirlenen standartlara uyması, kapsamlı uyumluluk belgeleri sağlaması ve AB’de satılan elektrikli ve elektronik ürünlerin kurşun, kadmiyum, cıva, krom, polibromlu bifeniller (PBB’ler) ve polibromlu difenil eterler (PBDE’ler) içermediğinden tescillenmesi anlamına gelir.

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi, tedarikçinin ürettiği ürünlerde Avrupa Birliği’nce belirlenen 2002/95/EC Yönergesi (ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif) doğrultusunda belirlenen direktiflere uygun üretim sistemini uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

ROHS BELGESİ Kapsamı Nedir?
 • ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Kapsamı Nedir?
  IT ve telekomünikasyon eşyaları, tüketici eşyaları, büyük ve küçük ev aletleri, aydınlatma cihazları, elektrikli ve elektronik araçlar, tıbbi cihazlar, endüstriyel izleme ve kontrol aletleri, eğlence ve spor ekipmanları, otomatik dağıtıcıları ve oyuncaklar ve EEE ürünleri ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikası kapsamına girmektedir.

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi,

  Kurşun (Pb): <1000 ppm

  Cıva (Hg): <100 ppm

  Kadmiyum (Cd): <100 ppm

  Altı Değerli Krom: (Cr VI) <1000 ppm

  Polibromlu Bifeniller (PBB): <1000 ppm

  Polibromlu Difenil Eterler (PBDE): <1000 ppm

  Bis(2-Etilheksil) ftalat (DEHP): <1000 ppm

  Benzil butil ftalat (BBP): <1000 ppm

  Dibütil ftalat (DBP): <1000 ppm

  Diizobütil ftalat (DIBP): <1000 ppm

  maddelerinin kullanımının sınır değerleri kapsamında incelemesi, uygunsuzluk ve düzeltici faaliyetleri kapsamaktadır.

ROHS BELGESİ Nasıl Alınır?
 • ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Nasıl Alınır? 

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi  kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki İster Online ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar. 

ROHS BELGESİ Hangi Sektörler İçin?
 • ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Hangi Sektörler İçin? 

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi, Kendi markasıyla elektrikli ve elektronik eşya üreten ve satışını gerçekleştiren veya markasıyla başka tedarikçiler tarafından üretilen elektrikli ve elektronik eşyaları satışı gerçekleştiren ve elektrikli ve elektronik eşya ihraç ya da ithal eden tüzel ve gerçek kişiler sorumlu olacaktır.

  ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif, özel sektörde üretim yapan firmalara arasında bulunduğu elektrik veya elektronik eşya üretimi yapan, yaptıran, ihracında bulunan ve ithalatında bulunan firmaların Avrupa Birliği’nce belirlenen standartlara yönelik üretim yaptıklarına dair uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

ROHS BELGESİ Faydaları Nelerdir?
 • ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Faydaları Nedir? 

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi

  İnsan sağlığına ve çevreye onarılamaz hasarların önüne geçilmesini sağlar

  Ürünün uluslararası standartlardan kaynaklı güven profili olur

  Müşteriye güven verir

  Uluslararası rekabet avantajı getirir

  Firma itibarına olumlu katkıda bulunur

  Geri Dönüşüm konusunda ki hassasiyeti belirtir

ROHS BELGESİ Ne Kadar Sürede Alınır?
 • ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Ne Kadar Sürede Alınır? 

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi ne kadar sürede alınır?
  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi
  kurulumu sonrası Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

ROHS BELGESİ Denetimi Nedir?
 • ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Denetimi Nedir?

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi denetimi nedir?

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler.

  Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Tıbbi Laboratuvarların AkreditasyonuDokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar.

  Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

ROHS BELGESİ Online Kurulum Nedir?
 • ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Online Nedir?

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

  Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

  Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikasyonu almanızı garanti eder.

ROHS BELGESİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Geçerlilik Süresi?

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

  Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

  Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir.

  Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Belgesi düzenleyemez.

  ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

ROHS BELGESİ Eğitimi Nasıl Alınır?
 • ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Yasal Gerekçeliği Nedir?

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi yasal bir gereklilik midir?

  ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Belgesi firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

  Fakat Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

  Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Belgesi talep edilmektedir.

ROHS BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Fiyatı Maliyeti Nedir?

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

  MODENO, ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

  Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ROHS BELGESİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

  ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

ROHS BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Eğitimi Nedir?

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi Eğitimi Nedir?

  ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

ROHS BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ROHS BELGESİ standartları arasında ve ROHS BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif blogumuzda topladık.

  ROHS BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ROHS BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ROHS BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  ROHS BELGESİ ne demek?
  ROHS BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
  ROHS BELGESİ ile ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif aynı anlamda mıdır?
  ROHS BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
  ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  ROHS BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  ROHS BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif sorularını cevaplıyoruz. ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif blogumuzda topladık.
  ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ROHS BELGESİ İçerik Destek Talepleri?
 • ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif hizmetini sunar.

  Verilen ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

ROHS BELGESİ için Destek Talepleri

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif hizmetini sunar. Verilen ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif ile ilgili tüm sorularınız ve ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

ROHS BELGESİ Online Nedir?

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Online Nedir?

Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikasyonu almanızı garanti eder.

ROHS BELGESİ Geçerlilik Süresi?

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Geçerlilik Süresi?

Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir.

Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Belgesi düzenleyemez.

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

ROHS BELGESİ Eğitimi Nedir?

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Yasal Gerekçeliği Nedir?

Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi yasal bir gereklilik midir?

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Belgesi firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Belgesi talep edilmektedir.

ROHS BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Fiyatı Maliyeti Nedir?

Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ROHS BELGESİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Neden Bizi Seçmelisiniz?

Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

ROHS BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Eğitimi Nedir?

Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi Eğitimi Nedir?

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve ROHS Belgesi Avrupa Elektronik Direktif FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

ROHS BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ROHS BELGESİ standartları arasında ve ROHS BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif blogumuzda topladık.

ROHS BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ROHS BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ROHS BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

ROHS BELGESİ ne demek?
ROHS BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
ROHS BELGESİ ile ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif aynı anlamda mıdır?
ROHS BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
ROHS BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
ROHS BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif sorularını cevaplıyoruz. ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif blogumuzda topladık.
ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif için Teklif Alın online teklif

ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu ROHS BELGESİ Avrupa Elektronik Direktif hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al