CIVA HİZMETLERİ Analiz

CIVA HİZMETLERİ Analiz

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi CIVA HİZMETLERİ Analiz sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan CIVA HİZMETLERİ Analiz sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge CIVA HİZMETLERİ Analiz midir? CIVA HİZMETLERİ Analiz Hizmet ücretleri nedir? CIVA HİZMETLERİ Analiz Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız CIVA HİZMETLERİ Analiz hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de CIVA HİZMETLERİ Analiz için online teklif alabilirsiniz.

CIVA HİZMETLERİ Analiz ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
CIVA HİZMETLERİ Analiz
CIVA HİZMETLERİ Nedir?
 • Civa Testleri, Civa sektöründe üretim ve hizmet vermekte olan işletmelerin ürettikleri civa emisyonu ve etkin korozyon türevi ürünler için uygulanmakta olan testleri kapsamaktadır.

  CIVA HİZMETLERİ Analiz, Civa üretiminden civa emisyonu ve etkin korozyon türevi ile alakalı tüm araç, gereç ve malzemeleri belirli standartlarda uygunluk ve kalite testlerine tabi olmasıdır.

  CIVA HİZMETLERİ Analiz ile ilgili test ve denetimleri bağımsız kuruluşlar tarafından yapılması ve testlere ait uygunluk belgelerine sahip olmanız gerekmektedir.

   

  Civa Testleri için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

CIVA HİZMETLERİ Kapsamı Nedir?
 • Denetim

  Laboratuvar

  Uygunluk

  Analiz

  Testler

CIVA HİZMETLERİ Nasıl Yapılır?
 • Civa Testleri yapılabilmesi için öncelikle yetkili ve alanında uzman kuruluşlar ile çalışmanız çok önemlidir. Bu konuda Modeno olarak sizlere işlemlerin her aşamasında danışmanlık ve destek vermekteyiz.

  Üretmiş olduğunuz ürün ve hizmetlerin üretim aşaması, paketleme, nakliye ve kullanıcıya ulaşma süreçleri dahil birçok test mevcuttur.

  CIVA HİZMETLERİ Analizi, ihtiyacınız olan zaman ve süreçler tespit edilerek gerekli analizler yapılması ile sonuçlandırılır.

  Civa Testleri ile ürün ve hizmet kalitenizi tasdik edebilmek için belirli testler ve analizler hem üretim hem yasal sorumluluk alanlarında gerçekleştirilir.

  Civa Testleri bağımsız laboratuvarlar ile gerçekleştiğinden alınacak test sonuçları da usule uygun olacaktır.

  Civa Testleri yaptırmak için bize Online olarak test başvurusu yapabilir, MODENO test temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Temsilcimiz, İlk AŞAMA için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze testler ile ilgili süreci devam ettirebilirsiniz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurularınız için MODENO, sizlere Civa Testleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir yol haritası ve hizmet için %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

CIVA HİZMETLERİ Hangi Yeterlilik Aranır?
 • Civa Testleri için gereken şartlar nelerdir?

  Civa Testleri için aranan en önemli hususlardan birisi tesis ve üretim aşamaları dahil kalite standartlarına uygunluğudur.

  Üretimden hizmet ve ürünlerinizin kullanıcıya ulaşıncaya kadar kalite standartlarına uygun olması Civa Testleri için uygunluğunuzu belirleyen faktörlerdir.

  CIVA HİZMETLERİ Analizi ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu yasal yükümlükleri ve sertifikaları almak işinizi geliştirmek için oldukça önemlidir.

  CIVA HİZMETLERİ Analizi ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  CIVA HİZMETLERİ Analiz uluslararası bir standart ile denetlendiğinden aldığınız sertifika ve belgeler ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

CIVA HİZMETLERİ Faydaları Nedir?
 • Civa Testleri faydaları nelerdir?

  CIVA HİZMETLERİ Analiz ile ne elde edersiniz?

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Üretim Hatalarını Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kaliteli Üretim ve Hizmet Sağlamak

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

CIVA HİZMETLERİ Ne Kadar Sürer?
 • Civa Testleri başvuru sonrası size uygun test ve denetimin belirlenmesi, test için gerekli süre ve seçeceğiniz test yöntemine göre değişmektedir.

  Seçeceğiniz test yöntemine göre Civa Testleri 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  CIVA HİZMETLERİ Analiz denetimi sürecinde, seçtiğiniz yönteme göre test sonuçları ve gerekli düzenlemeler için size sürekli bilgi ve destek verilecektir.

  İster online, ister fiziki test başvurusu yap! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi test/denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, testler sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

CIVA HİZMETLERİ Amacı Nedir?
 • CIVA HİZMETLERİ Analiz üretmiş olduğunuz ürün veya hizmetlerin kalite standartlarına uygunluğu ve müşteri memnuniyeti sağlanması için yapılmakta olan uluslararası standartlara uygun testlerdir.

  CIVA HİZMETLERİ Analiz, uluslararası standartlar ve ülkemizde geçerli olan yasal yükümlülükler gereği uygun kalite standardında üretim ve hizmetlerin sağlanması amacıyla yapılmaktadır.

  MODENO olarak; Civa Testleri sürecinizin her aşamasında ilgili test alanında testlerin amacına uygun ve sorunsuz geçmesi için size danışmanlık ediyoruz.

CIVA HİZMETLERİ Online Test Nedir?
 • Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

  “ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


  Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

  Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


  Modeno Civa Testleri Danışmanları;
  Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  CIVA HİZMETLERİ Analiz, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “Online Civa Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Eskişehir CIVA HİZMETLERİ Analiz ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

CIVA HİZMETLERİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • CIVA HİZMETLERİ Analiz ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

  CIVA HİZMETLERİ Analiz işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

  Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

CIVA HİZMETLERİ Neleri Kapsar?
 • Hangi Testleri Kapsar?

  Hidrokarbon numunelerinde civa testi

  Civa etütlerinin yerinde tamamlanması testi

  Potansiyel civa kirlenmesi olan alanların belirlenmesi testi

  Civa kaybı alanları testi

  Civa temizleme ünitelerinin testi

  Proses tedarik süresi optimizasyonu testi

  Tüm çevre numunelerinin testi

  Üretilen sudaki civanın testi

  RoHS analizi

CIVA HİZMETLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • CIVA HİZMETLERİ Analiz ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Civa Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

  CIVA HİZMETLERİ Analiz firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  CIVA HİZMETLERİ Analiz, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

CIVA HİZMETLERİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • CIVA HİZMETLERİ Analiz ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  CIVA HİZMETLERİ Analiz ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.


  MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  CIVA HİZMETLERİ Analiz ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


  Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Civa Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

CIVA HİZMETLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • CIVA HİZMETLERİ Analiz için neden Modeno?

  CIVA HİZMETLERİ Analiz için neden biz?

  CIVA HİZMETLERİ Analiz için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, Civa Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

CIVA HİZMETLERİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • CIVA HİZMETLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  CIVA HİZMETLERİ standartları arasında ve CIVA HİZMETLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan CIVA HİZMETLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız CIVA HİZMETLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları CIVA HİZMETLERİ Analiz blogumuzda topladık.

  CIVA HİZMETLERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş CIVA HİZMETLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için CIVA HİZMETLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  CIVA HİZMETLERİ ne demek?
  CIVA HİZMETLERİ standartları ne anlama geliyor?
  CIVA HİZMETLERİ ile CIVA HİZMETLERİ Analiz aynı anlamda mıdır?
  CIVA HİZMETLERİ belgesi ürüne mi verilir?
  CIVA HİZMETLERİ Analiz belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  CIVA HİZMETLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  CIVA HİZMETLERİ Analiz Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  CIVA HİZMETLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan CIVA HİZMETLERİ Analiz sorularını cevaplıyoruz. CIVA HİZMETLERİ Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  CIVA HİZMETLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan CIVA HİZMETLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız CIVA HİZMETLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları CIVA HİZMETLERİ Analiz blogumuzda topladık.
  CIVA HİZMETLERİ Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

CIVA HİZMETLERİ İçerik Destek Talepleri?
 • CIVA HİZMETLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de CIVA HİZMETLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

   

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz CIVA HİZMETLERİ Analiz Sertifikasyonu hizmetini sunar.

  Verilen CIVA HİZMETLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile CIVA HİZMETLERİ Analiz Sertifikasyonu konusunda rehberlik ederiz.

   

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak CIVA HİZMETLERİ Analiz hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  ISO 18513 Turizm Hizmetleri Yönetim Sistemi Belgesi

CIVA HİZMETLERİ için Destek Talepleri

CIVA HİZMETLERİ Analiz CIVA HİZMETLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de CIVA HİZMETLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz CIVA HİZMETLERİ Analiz hizmetini sunar. Verilen CIVA HİZMETLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile CIVA HİZMETLERİ Analiz konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen CIVA HİZMETLERİ Analiz işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

CIVA HİZMETLERİ Analiz hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

CIVA HİZMETLERİ Analiz hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, CIVA HİZMETLERİ Analiz ile ilgili tüm sorularınız ve CIVA HİZMETLERİ Analiz ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

CIVA HİZMETLERİ Online Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

“ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


Modeno Civa Testleri Danışmanları;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

CIVA HİZMETLERİ Analiz, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online Civa Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Eskişehir CIVA HİZMETLERİ Analiz ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

CIVA HİZMETLERİ Geçerlilik Süresi?

CIVA HİZMETLERİ Analiz ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

CIVA HİZMETLERİ Analiz işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

CIVA HİZMETLERİ Eğitimi Nedir?

Hangi Testleri Kapsar?

Hidrokarbon numunelerinde civa testi

Civa etütlerinin yerinde tamamlanması testi

Potansiyel civa kirlenmesi olan alanların belirlenmesi testi

Civa kaybı alanları testi

Civa temizleme ünitelerinin testi

Proses tedarik süresi optimizasyonu testi

Tüm çevre numunelerinin testi

Üretilen sudaki civanın testi

RoHS analizi

CIVA HİZMETLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

CIVA HİZMETLERİ Analiz ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Civa Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

CIVA HİZMETLERİ Analiz firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

CIVA HİZMETLERİ Analiz, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

CIVA HİZMETLERİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

CIVA HİZMETLERİ Analiz ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

CIVA HİZMETLERİ Analiz ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.


MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

CIVA HİZMETLERİ Analiz ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Civa Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

CIVA HİZMETLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

CIVA HİZMETLERİ Analiz için neden Modeno?

CIVA HİZMETLERİ Analiz için neden biz?

CIVA HİZMETLERİ Analiz için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Civa Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

CIVA HİZMETLERİ Sıkça Sorulan Sorular?

CIVA HİZMETLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

CIVA HİZMETLERİ standartları arasında ve CIVA HİZMETLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan CIVA HİZMETLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız CIVA HİZMETLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları CIVA HİZMETLERİ Analiz blogumuzda topladık.

CIVA HİZMETLERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş CIVA HİZMETLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi CIVA HİZMETLERİ Analiz ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için CIVA HİZMETLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

CIVA HİZMETLERİ ne demek?
CIVA HİZMETLERİ standartları ne anlama geliyor?
CIVA HİZMETLERİ ile CIVA HİZMETLERİ Analiz aynı anlamda mıdır?
CIVA HİZMETLERİ belgesi ürüne mi verilir?
CIVA HİZMETLERİ Analiz belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
CIVA HİZMETLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
CIVA HİZMETLERİ Analiz Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
CIVA HİZMETLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan CIVA HİZMETLERİ Analiz sorularını cevaplıyoruz. CIVA HİZMETLERİ Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

CIVA HİZMETLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan CIVA HİZMETLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız CIVA HİZMETLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları CIVA HİZMETLERİ Analiz blogumuzda topladık.
CIVA HİZMETLERİ Analiz ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

CIVA HİZMETLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

CIVA HİZMETLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
CIVA HİZMETLERİ Analiz hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, CIVA HİZMETLERİ Analiz başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; CIVA HİZMETLERİ Analiz hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

CIVA HİZMETLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

CIVA HİZMETLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
CIVA HİZMETLERİ Analiz aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu CIVA HİZMETLERİ Analiz dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

CIVA HİZMETLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

CIVA HİZMETLERİ Analiz aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın CIVA HİZMETLERİ Analiz gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% CIVA HİZMETLERİ Analiz sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

CIVA HİZMETLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

CIVA HİZMETLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
CIVA HİZMETLERİ Analiz denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder CIVA HİZMETLERİ Analiz denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
CIVA HİZMETLERİ Analiz için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

CIVA HİZMETLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile CIVA HİZMETLERİ Analiz SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile CIVA HİZMETLERİ Analiz sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu CIVA HİZMETLERİ Analiz belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER TEST ve LABORATUVAR HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

CIVA HİZMETLERİ Analiz için Teklif Alın online teklif

CIVA HİZMETLERİ Analiz akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu CIVA HİZMETLERİ Analiz hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al