YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ midir? YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ Hizmet ücretleri nedir? YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ için online teklif alabilirsiniz.

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ
Yeşil Yıldız Belgesi Nedir?
 • Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi NEDİR?

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi nedir?

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi, Küresel ısınmanın dünyanın ciddi bir sorunu haline gelmesi ile sürdürülebilir turizm kavramının gündeme gelmesi ile uluslararası kabul gören kriterler ve diğer gelişmeler de dikkate alınarak çevreye duyarlı konaklama işletmeleri için mevcut olan sınıflandırma formunun revizyonu sonucu 2006 yılında Yeşil Yıldız projesi hayata geçirildi.

  Bu kapsamda Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın başlattığı “Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisleri” projesi kapsamında bakanlık tarafında belirlenen kriterlere uyan belgeli konaklama tesislerine bir çevre etiketi uygulaması başlatıldı.

  Sürdürülebilir turizm kapsamında, çevrenin korunması, çevre bilincinin geliştirilmesi, turistik tesislerin çevreye olan olumlu katkılarının teşvik edilmesi ve özendirilmesi amacıyla aranılan nitelikleri taşıyan işletmelere bakanlık tarafından Çevre Dostu Kuruluş Belgesi (Çam Simgesi) verilmektedir.

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi, belge sahibi otellerin Kültür ve Turizm Bakanlığınca belirlenen standartlar dahilinde yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

Yeşil Yıldız Belgesi Kapsamı Nedir?
 • Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Kapsamı Nedir?
  Yeşil Yıldız Belgesi su harcaması, elektrik harcaması, enerji verimliliğinin arttırılmasını, çevreye zararlı maddelerin tüketiminin minimize edilmesi, yakıt sarfiyatı, ilaçlama durumu, güneş ve rüzgar enerjisinden faydalanma çalışmaları, gıda sarfiyatlarının düşürülmesi, atıkların evsel ve gıda atıkları olarak ayrıştırılması, geri dönüşüm faaliyetlerinin denetlenmesini kapsamaktadır.

Yeşil Yıldız Belgesi Nasıl Alınır?
 • Yeşil Yıldız Belgesi Nasıl Alınır? 

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

Yeşil Yıldız Belgesi Hangi Sektörler İçin?
 • Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Hangi Sektörler İçin? 

  Yeşil Yıldız Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi başta oteller olmak üzere tatil köyü vb. gibi konaklama tesisleri içindir.

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi, her otel, tatil köyü vb. konaklama tesislerinin Kültür ve Turizm Bakanlığınca belirlenmiş standartlara yönelik uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

Yeşil Yıldız Belgesi Faydaları Nelerdir?
 • Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Faydaları Nedir? 

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi

  Avrupalı turistler tarafından rağbet

  Çevre Eylem Planlaması ile enerji masraflarında yüksek oradan düşüş sağlama

  Geri dönüşümlü maddelerin teşviki

  Sektörde rekabet üstünlüğü

  Su tasarrufu

  Sürekli eğitim ile personellerin bilinçlenmesi

  Maliyetlerde yüksek oradan tasarruf

Yeşil Yıldız Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?
 • Yeşil Yıldız Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır? 

  Yeşil Yıldız Belgesi ne kadar sürede alınır?
  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi
  kurulumu sonrası Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Yeşil Yıldız Belgesi ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak Yeşil Yıldız Belgesi ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  Yeşil Yıldız Belgesi sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Yeşil Yıldız Belgesi Denetimi Nedir?
 • Yeşil Yıldız Belgesi Denetimi Nedir?

  Yeşil Yıldız Belgesi denetimi nedir?

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  Yeşil Yıldız Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız Yeşil Yıldız Belgesi standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; Yeşil Yıldız Belgesi Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar.

  Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

Yeşil Yıldız Belgesi Online Kurulum Nedir?
 • Yeşil Yıldız Belgesi Online Nedir?

  Yeşil Yıldız Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online Yeşil Yıldız Belgesi Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

  Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

  Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  Yeşil Yıldız Belgesi Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikasyonu almanızı garanti eder.

Yeşil Yıldız Belgesi Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Yeşil Yıldız Belgesi Geçerlilik Süresi?

  Yeşil Yıldız Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

  Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

  Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  Yeşil Yıldız Belgesi yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi düzenleyemez.

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

Yeşil Yıldız Belgesi Eğitimi Nasıl Alınır?
 • Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?

  Yeşil Yıldız Belgesi yasal bir gereklilik midir?

  Yeşil Yıldız Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  Yeşil Yıldız Belgesi firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

  Fakat Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

  Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

  Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi talep edilmektedir.

Yeşil Yıldız Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Fiyatı Maliyeti Nedir?

  Yeşil Yıldız Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Yeşil Yıldız Belgesi sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, Yeşil Yıldız Belgesi akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

  MODENO, Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Yeşil Yıldız Belgesi Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Yeşil Yıldız Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online Yeşil Yıldız Belgesi sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paranın %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Yeşil Yıldız Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • Yeşil Yıldız Belgesi Eğitimi Nedir?

  Yeşil Yıldız Belgesi Eğitimi Nedir?

  Yeşil Yıldız Belgesi eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Yeşil Yıldız Belgesi Sıkça Sorulan Sorular?
 • YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  Yeşil Yıldız Belgesi standartları arasında ve Yeşil Yıldız Belgesi olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ blogumuzda topladık.

  Yeşil Yıldız Belgesi'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Yeşil Yıldız Belgesi tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Yeşil Yıldız Belgesi hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  Yeşil Yıldız Belgesi ne demek?
  Yeşil Yıldız Belgesi standartları ne anlama geliyor?
  Yeşil Yıldız Belgesi ile YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ aynı anlamda mıdır?
  Yeşil Yıldız Belgesi belgesi ürüne mi verilir?
  YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  Yeşil Yıldız Belgesi Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  Yeşil Yıldız Belgesi belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ sorularını cevaplıyoruz. YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ blogumuzda topladık.
  YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Yeşil Yıldız Belgesi İçerik Destek Talepleri?
 • Yeşil Yıldız Belgesi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi hizmetini sunar.

  Verilen Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Yeşil Yıldız Belgesi için Destek Talepleri

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ hizmetini sunar. Verilen YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ ile ilgili tüm sorularınız ve YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Yeşil Yıldız Belgesi Online Nedir?

Yeşil Yıldız Belgesi Online Nedir?

Yeşil Yıldız Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Yeşil Yıldız Belgesi Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

Yeşil Yıldız Belgesi Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikasyonu almanızı garanti eder.

Yeşil Yıldız Belgesi Geçerlilik Süresi?

Yeşil Yıldız Belgesi Geçerlilik Süresi?

Yeşil Yıldız Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

Yeşil Yıldız Belgesi yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi düzenleyemez.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

Yeşil Yıldız Belgesi Eğitimi Nedir?

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?

Yeşil Yıldız Belgesi yasal bir gereklilik midir?

Yeşil Yıldız Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

Yeşil Yıldız Belgesi firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi talep edilmektedir.

Yeşil Yıldız Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Fiyatı Maliyeti Nedir?

Yeşil Yıldız Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Yeşil Yıldız Belgesi sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, Yeşil Yıldız Belgesi akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Yeşil Yıldız Belgesi için Fiyatı Maliyeti Nedir?

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yeşil Yıldız Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online Yeşil Yıldız Belgesi sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paranın %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Yeşil Yıldız Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yeşil Yıldız Belgesi Eğitimi Nedir?

Yeşil Yıldız Belgesi Eğitimi Nedir?

Yeşil Yıldız Belgesi eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

Yeşil Yıldız Belgesi Sıkça Sorulan Sorular?

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

Yeşil Yıldız Belgesi standartları arasında ve Yeşil Yıldız Belgesi olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ blogumuzda topladık.

Yeşil Yıldız Belgesi'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş Yeşil Yıldız Belgesi tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için Yeşil Yıldız Belgesi hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

Yeşil Yıldız Belgesi ne demek?
Yeşil Yıldız Belgesi standartları ne anlama geliyor?
Yeşil Yıldız Belgesi ile YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ aynı anlamda mıdır?
Yeşil Yıldız Belgesi belgesi ürüne mi verilir?
YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
Yeşil Yıldız Belgesi Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
Yeşil Yıldız Belgesi belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ sorularını cevaplıyoruz. YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ blogumuzda topladık.
YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER KALİTE BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ için Teklif Alın online teklif

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al