YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili midir? YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili Hizmet ücretleri nedir? YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili için online teklif alabilirsiniz.

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili
YAZILIM TESCİL Nedir?
 • YAZILIM TESCİLİ NEDİR?

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili nedir?

  YAZILIM TESCİLİ tüm dijital çalışma, proje, programlama ve eserlerin korunmasına yönelik düzenlenmiş bir işlemdir.

  Yazılımların ulusal ve uluslararası standart komisyonları tarafından tescillenmesi ve hakların korumak amacıyla yapılmaktadır.

  Bu belge ve sertifikalar üretim sürecinizden hizmet koşullarına kadar birçok aşamayı standartlara uygun hale getirmek için işletmenizin uygunluğunu kanıtlar nitelik taşımaktadır.

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

YAZILIM TESCİL Kapsamı Nedir?
 • YAZILIM TESCİLİ Kapsamı Nedir?
  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili

  Tescil İşlemi

  Telif Hakları

  Eser Koruma

YAZILIM TESCİL Nasıl Alınır?
 • YAZILIM TESCİLİ Nasıl Alınır?

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere YAZILIM TESCİLİ belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

YAZILIM TESCİL Hangi Sektörler İçin?
 • YAZILIM TESCİLİ Hangi Sektörler İçin? 

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili hangi sektörler için gereklidir?

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili Yazılım ve Tasarım sektörleri dahil bilişim sektörünü kapsayan ve bilişimle alakalı eser üreten firmaların Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili almaları gereklidir.

  YAZILIM TESCİLİ bu kapsam dahilinde olan firmalar için gerekli olup, bu kapsam dışında kalan firmaların başvuruları kabul edilmez.

  YAZILIM TESCİLİ, özel sektörde ki her büyüklükte ki şirkete, üniversite bünyesinde üretim yapan firmalara ve kamu sektörü kuruluşlarının da arasında bulunduğu standartlarına yönelik yazılım yapan iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir tescil çerçevesine sahiptir.

YAZILIM TESCİL Faydaları Nelerdir?
 • YAZILIM TESCİLİ Faydaları Nedir? 

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili

  Telif Haklarının Korunması

  Eserin Tescilli Olması

  Bilinirliği Artırmak

  Kar Elde Etmek

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

YAZILIM TESCİL Ne Kadar Sürede Alınır?
 • YAZILIM TESCİLİ Ne Kadar Sürede Alınır? 

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili ne kadar sürede alınır?
  YAZILIM TESCİLİ
  kurulumu sonrası YAZILIM TESCİLİ ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  YAZILIM TESCİLİ sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

YAZILIM TESCİL Denetimi Nedir?
 • YAZILIM TESCİLİ Denetimi Nedir?

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili denetimi nedir?

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız YAZILIM TESCİLİ standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; YAZILIM TESCİLİ Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

YAZILIM TESCİL Online Kurulum Nedir?
 • YAZILIM TESCİLİ Online Nedir?

  YAZILIM TESCİLİ Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online YAZILIM TESCİLİ Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

  Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

  Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  YAZILIM TESCİLİ Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online YAZILIM TESCİLİ, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online YAZILIM TESCİLİ sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online YAZILIM TESCİLİ sertifikasyonu almanızı garanti eder.

YAZILIM TESCİL Geçerlilik Süresi Nedir?
 • YAZILIM TESCİLİ Geçerlilik Süresi?

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  YAZILIM TESCİLİ sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  YAZILIM TESCİLİ yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan YAZILIM TESCİLİ Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili düzenleyemez.

  YAZILIM TESCİLİ sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

YAZILIM TESCİL Eğitimi Nasıl Alınır?
 • YAZILIM TESCİLİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili yasal bir gereklilik midir?

  YAZILIM TESCİLİ, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  YAZILIM TESCİLİ Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

  Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili talep edilmektedir.

YAZILIM TESCİL Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • YAZILIM TESCİLİ Fiyatı Maliyeti Nedir?

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, YAZILIM TESCİLİ sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, YAZILIM TESCİLİ akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

  MODENO, YAZILIM TESCİLİ sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

  Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

YAZILIM TESCİL Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • YAZILIM TESCİLİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili için neden bizi seçmelisiniz?

  YAZILIM TESCİLİ sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde YAZILIM TESCİLİ sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online YAZILIM TESCİLİ sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

YAZILIM TESCİL Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • YAZILIM TESCİLİ Eğitimi Nedir?

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili Eğitimi Nedir?

  YAZILIM TESCİLİ eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  YAZILIM TESCİLİ Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  YAZILIM TESCİLİ TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, YAZILIM TESCİLİ İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, YAZILIM TESCİLİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, YAZILIM TESCİLİ RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve YAZILIM TESCİLİ FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

YAZILIM TESCİL Sıkça Sorulan Sorular?
 • YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  YAZILIM TESCİL standartları arasında ve YAZILIM TESCİL olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili blogumuzda topladık.

  YAZILIM TESCİL'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş YAZILIM TESCİL tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için YAZILIM TESCİL hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  YAZILIM TESCİL ne demek?
  YAZILIM TESCİL standartları ne anlama geliyor?
  YAZILIM TESCİL ile YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili aynı anlamda mıdır?
  YAZILIM TESCİL belgesi ürüne mi verilir?
  YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  YAZILIM TESCİL Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  YAZILIM TESCİL belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili sorularını cevaplıyoruz. YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili blogumuzda topladık.
  YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

YAZILIM TESCİL İçerik Destek Talepleri?
 • Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili hizmetini sunar.

  Verilen Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

YAZILIM TESCİL için Destek Talepleri

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili hizmetini sunar. Verilen YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili ile ilgili tüm sorularınız ve YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

YAZILIM TESCİL Online Nedir?

YAZILIM TESCİLİ Online Nedir?

YAZILIM TESCİLİ Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online YAZILIM TESCİLİ Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

YAZILIM TESCİLİ Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online YAZILIM TESCİLİ, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online YAZILIM TESCİLİ sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online YAZILIM TESCİLİ sertifikasyonu almanızı garanti eder.

YAZILIM TESCİL Geçerlilik Süresi?

YAZILIM TESCİLİ Geçerlilik Süresi?

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

YAZILIM TESCİLİ sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

YAZILIM TESCİLİ yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan YAZILIM TESCİLİ Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili düzenleyemez.

YAZILIM TESCİLİ sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

YAZILIM TESCİL Eğitimi Nedir?

YAZILIM TESCİLİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili yasal bir gereklilik midir?

YAZILIM TESCİLİ, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

YAZILIM TESCİLİ Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili talep edilmektedir.

YAZILIM TESCİL Yasal Gerekçeliği Nedir?

YAZILIM TESCİLİ Fiyatı Maliyeti Nedir?

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, YAZILIM TESCİLİ sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, YAZILIM TESCİLİ akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, YAZILIM TESCİLİ sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

YAZILIM TESCİL için Fiyatı Maliyeti Nedir?

YAZILIM TESCİLİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili için neden bizi seçmelisiniz?

YAZILIM TESCİLİ sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde YAZILIM TESCİLİ sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online YAZILIM TESCİLİ sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

YAZILIM TESCİL Neden Bizi Seçmelisiniz?

YAZILIM TESCİLİ Eğitimi Nedir?

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili Eğitimi Nedir?

YAZILIM TESCİLİ eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Yazılım Tescil Fikir ve Sanat Eser Tescili Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

YAZILIM TESCİLİ Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

YAZILIM TESCİLİ TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, YAZILIM TESCİLİ İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, YAZILIM TESCİLİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, YAZILIM TESCİLİ RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve YAZILIM TESCİLİ FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

YAZILIM TESCİL Sıkça Sorulan Sorular?

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

YAZILIM TESCİL standartları arasında ve YAZILIM TESCİL olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili blogumuzda topladık.

YAZILIM TESCİL'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş YAZILIM TESCİL tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için YAZILIM TESCİL hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

YAZILIM TESCİL ne demek?
YAZILIM TESCİL standartları ne anlama geliyor?
YAZILIM TESCİL ile YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili aynı anlamda mıdır?
YAZILIM TESCİL belgesi ürüne mi verilir?
YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
YAZILIM TESCİL Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
YAZILIM TESCİL belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili sorularını cevaplıyoruz. YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili blogumuzda topladık.
YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili için Teklif Alın online teklif

YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu YAZILIM TESCİL Fikir ve Sanat Eser Tescili hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al