UBB DANIŞMANLIĞI Ulusal Bilgi Bankası

UBB DANIŞMANLIĞI Ulusal Bilgi Bankası


UBB Danışmanlığı ihtiyacınız var mı?

UBB belgesine sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası UBB sahibi olduğundan emin olmak ister misiniz?

UBB DANIŞMANLIĞI Ulusal Bilgi Bankası hakkında bilgi edinin.

 

UBB DANIŞMANLIĞI NEDİR?

UBB Danışmanlığı nedir?

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası, Sağlık Bakanlığı onayı ve yükümlülüklerini karşılayacak şekilde ilaç, tıbbi cihaz ve ekipman üretimi yapan üreticilerin Ulusal Bilgi Bankası kayıtları ile ilgili yükümlülüklerin yerine getirilmesini amaçlayan standartlar için verilen danışmanlık işlemlerini kapsar.

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası ile Ulusal ve Uluslararası alanda faaliyet gösteren veya göstermeyi planlayan şirketlerin uluslararası Sağlık Ürünleri Şartları süreçlerine danışmanlık hizmeti verip herhangi şekilde mağduriyet yaşamaması için yasal prosedürleri en iyi şekilde takip ve müdahale ediyoruz.

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası ile başvuru, itiraz ve tescil koruma gibi tüm süreçlerde işletmelerin hızlı ve kolayca olması için destek oluyoruz.

UBB Tescil ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

 

UBB Danışmanlığı Kapsamı Nedir?

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası neleri kapsar?

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası, İşletmeniz veya bireysel olarak ihtiyaç duyduğunuz başvuru ve tescil işlemleri dahil tüm aşamalarının UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası konusunda uzman kurum ve uzman danışmanlar tarafından ihtiyaç belirleme, başvuru, itiraz, sonuç ve tescil işletmelerinin takibi ve yürütülmesidir.

 

UBB Danışmanlığı Nasıl Alınır? 

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze başvuru tercihinizi yaparsınız.

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası  için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte başvuru aşamasında yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Başvurusu modeli önemlidir.

Online başvuru tercih ederseniz, başvuru sürecinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak bir plan oluşturulacak ve danışmanlar tarafından sürekli bilgi akışı sağlanacak.

Fiziki başvuru tercih ederseniz, danışmanlık süreci için bir randevu planı oluşturulup yetkili ve danışman yüz yüze görüşme ile izlenecek süreçle ilgili bilgi alışverişi ve başvuru işlemlerinin onayını alarak süreci başlatır.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurular için MODENO, sizlere UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

 

UBB Danışmanlığı Hangi Sektörler İçin? 

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası hangi sektörler için gereklidir?

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası, organizasyonun büyüklüğüne ve faaliyet koluna bakılmaksızın en yüksek etik standartları karşılayan Tüm Üretim, Hizmet Sektörleri ve Bireysel anlamda geçerlidir.

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası, özel sektördeki her büyüklükteki şirkete, aynı zamanda üniversitelere, hayır kurumlarına ve kamu sektörü kuruluşlarına da arasında bulunduğu herkesin faydalanabileceği bir hizmettir.

 

UBB Danışmanlığı Faydaları Nedir? 

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası ile işletmenizin şekil, değer ve kalite unsurlarını koruyup uluslararası pazarlar ve yeni fırsatlar için uygunluğunuzu sağlamanıza yardımcı olur.

Kuruluşunuza olan güvenin artmasını ve ticari itibarınızı yükseltmenizi sağlar.

 

UBB Danışmanlığı Ne Kadar Sürede Alınır? 

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası ne kadar sürede alınır?
UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası
ile ihtiyaç duyduğunuz belge, sertifika, tescil işlemleri için gerekli süre, seçeceğiniz çalışma yöntemine göre değişmektedir.

Online danışmanlık ve Fiziki danışmanlık gibi seçeceğiniz yöntemlere göre işlemleriniz 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelerde sahip olabilirsiniz.

Danışmanlık sürecinde süre, alınacak belge ile alakalı olup, seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası ile tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi şartlara göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki danışmanlık! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi belgelendirme/tescil sürecinden başarı ile geçireceğimizi, tescil sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

 

UBB Danışmanlığı Hangi Konuları İçerir?

UBB Danışmanlığı konuları nelerdir?

Belge, Tescil Başvurusu

Tescil ve Belgelendirme alanları belirlenmesi

Yasal Takip

Hak ihlalleri takip ve itirazlar

İtirazlara cevap verilmesi

 

UBB Danışmanlığı küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO başdenetçi ve denetçi danışmanlarımız herhangi bir tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

 

UBB Danışmanlığı Online Nedir?

UBB Danışmanlığı Online Kurulum Nedir?


Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından Belge ve Tescil ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi danışman ile yönetilir ve belge teslim edilir.

Online danışmanlık ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Belge ve Tescilleriniz için alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde tamamlarlar.

Modeno Danışmanları; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için etkin bir şekilde ve sürekli olarak iletişim sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

UBB Belge ve Tescil Geçerlilik Süresi?

Tescil geçerlilik süresi nedir?
Belge ve tescil için başvurduğunuzda danışmanlarımız tescil işleminin yapılması sonrasında ilgili tescilin ne kadar süre geçerli olacağı hakkında detaylı bilgi verecek ve yenilenme zamanlarını takip edecektir.

Her tescil ve belge farklı sürelerde geçerliliğe sahiptir. 1 ile 10 yıllık farklı süreler geçerliliği olan tescil ve belgeler bulunmaktadır.

Geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun belge takiplerini yapacağımızı unutmayın.

Hiçbir belgelendirme ve tescil kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için belge düzenleyemez.

 

UBB Yasal Gerekçeliği Nedir?

UBB Danışmanlığı yasal bir gereklilik midir?

UBB Danışmanlığı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

Belge ve Tescillerin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat zorunlu olmamasına rağmen kullanım ve koruma amacıyla alınan belgeler oldukça önem taşımaktadır.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgeler talep edilmektedir.

UBB DANIŞMANLIĞI Ulusal Bilgi Bankası

UBB DANIŞMANLIĞI Ulusal Bilgi Bankası

UBB Danışmanlığı Fiyatı Maliyeti Nedir?

UBB Danışmanlığı maliyeti ve fiyatı nedir?

Belge almak ve Tescil yapmak istiyor fakat maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor olabilirsiniz. Ne yazık ki bu durum, Firma haklarınızın ihlalini önlemeye kadar birçok finansal avantajını kaçırmanız anlamına geliyor.
MODENO, belge ve tescil işlemlerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve belgenizi almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Belge fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki başvuru mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

 

UBB Danışmanlığı Neden Bizi Seçmelisiniz?

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası  için neden bizi seçmelisiniz?

Belge ve Tescil için %100 başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde tescil ve belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online tescil ve belge sunabilen tek kuruluşuz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir tescil teklifi sunabilmek için belge ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  

UBB Danışmanlığı Eğitimi Nedir?

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası Eğitimi Nedir?

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

UBB Danışmanlığı Ulusal Bilgi Bankası Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

 

UBB DANIŞMANLIĞI Ulusal Bilgi Bankası
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ