URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı midir? URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı Hizmet ücretleri nedir? URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı için online teklif alabilirsiniz.

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı
URSA Danışmanlık Nedir?
 • URSA DANIŞMANLIĞI NEDİR?

  URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı nedir?

  URSA Danışmanlık, İşletmelerin kaynaklarını doğru şekilde kullanmalarını, çalışan, ekipman ve tedarik ile alakalı tüm süreçleri kalite yükümlülüklerin yerine getirilmesini amaçlayan standartlar için verilen danışmanlık işlemlerini kapsar.

  URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı ile Ulusal ve Uluslararası alanda faaliyet gösteren veya göstermeyi planlayan şirketlerin uluslararası Kaynak Kullanımı süreçlerine danışmanlık hizmeti verip herhangi şekilde mağduriyet yaşamaması için yasal prosedürleri en iyi şekilde takip ve müdahale ediyoruz.

  URSA Danışmanlık ile başvuru, itiraz ve tescil koruma gibi tüm süreçlerde işletmelerin hızlı ve kolayca olması için destek oluyoruz.

  URSA Tescil ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

URSA Danışmanlık Kapsamı Nedir?
 • URSA Danışmanlık Kapsamı Nedir?
  URSA Danışmanlık neleri kapsar?

  URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı, İşletmeniz veya bireysel olarak ihtiyaç duyduğunuz başvuru ve tescil işlemleri dahil tüm aşamalarının URSA Danışmanlık konusunda uzman kurum ve uzman danışmanlar tarafından ihtiyaç belirleme, başvuru, itiraz, sonuç ve tescil işletmelerinin takibi ve yürütülmesidir.

URSA Danışmanlık Nasıl Alınır?
 • URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı Nasıl Alınır? 

  URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze başvuru tercihinizi yaparsınız.

  URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı  için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte başvuru aşamasında yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Başvurusu modeli önemlidir.

  Online başvuru tercih ederseniz, başvuru sürecinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak bir plan oluşturulacak ve danışmanlar tarafından sürekli bilgi akışı sağlanacak.

  Fiziki başvuru tercih ederseniz, danışmanlık süreci için bir randevu planı oluşturulup yetkili ve danışman yüz yüze görüşme ile izlenecek süreçle ilgili bilgi alışverişi ve başvuru işlemlerinin onayını alarak süreci başlatır.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurular için MODENO, sizlere URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

URSA Danışmanlık Hangi Sektörler İçin?
 • URSA Danışmanlık Hangi Sektörler İçin? 

  URSA Danışmanlık hangi sektörler için gereklidir?

  URSA Danışmanlık, organizasyonun büyüklüğüne ve faaliyet koluna bakılmaksızın en yüksek etik standartları karşılayan Tüm Üretim, Hizmet Sektörleri ve Bireysel anlamda geçerlidir.

  URSA Danışmanlık, özel sektördeki her büyüklükteki şirkete, aynı zamanda üniversitelere, hayır kurumlarına ve kamu sektörü kuruluşlarına da arasında bulunduğu herkesin faydalanabileceği bir hizmettir.

URSA Danışmanlık Faydaları Nelerdir?
 • URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı Faydaları Nedir? 

  URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı ile işletmenizin şekil, değer ve kalite unsurlarını koruyup uluslararası pazarlar ve yeni fırsatlar için uygunluğunuzu sağlamanıza yardımcı olur.

  Kuruluşunuza olan güvenin artmasını ve ticari itibarınızı yükseltmenizi sağlar.

URSA Danışmanlık Ne Kadar Sürede Alınır?
 • URSA Danışmanlık Ne Kadar Sürede Alınır? 

  URSA Danışmanlık ne kadar sürede alınır?
  URSA Danışmanlık
  ile ihtiyaç duyduğunuz belge, sertifika, tescil işlemleri için gerekli süre, seçeceğiniz çalışma yöntemine göre değişmektedir.

  Online danışmanlık ve Fiziki danışmanlık gibi seçeceğiniz yöntemlere göre işlemleriniz 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelerde sahip olabilirsiniz.

  Danışmanlık sürecinde süre, alınacak belge ile alakalı olup, seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  URSA Danışmanlık ile tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi şartlara göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki danışmanlık! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi belgelendirme/tescil sürecinden başarı ile geçireceğimizi, tescil sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

URSA Danışmanlık Denetimi Nedir?
 • URSA Danışmanlık Hangi Konuları İçerir?

  URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı konuları nelerdir?

  Belge, Tescil Başvurusu

  Tescil ve Belgelendirme alanları belirlenmesi

  Yasal Takip

  Hak ihlalleri takip ve itirazlar

  İtirazlara cevap verilmesi

  URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO başdenetçi ve denetçi danışmanlarımız herhangi bir tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

URSA Danışmanlık Online Kurulum Nedir?
 • URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı Online Nedir?

  URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı Online Kurulum Nedir?

  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

  Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

URSA Danışmanlık Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

  Tescil geçerlilik süresi nedir?
  Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

  Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

  Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

  Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

URSA Danışmanlık Eğitimi Nasıl Alınır?
 • Yasal Gerekçeliği Nedir?
  URSA Danışmanlık yasal bir gereklilik midir?

  URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

  Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

URSA Danışmanlık Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı Fiyatı Maliyeti Nedir?

  URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı maliyeti ve fiyatı nedir?

  Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önelemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
  MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

URSA Danışmanlık Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • URSA Danışmanlık Neden Bizi Seçmelisiniz?

  URSA Danışmanlık için neden bizi seçmelisiniz?

  Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

URSA Danışmanlık Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • URSA Danışmanlık Eğitimi Nedir?

  URSA Danışmanlık Eğitimi Nedir?

  URSA Danışmanlık eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  URSA Danışmanlık Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

URSA Danışmanlık Sıkça Sorulan Sorular?
 • URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  URSA Danışmanlık standartları arasında ve URSA Danışmanlık olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı blogumuzda topladık.

  URSA Danışmanlık'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş URSA Danışmanlık tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için URSA Danışmanlık hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  URSA Danışmanlık ne demek?
  URSA Danışmanlık standartları ne anlama geliyor?
  URSA Danışmanlık ile URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı aynı anlamda mıdır?
  URSA Danışmanlık belgesi ürüne mi verilir?
  URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  URSA Danışmanlık Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  URSA Danışmanlık belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı sorularını cevaplıyoruz. URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı blogumuzda topladık.
  URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

URSA Danışmanlık İçerik Destek Talepleri?
 • URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı hizmetini sunar.

  Verilen URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

URSA Danışmanlık için Destek Talepleri

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı hizmetini sunar. Verilen URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı ile ilgili tüm sorularınız ve URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

URSA Danışmanlık Online Nedir?

URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı Online Nedir?

URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı Online Kurulum Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

URSA Danışmanlık Geçerlilik Süresi?

Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

Tescil geçerlilik süresi nedir?
Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

URSA Danışmanlık Eğitimi Nedir?

Yasal Gerekçeliği Nedir?
URSA Danışmanlık yasal bir gereklilik midir?

URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

URSA Danışmanlık Yasal Gerekçeliği Nedir?

URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı Fiyatı Maliyeti Nedir?

URSA Danışmanlık Sorumlu Kaynak Kullanımı maliyeti ve fiyatı nedir?

Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önelemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

URSA Danışmanlık için Fiyatı Maliyeti Nedir?

URSA Danışmanlık Neden Bizi Seçmelisiniz?

URSA Danışmanlık için neden bizi seçmelisiniz?

Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

URSA Danışmanlık Neden Bizi Seçmelisiniz?

URSA Danışmanlık Eğitimi Nedir?

URSA Danışmanlık Eğitimi Nedir?

URSA Danışmanlık eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

URSA Danışmanlık Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

URSA Danışmanlık Sıkça Sorulan Sorular?

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

URSA Danışmanlık standartları arasında ve URSA Danışmanlık olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı blogumuzda topladık.

URSA Danışmanlık'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş URSA Danışmanlık tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için URSA Danışmanlık hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

URSA Danışmanlık ne demek?
URSA Danışmanlık standartları ne anlama geliyor?
URSA Danışmanlık ile URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı aynı anlamda mıdır?
URSA Danışmanlık belgesi ürüne mi verilir?
URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
URSA Danışmanlık Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
URSA Danışmanlık belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı sorularını cevaplıyoruz. URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı blogumuzda topladık.
URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı için Teklif Alın online teklif

URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu URSA DANIŞMANLIK Sorumlu Kaynak Kullanımı hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al