ILS DANIŞMANLIK Uluslararası Çalışma Standartları

ILS DANIŞMANLIK Uluslararası Çalışma Standartları


ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları ihtiyacınız var mı?

ILS belgesine sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası ILS sahibi olduğundan emin olmak ister misiniz?

ILS DANIŞMANLIK Uluslararası Çalışma Standartları hakkında bilgi edinin.

 

ILS DANIŞMANLIK Uluslararası Çalışma Standartları DANIŞMANLIĞI NEDİR?

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları nedir?

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları, İşletme Çalışma Standartları konuları, çevresel, etik kural ve sorumluluklar ile ilgili olan iş ve işçilerin sosyal standartlarının takibi ve düzenlemesini amaçlayan standartlar için verilen danışmanlık işlemlerini kapsar.

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları ile Ulusal ve Uluslararası alanda faaliyet gösteren veya göstermeyi planlayan şirketlerin uluslararası Çalışma Standartları süreçlerine danışmanlık hizmeti verip herhangi şekilde mağduriyet yaşamaması için yasal prosedürleri en iyi şekilde takip ve müdahale ediyoruz.

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları ile başvuru, itiraz ve tescil koruma gibi tüm süreçlerde işletmelerin hızlı ve kolayca olması için destek oluyoruz.

ILS Tescil ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

 

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları Kapsamı Nedir? 


ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları neleri kapsar?

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları, İşletmeniz veya bireysel olarak ihtiyaç duyduğunuz başvuru ve tescil işlemleri dahil tüm aşamalarının ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları konusunda uzman kurum ve uzman danışmanlar tarafından ihtiyaç belirleme, başvuru, itiraz, sonuç ve tescil işletmelerinin takibi ve yürütülmesidir.

 

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları Nasıl Alınır? 

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze başvuru tercihinizi yaparsınız.

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları  için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte başvuru aşamasında yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Başvurusu modeli önemlidir.

Online başvuru tercih ederseniz, başvuru sürecinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak bir plan oluşturulacak ve danışmanlar tarafından sürekli bilgi akışı sağlanacak.

Fiziki başvuru tercih ederseniz, danışmanlık süreci için bir randevu planı oluşturulup yetkili ve danışman yüz yüze görüşme ile izlenecek süreçle ilgili bilgi alışverişi ve başvuru işlemlerinin onayını alarak süreci başlatır.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurular için MODENO, sizlere ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

 

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları Hangi Sektörler İçin? 

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları hangi sektörler için gereklidir?

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları, organizasyonun büyüklüğüne ve faaliyet koluna bakılmaksızın en yüksek etik standartları karşılayan Tüm Üretim, Hizmet Sektörleri ve Bireysel anlamda geçerlidir.

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları, özel sektördeki her büyüklükteki şirkete, aynı zamanda üniversitelere, hayır kurumlarına ve kamu sektörü kuruluşlarına da arasında bulunduğu herkesin faydalanabileceği bir hizmettir.

 

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları Faydaları Nedir? 

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları ile işletmenizin şekil, değer ve kalite unsurlarını koruyup uluslararası pazarlar ve yeni fırsatlar için uygunluğunuzu sağlamanıza yardımcı olur.

Kuruluşunuza olan güvenin artmasını ve ticari itibarınızı yükseltmenizi sağlar.

 

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları Ne Kadar Sürede Alınır? 

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları ne kadar sürede alınır?
ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları
ile ihtiyaç duyduğunuz belge, sertifika, tescil işlemleri için gerekli süre, seçeceğiniz çalışma yöntemine göre değişmektedir.

Online danışmanlık ve Fiziki danışmanlık gibi seçeceğiniz yöntemlere göre işlemleriniz 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelerde sahip olabilirsiniz.

Danışmanlık sürecinde süre, alınacak belge ile alakalı olup, seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları ile tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi şartlara göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki danışmanlık! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi belgelendirme/tescil sürecinden başarı ile geçireceğimizi, tescil sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

 

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları Hangi Konuları İçerir?

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları konuları nelerdir?

Belge, Tescil Başvurusu

Tescil ve Belgelendirme alanları belirlenmesi

Yasal Takip

Hak ihlalleri takip ve itirazlar

İtirazlara cevap verilmesi

 

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO başdenetçi ve denetçi danışmanlarımız herhangi bir tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

 

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları Online Nedir?

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları Online Kurulum Nedir?


Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

Tescil geçerlilik süresi nedir?
Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

 

Yasal Gerekçeliği Nedir?


ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları yasal bir gereklilik midir?

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

 

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları Fiyatı Maliyeti Nedir?

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları maliyeti ve fiyatı nedir?

Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önlemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

 

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları Neden Bizi Seçmelisiniz?

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları için neden bizi seçmelisiniz?

Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları Eğitimi Nedir?

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları Eğitimi Nedir?

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

ILS Danışmanlık Uluslararası Çalışma Standartları Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

 

ILS DANIŞMANLIK Uluslararası Çalışma Standartları
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ