GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası

Makale İçeriği Neleri İçerir?

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası


GOTS Danışmanlığı ihtiyacınız var mı?

GOTS belgesine sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası GOTS sahibi olduğundan emin olmak ister misiniz?

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası hakkında bilgi edinin.

 

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası NEDİR?

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Danışmanlığı nedir?

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Danışmanlığı, Organik Tekstil Ürünleri ile alakalı üretim, dağıtım ve ticaret yapan işletmelerin sorumlulukları ve yükümlülüklerin yerine getirilmesini amaçlayan standartlar için verilen danışmanlık işlemlerini kapsar.

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Danışmanlığı ile Organik Tekstil Ürünleri ile alakalı uluslararası Belgelendirme süreçlerine danışmanlık hizmeti verip herhangi şekilde mağduriyet yaşamaması için yasal prosedürleri en iyi şekilde takip ve müdahale ediyoruz.

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Danışmanlığı ile başvuru, itiraz ve tescil koruma gibi tüm süreçlerde işletmelerin hızlı ve kolayca olması için destek oluyoruz.

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Tescil ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

 

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Danışmanlığı Kapsamı Nedir?
GOTS Danışmanlığı neleri kapsar?

GOTS Danışmanlığı, İşletmeniz veya bireysel olarak ihtiyaç duyduğunuz başvuru ve tescil işlemleri dahil tüm aşamalarının GOTS Danışmanlığı konusunda uzman kurum ve uzman danışmanlar tarafından ihtiyaç belirleme, başvuru, itiraz, sonuç ve tescil işletmelerinin takibi ve yürütülmesidir.

 

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Danışmanlığı Nasıl Alınır? 

GOTS Danışmanlığı konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size GOTS Danışmanlığı için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk GOTS Danışmanlığı AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze başvuru tercihinizi yaparsınız.

GOTS Danışmanlığı  için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte başvuru aşamasında yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Başvurusu modeli önemlidir.

Online başvuru tercih ederseniz, başvuru sürecinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak bir plan oluşturulacak ve danışmanlar tarafından sürekli bilgi akışı sağlanacak.

Fiziki başvuru tercih ederseniz, danışmanlık süreci için bir randevu planı oluşturulup yetkili ve danışman yüz yüze görüşme ile izlenecek süreçle ilgili bilgi alışverişi ve başvuru işlemlerinin onayını alarak süreci başlatır.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurular için MODENO, sizlere GOTS Danışmanlığı hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

 

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Hangi Sektörler İçin? 

GOTS Danışmanlığı hangi sektörler için gereklidir?

GOTS Danışmanlığı, organizasyonun büyüklüğüne ve faaliyet koluna bakılmaksızın en yüksek etik standartları karşılayan Tüm Üretim, Hizmet Sektörleri ve Bireysel anlamda geçerlidir.

GOTS Danışmanlığı, özel sektördeki her büyüklükteki şirkete, aynı zamanda üniversitelere, hayır kurumlarına ve kamu sektörü kuruluşlarına da arasında bulunduğu herkesin faydalanabileceği bir hizmettir.

 

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Faydaları Nedir? 

GOTS Danışmanlığı ile işletmenizin şekil, değer ve kalite unsurlarını koruyup uluslararası pazarlar ve yeni fırsatlar için uygunluğunuzu sağlamanıza yardımcı olur.

Kuruluşunuza olan güvenin artmasını ve ticari itibarınızı yükseltmenizi sağlar.

 

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Ne Kadar Sürede Alınır? 

GOTS Danışmanlığı ne kadar sürede alınır?
GOTS Danışmanlığı
ile ihtiyaç duyduğunuz belge, sertifika, tescil işlemleri için gerekli süre, seçeceğiniz çalışma yöntemine göre değişmektedir.

Online danışmanlık ve Fiziki danışmanlık gibi seçeceğiniz yöntemlere göre işlemleriniz 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelerde sahip olabilirsiniz.

Danışmanlık sürecinde süre, alınacak belge ile alakalı olup, seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

GOTS Danışmanlığı ile tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi şartlara göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki danışmanlık! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi belgelendirme/tescil sürecinden başarı ile geçireceğimizi, tescil sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

 

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Danışmanlığı Hangi Konuları İçerir?

GOTS Danışmanlığı konuları nelerdir?

Belge, Tescil Başvurusu

Tescil ve Belgelendirme alanları belirlenmesi

Yasal Takip

Hak ihlalleri takip ve itirazlar

İtirazlara cevap verilmesi

 

GOTS Danışmanlığı küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO başdenetçi ve denetçi danışmanlarımız herhangi bir tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

 

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Danışmanlığı Online Nedir?

GOTS Danışmanlığı Online Kurulum Nedir?


Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

Tescil geçerlilik süresi nedir?
Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

 

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Yasal Gerekliliği Nedir?
GOTS Danışmanlığı yasal bir gereklilik midir?

GOTS Danışmanlığı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

 

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Danışmanlığı Fiyatı Maliyeti Nedir?

GOTS Danışmanlığı maliyeti ve fiyatı nedir?

Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önelemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Danışmanlığı İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

GOTS Danışmanlığı  için neden bizi seçmelisiniz?

Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası

  

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası Danışmanlığı Eğitimi Nedir?

GOTS Danışmanlığı Eğitimi Nedir?

GOTS Danışmanlığı eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

GOTS Danışmanlığı Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

 

GOTS BELGELENDİRME Global Organik Tekstil Sertifikası
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ