Eskişehir Marka Tescili

Eskişehir Marka Tescili alanında Hizmet veren Modeno Patent Eskişehir Marka Başvuru ve Eskişehir Marka Vekili ile Marka Sürecinizi yürütmektedir.

Eskişehir Marka Tescili Nedir?

Marka Tescili ürün, hizmet ve fikirlerinizin Türk Marka ve Patent Kurumu tarafından Türkiye’de korunması için yapılmakta olan tescil işlemleridir.

Marka Tescili Türkiye’de Türk Marka ve Patent Kurumu aracılığı ile denetlenirken Uluslararası alanda denetimi ve başvuruları WIPO tarafından yapılmaktadır. Marka, Patent ve diğer fikri sinai haklarınızla alakalı detaylı bilgiyi Telif Hakları Genel Müdürlüğü‘nden öğrenebilirsiniz.

Modeno Patent olarak Eskişehir’de Marka Tescil, Marka Başvurusu, Marka kararına itiraz ve Marka Hakları konusunda Marka ve Patent vekillerimizle profesyonel destek vermekteyiz.

Marka Davaları ve Marka İtirazları konusunda uzman Eskişehir Marka Vekili Avukatlarımız ile Eskişehir’de Marka konusunda en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

 

Eskişehir Marka Tescili

Eskişehir Marka Tescili

Eskişehir Marka Başvuru ve Tescil Fiyatları ne kadardır?

Marka Başvuru ve Eskişehir Marka Tescili Fiyatları için belirli koşullar vardır.

Bu koşullar:

Öncelikle Marka Başvurusu için hazırlık yapılmalıdır. Bu hazırlık başvurusu yapılacak marka adı, marka türü ve marka sınıfının belirlenmesi aşamasıdır.

Daha sonra markayı temsil edecek görsel logo belirlenmelidir. Unutmayın logonuz başvuru sonuçlandığında markanızla ilişkilendirilecektir. Bu nedenle logo konusunda profesyonel Tasarım desteği almanızı öneririz.

Tebrikler marka başvurusu için hazırlık aşamalarını tamamladınız! Artık marka başvurusu kısmına geçebilirsiniz.

Marka başvurusunu Türk Marka Kurumu’nun belirlemiş olduğu Marka Vekilleri ile yapmanız çok doğru bir yöntem olacaktır. Elbette bireysel başvurular yapmanız da mümkün. Bireysel başvuru yapmak için Türk Marka Kurumu ile online veya telefon ile irtibata geçebilir ve gerekli adımları izleyerek başvuru yapabilirsiniz.

Markanız değerlidir. Yapılacak her hata markanızın ihlal ve reddine sebep olabilir. Bu konuda uzmanlardan destek almanızı öneririz.

Eskişehir Marka Başvuru ücreti Türk Marka Kurumu tarafından belirlenen harç miktarlarıdır.

Eskişehir Marka Tescili Fiyatları yine Türk Marka Kurumu tarafından belirlenmiş olan tescil harcı miktarıdır.

Dikkat etmeniz gereken tek şey marka temsilciniz veya vekilinizin marka harcı olarak sizden talep ettiği ücretlerin doğru olup olmadığıdır. Bunu Türk Marka Kurumu sitesinden online olarak kontrol edebilirsiniz.

 

Marka Tescili konusunda detaylı bilgi almak ve Eskişehir’de marka başvurusu yapmak için bize buradan ulaşabilirsiniz!

Unutmayın Eskişehir’de Marka Firmaları 2’ye ayrılır Modeno Patent ve Diğerleri…

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ