TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk midir? TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk Hizmet ücretleri nedir? TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk için online teklif alabilirsiniz.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk
TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Nedir?
 • TSEK Belgesi nedir?

  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk,

  Standartlar esaslı iş yapmak çok kritik kazanımların eldesini sağlamaktadır ancak temel standartlar belli olsa da özelde her ürün için ayriyeten standart bulunmamaktadır. İmalat Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmış ancak Türk standartları bulunmayan ürünlerde söz konusu ürüne yönelik uluslararası, ulusal standartlar ve teknik literatür esas alınarak TSE tarafınca belirlenen testlerde Kalite Faktör ve Değerlerine uygunluğu akabinde verilen bir belgedir.

  Üretim ve hizmetlerinizin belirli standartlara uygun olduğunu, uluslararası alanda ve Türkiye’de yasal olarak belirlenen, tedarikçi kuruluşlar veya tüketici beklentilerine yönelik olarak kullanılmakta olan birçok belge bulunmaktadır.

  Bu belge ve sertifikalar üretim sürecinizden hizmet koşullarına kadar birçok aşamayı standartlara uygun hale getirmek için işletmenizin uygunluğunu kanıtlar nitelik taşımaktadır.

  TSEK Sertifikası Belgelendirme ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Kapsamı Nedir?
 • TSEK Belgesi Kapsamı Nedir?

  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk,

  Her belge ve sertifika için farklı kapsamlar bulunmaktadır.

  Belgelendirme süreçlerinde genel olarak içerdiği kapsamlar şunlardır;

  Temel Eğitim

  İç Tetkik

  Müşteri Memnuniyeti

  Risk Analizi

  Dokümantasyon süreçlerini kapsamaktadır.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Nasıl Alınır?
 • TSEK Belgesi Nasıl Alınır? 

  Şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk için yapmış olduğunuz belge tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sertifikasyon kuruluşu seçmenize yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Seçilen Akredite kuruluşu tarafından Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Hangi Sektörler İçin?
 • TSEK Belgesi Hangi Sektörler İçin? 

  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk hangi sektörler için gereklidir?

  Standartlar dahilinde üretim yapıldığının beyanı adına, sektör gözetmeksizin standartları belirlenmemiş her ürün için gereklidir

  TSEK, Sektör fark etmeksizin üretimde belirli kalite standartlarının esas alındığının beyanına yönelik her ürün için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Faydaları Nelerdir?
 • TSEK Belgesinin Faydaları Nedir? 

  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk faydaları nelerdir?

  TSEK belgeleri ile ne elde edersiniz?

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

  Görev ve Sorumluluk bilincini oluşturmak

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Yönetimsel Hataları Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kurumsallaşma gibi faydalar sağlamaktadır.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Ne Kadar Sürede Alınır?
 • TSEK Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır? 

  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk başvuru sonrası size uygun belgeye sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre TSEK Sertifikası Belgelerine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk belgelerine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Denetimi Nedir?
 • TSEK Belgesi Denetimi Nedir?

  Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk için uygulanan denetimler küçük ve büyük olarak adlandırılan minör ve majör uygunsuzluk bulunabilir.

  İç denetim gerçekleştirilirken majör-minör ayrımı önem teşkil etmez. MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız yasal standartlar ve prosedürlere ait herhangi bir maddesinde majör/minör uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk belgelendirmesi sürecinde Denetimi sağlar, hata ve eksikleri belirler ve Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Online Kurulum Nedir?
 • TSEK Belgesi Online Nedir?

  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından TSEK Sertifikası Belgelerine ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online belgeler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak sistem kurulumu ve belge teslim yapılır.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk Sertifikası” için kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online belgeler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi belge alma imkanı sağlar!

  Eskişehir Belgelendirme alanında ve Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında sertifika ve belge almak mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi belge ve sertifika almanızı garanti eder.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • TSEK Belgesi Geçerlilik Süresi?

  Sektörünüzle alakalı belgeler için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  TSEK Sertifikası için ihtiyaç duyulan belgenizin geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  TSEK Sertifikası belgelerinin yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Belge ve sertifikalar artık geçerli değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığında belge düzenleyemez.

  Sertifika ve belgelerin geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Eğitimi Nasıl Alınır?
 • TSEK Belgesi Eğitimleri Nedir?

  TSEK Sertifikası için belgelendirmeler ve Eğitimleri

  TSEK Sertifikası belgelendirme eğitim seti, eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  TSEK Sertifikası belgelendirme Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • TSEK Belgesinin Yasal zorunluluğu Nedir?

  TSEK Sertifikası için zorunlu olan belgeler nedir?

  TSEK Sertifikası ve diğer sektörler için ürün ve hizmetlerin sunulacağı kitle, tedarikçi ve satış kanalları üreticiler ve hizmet sağlayıcılardan birçok farklı belge talep edebilmektedir.

  TSEK Sertifikası için belgelendirmeler yasal olarak zorunlu olmamakla birlikte ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum için mecburi hale gelmiş belge bulunmaktadır.

  Belgelendirmeler ve Sertifikalar firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen istenmekte olup denetimlerini bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan belgelendirmeler uluslararası ticari alanda güven tesisi ve şartnameleri karşılamak için çok önemli olmuştur.

  TSEK Sertifikası belgeleri gibi özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı kalite belgelerine ihtiyaç duymaktadır.

  Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan sektörel belgeler bulunmaktadır.

  TSEK Sertifikası ve diğer sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • TSEK Belgesi Fiyatı Maliyeti Nedir?

  TSEK Sertifikası Belgelerinin maliyeti ve fiyatı nedir?

  TSEK Sertifikası için gerekli sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı belgelendirmelerin yapılması kuruluşunuza finansal olarak birçok avantajını kazandıracak.

  MODENO Patent, Belgelendirme maliyetlerinizi size uygun en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak belgelendirme danışmanlık sürecinizi en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  TSEK Sertifikası İşletmelerinin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. TSEK Sertifikası Belgeleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, firma yapısı, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • TSEK Sertifikası için Belgelendirme Kuruluşu olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

  TSEK Sertifikası Belgeleri için neden Modeno?

  TSEK Sertifikası Belgeleri için neden bizi seçmelisiniz?

  TSEK Sertifikası Belgeleri için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno Patent olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ standartları arasında ve TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk blogumuzda topladık.

  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ ne demek?
  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ ile TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk aynı anlamda mıdır?
  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sorularını cevaplıyoruz. TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk blogumuzda topladık.
  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ İçerik Destek Talepleri?
 • TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk hizmetini sunar.

  Verilen TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

  TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk Belgesi

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ için Destek Talepleri

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk hizmetini sunar. Verilen TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk ile ilgili tüm sorularınız ve TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Online Nedir?

TSEK Belgesi Online Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından TSEK Sertifikası Belgelerine ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online belgeler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak sistem kurulumu ve belge teslim yapılır.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk Sertifikası” için kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online belgeler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi belge alma imkanı sağlar!

Eskişehir Belgelendirme alanında ve Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında sertifika ve belge almak mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi belge ve sertifika almanızı garanti eder.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Geçerlilik Süresi?

TSEK Belgesi Geçerlilik Süresi?

Sektörünüzle alakalı belgeler için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

TSEK Sertifikası için ihtiyaç duyulan belgenizin geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

TSEK Sertifikası belgelerinin yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Belge ve sertifikalar artık geçerli değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığında belge düzenleyemez.

Sertifika ve belgelerin geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Eğitimi Nedir?

TSEK Belgesi Eğitimleri Nedir?

TSEK Sertifikası için belgelendirmeler ve Eğitimleri

TSEK Sertifikası belgelendirme eğitim seti, eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

TSEK Sertifikası belgelendirme Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

TSEK Belgesinin Yasal zorunluluğu Nedir?

TSEK Sertifikası için zorunlu olan belgeler nedir?

TSEK Sertifikası ve diğer sektörler için ürün ve hizmetlerin sunulacağı kitle, tedarikçi ve satış kanalları üreticiler ve hizmet sağlayıcılardan birçok farklı belge talep edebilmektedir.

TSEK Sertifikası için belgelendirmeler yasal olarak zorunlu olmamakla birlikte ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum için mecburi hale gelmiş belge bulunmaktadır.

Belgelendirmeler ve Sertifikalar firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen istenmekte olup denetimlerini bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan belgelendirmeler uluslararası ticari alanda güven tesisi ve şartnameleri karşılamak için çok önemli olmuştur.

TSEK Sertifikası belgeleri gibi özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı kalite belgelerine ihtiyaç duymaktadır.

Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan sektörel belgeler bulunmaktadır.

TSEK Sertifikası ve diğer sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

TSEK Belgesi Fiyatı Maliyeti Nedir?

TSEK Sertifikası Belgelerinin maliyeti ve fiyatı nedir?

TSEK Sertifikası için gerekli sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı belgelendirmelerin yapılması kuruluşunuza finansal olarak birçok avantajını kazandıracak.

MODENO Patent, Belgelendirme maliyetlerinizi size uygun en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak belgelendirme danışmanlık sürecinizi en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

TSEK Sertifikası İşletmelerinin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. TSEK Sertifikası Belgeleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, firma yapısı, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

TSEK Sertifikası için Belgelendirme Kuruluşu olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

TSEK Sertifikası Belgeleri için neden Modeno?

TSEK Sertifikası Belgeleri için neden bizi seçmelisiniz?

TSEK Sertifikası Belgeleri için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno Patent olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ standartları arasında ve TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk blogumuzda topladık.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ ne demek?
TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ ile TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk aynı anlamda mıdır?
TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sorularını cevaplıyoruz. TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk blogumuzda topladık.
TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER ÜRÜN BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk için Teklif Alın online teklif

TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu TSEK KALİTE UYGUNLUK BELGESİ Uluslararası Uygunluk hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al