Kurumsal

Kurumsal

Modeno Patent, 14 yıldır belgelendirme ve danışmanlık alanında binlerce firmaya hizmet vermektedir.

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi desteği vermek amacı ile kurulmuştur.
2008 yılından bu yana ithalat, ihracat ve üretim sektörleri dahil birçok alanda hizmet veren firmaların veya şahısların ihtiyacı olan ISO Yönetim Sistem Belgelendirme, Kalite Belgelendirme, Ürün Belgelendirme, Gıda Belgelendirme, Danışmanlık Hizmetleri, Laboratuvar Testleri ve Eğitim Hizmetleri konusunda hizmet vermektedir.

Devlet ve Yatırımcı kanalı ile Yeni Girişimcilerin teşvik destekleri ve yasal izinleri gibi, üretim, icat ve ithalat yapacak tüm firmaların resmi kuruluş başvuru işlemleri firmamız tarafından kişi ve kuruma özel olarak düzenlediğimiz çözüm önerileri alanında uzman ekibimiz ile yapılmaktadır.

Modeno Patent, Sunmuş olduğu tüm hizmetlerde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışan ve Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ederek, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyor.

Amacımız

Çok yetenekli denetçiler, başdenetçiler, değerlendiriciler ve eğitmenler ekibimizin ortak özelliği; Profesyonel, güler yüzlü ve şeffaf hizmet anlayışlarıdır.

Amacımız Belgelendirme ve Danışmanlık Faaliyeti gösterdiğimiz sektörü daha hızlı çözümler sunulabilir, doğru sonuçlar alınabilir kılmak ve etik değerlerimizden taviz vermeden idari ve teknik tüm kurallara uygun olarak kalite ve güvenilirlik sağlayan yenilikçi bir şirket olarak faaliyetlerimize devam etmektir.

Hedeflerimiz

İş stratejimiz ve dijital gelişimin birbirinden ayrılmaz birer parça olduğunu biliyor, geliştirdiğimiz tüm çalışmaları dijital alanda uygulanabilir olarak planlıyoruz.

Hedeflerimiz sürekli değişmekte olan Dünyada sektörümüzü dijital alanda yükseltmek, yenilik ve değişkenleri Ülkemizdeki her girişimci, ihracatçı ve üreticiye uygun, kaliteli, hızlı ve kolaca ulaştırabilmek ve her konuda müşterilerime cevap verebilmektir.

Stratejilerimiz

 • 1. Sektörde Lider görevi üstlenmek

  Belgelendirme, Kalite ve Marka alanlarının Sektör lideri olmak için yenilikçi ve profesyonel çalışma yöntemlerimize devam ediyoruz.

  Yeniliğe odaklanan, stratejiye dayalı ve büyüme kaynak tahsisi planlarımız sayesinde değer yaratıyoruz. Kendimizi, liderlik konumuna ulaşabileceğimiz cazip alanlarda konumlandırıyoruz.

 • 2. Üst düzey inovasyon sağlama

  Belgelendirme, Kalite ve Marka konusunda giderilemeyen tüm sorunları ele almak ve çözüm bulmak için yenilikler sunuyoruz. Yeni fikirler sağlayan girişimleri destekliyor, ezber bozan gelişimler sağlıyor, değer zincirimizin dijitalleştirilmesi üzerine çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 • 3. Dijital Sürdürülebilir etki yaratma

  Dijital Sürdürülebilirliği, iş stratejimiz ve dijital gelişimin birbirinden ayrılmaz birer parça olduğunu biliyor geliştirdiğimiz tüm çalışmaları dijital alanda uygulanabilir olarak planlıyoruz. 2022 yılı hedeflerimiz, Ülkemizde ve Uluslararası düzeyde belgelendirme, kalite ve marka alanını kapsayan tüm işlerin Dijitalleşebilmesini sağlamak ve bunu sürdürebilir kılmak olarak görüyoruz.

 • 4. Kalite ve Performansı arttırma

  Yenilikçilik ve Tecrübeyi bir arada kullanarak hem sektörümüzde hem de hizmet sağladığımız partnerlerimiz için Kar yaparak büyümeye ve Gelişime odaklanarak finansal amaçlarımıza ulaşılmasına benzersiz yollar açıyoruz.

Whistleblowing process

KALİTE POLİTİKAMIZ

Modeno Patent, kalitesini sürekli geliştirerek müşteri taleplerini ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlar.

Müşterilerinden gelen tüm geri bildirimleri kalitesini geliştirmek ve iyileştirmek için bir araç olarak görür.

Faaliyet gösterdiğimiz Belgelendirme, Kalite ve Marka sektörlerinde; sahip olduğumuz Tecrübe, Kullandığımız güncel ve ileri teknoloji sistemleri, bilgi birikimi, deneyimli ve nitelikli ekip, rekabetin arttığı ve kalitenin globalleşen dünyamızda en önemli unsur olduğu düşüncesiyle; lider, Uluslararası ve örnek konumumuzun sağlamayı bir borç biliyoruz. Kalite Politikası anlayışımızı İnsan kaynakları yönetimi için de uyguluyoruz.

Modeno Patent, şirket kültürü ve bağlılığı yüksek, mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı bir işgücü oluşturmayı hedefler.

The whistleblowing guide below intends to help you at each stage of the whistleblowing process, 

 

Please read the guide before you proceed. 

 

Öneri ve Teklif Alın online teklif

Tüm akreditasyon veya belgelendirme hizmetleri ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

online teklif al