EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi midir? EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Hizmet ücretleri nedir? EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi için online teklif alabilirsiniz.

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi
EPAL Belgesi Nedir?
 • EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi nedir?

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi olan EPAL 1991 yılında kurulmuştur. Dünya çapında çalışmaları olan birlik yük taşıyıcılar için geniş bir açık havuz sistemi geliştirme ve koruma çalışmaları yapmaktadır. Birlik otuzdan fazla ülkede bin beş yüzden fazla lisanslı üretim ve onarım işlemleri yapmaktadır. EPAL güvenlikli ve kontrollü olacak şekilde üreticilere ve tamir edenlere lisans vermektedir.

  EPAL 1991 yılında Avrupa Birliği üye ülkelerince kurulan Avrupa Palet Birliğidir. Yük taşıyıcılarına yönelik büyük çapta bir açık havuz sistemi geliştirme ve koruma çalışmaları yapmaktadır. Otuzu aşkın ülkede bin beş yüzden fazla lisanslı üretim ve onarım işlemleri ile birlik, sektöründe standartları belirlemektedir. Paletlerde yüksek kalite ve güvenceyi tesisine ve teminine yönelik bir dizi standarttı içermektedir.

  Üretim ve hizmetlerinizin belirli standartlara uygun olduğunu, uluslararası alanda ve Türkiye’de yasal olarak belirlenen, tedarikçi kuruluşlar veya tüketici beklentilerine yönelik olarak kullanılmakta olan birçok belge bulunmaktadır.

  Bu belge ve sertifikalar üretim sürecinizden hizmet koşullarına kadar birçok aşamayı standartlara uygun hale getirmek için işletmenizin uygunluğunu kanıtlar nitelik taşımaktadır.

   

  EPAL Sertifikası Belgelendirme ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

EPAL Belgesi Kapsamı Nedir?
 • EPAL Belgesi Kapsamı Nedir?

   

  Her belge ve sertifika için farklı kapsamlar bulunmaktadır.

  Belgelendirme süreçlerinde genel olarak içerdiği kapsamlar şunlardır;

  Temel Eğitim

  İç Tetkik

  Müşteri Memnuniyeti

  Risk Analizi

  Dokümantasyon süreçlerini kapsamaktadır.

EPAL Belgesi Nasıl Alınır?
 • EPAL Belgesi Nasıl Alınır? 

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Sertifikası sahibi olmanız gerekir mi?

  Ürününüzün EPAL Sertifikasına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi

  Şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sertifikasyon kuruluşu seçmenize yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Seçilen Akredite kuruluşu tarafından Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere EPAL Belgesi belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

   

EPAL Belgesi Hangi Sektörler İçin?
 • EPAL Belgesi Hangi Sektörler İçin? 

  EPAL Sertifikası hangi sektörler için gereklidir?

  Taşımacılık ve lojistik sektöründe  ve gıda sektöründe faaliyet gösteren palet üretimi yapan firmalar için geçerlidir.

  EPAL, Avrupa Birliği standartlarınca palet üretimi yapan firmalar için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

EPAL Belgesi Faydaları Nelerdir?
 • EPAL Belgesinin Faydaları Nedir? 

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi faydaları nelerdir?

  EPAL Sertifikası ile ne elde edersiniz?

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

  Görev ve Sorumluluk bilincini oluşturmak

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Yönetimsel Hataları Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kurumsallaşma gibi faydalar sağlamaktadır.

EPAL Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?
 • EPAL Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır? 

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi kurulumu sonrası EPAL Belgesi Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre EPAL Belgesi Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak EPAL Belgesi belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  EPAL Belgesi sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

EPAL Belgesi Denetimi Nedir?
 • EPAL Belgesi Denetimi Nedir?

  Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Avrupa Euro Palet Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak adlandırılan minör ve majör uygunsuzluk bulunabilir.

  İç denetim gerçekleştirilirken majör-minör ayrımı önem teşkil etmez. MODENO başdenetçi ve denetçi danışmanlarımız EPAL Belgesi standardına ait herhangi bir maddesinde majör/minör uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

EPAL Belgesi Online Kurulum Nedir?
 • EPAL Belgesi Online Nedir?

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından EPAL Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online EPAL Belgesi Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi EPAL Belgesi sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri;
  müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “EPAL Belgesi Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi , 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi EPAL Belgesi sertifikası sağlar!

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi EPAL Belgesi sertifikasyonu almanızı garanti eder.

EPAL Belgesi Geçerlilik Süresi Nedir?
 • EPAL Belgesi Geçerlilik Süresi?

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan EPAL Belgesi sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için EPAL Belgesi düzenleyemez.

  EPAL Belgesi sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

EPAL Belgesi Eğitimi Nasıl Alınır?
 • EPAL Belgesi Eğitimi Nedir?

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi

  EPAL Belgesi eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  EPAL Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  EPAL Belgesi TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, EPAL Belgesi İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, EPAL Belgesi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, EPAL Belgesi RİSK ANALİZİ 2 Ünite, EPAL Belgesi DÖKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve EPAL Belgesi FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

EPAL Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • EPAL Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi  Avrupa Euro Palet Belgesi Sertifikası yasal bir gereklilik midir?

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır.

  EPAL Belgesi belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat EPAL Belgesi belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, Uluslararası ticaret yapan ya da müşteri kitlesi yüksek üretici firmalar tarafından; sıklıkla tedarikçilerine, yan sanayi ve taşeron firmalarına zorunlu kıldığı bir belge olduğu için bu nedenle özel sektörde faaliyet gösteren büyük üreticiler; “EPAL Belgesi istemektedirler. Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak EPAL Belgesi talep edilmektedir.

  EPAL Belgesi MMKYS sektör farkı olmaksızın tüm kuruluşların müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşmasını kolaylaştırmak, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

EPAL Belgesi Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 •  EPAL Belgesi Fiyatı Maliyeti Nedir?

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi ve ilgili hizmetler Standardı maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok işletme sahibi, EPAL Belgesi sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, EPAL Belgesi akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, EPAL Belgesi sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

  İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

  EPAL Belgesi Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

EPAL Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • EPAL Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok işletme sahibi, EPAL Belgesi sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

  Ne yazık ki bu durum, EPAL Belgesi akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, EPAL Belgesi sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

  İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

  EPAL Belgesi  Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

EPAL Belgesi Sıkça Sorulan Sorular?
 • EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  EPAL Belgesi standartları arasında ve EPAL Belgesi olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi blogumuzda topladık.

  EPAL Belgesi'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş EPAL Belgesi tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için EPAL Belgesi hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  EPAL Belgesi ne demek?
  EPAL Belgesi standartları ne anlama geliyor?
  EPAL Belgesi ile EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi aynı anlamda mıdır?
  EPAL Belgesi belgesi ürüne mi verilir?
  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  EPAL Belgesi Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  EPAL Belgesi belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi sorularını cevaplıyoruz. EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi blogumuzda topladık.
  EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

EPAL Belgesi İçerik Destek Talepleri?
EPAL Belgesi için Destek Talepleri

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi hizmetini sunar. Verilen EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi ile ilgili tüm sorularınız ve EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

EPAL Belgesi Online Nedir?

EPAL Belgesi Online Nedir?

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından EPAL Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online EPAL Belgesi Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi EPAL Belgesi sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri;
müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“EPAL Belgesi Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi , 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi EPAL Belgesi sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi EPAL Belgesi sertifikasyonu almanızı garanti eder.

EPAL Belgesi Geçerlilik Süresi?

EPAL Belgesi Geçerlilik Süresi?

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan EPAL Belgesi sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için EPAL Belgesi düzenleyemez.

EPAL Belgesi sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

EPAL Belgesi Eğitimi Nedir?

EPAL Belgesi Eğitimi Nedir?

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi

EPAL Belgesi eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

EPAL Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

EPAL Belgesi TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, EPAL Belgesi İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, EPAL Belgesi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, EPAL Belgesi RİSK ANALİZİ 2 Ünite, EPAL Belgesi DÖKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve EPAL Belgesi FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

EPAL Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?

EPAL Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi  Avrupa Euro Palet Belgesi Sertifikası yasal bir gereklilik midir?

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır.

EPAL Belgesi belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat EPAL Belgesi belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, Uluslararası ticaret yapan ya da müşteri kitlesi yüksek üretici firmalar tarafından; sıklıkla tedarikçilerine, yan sanayi ve taşeron firmalarına zorunlu kıldığı bir belge olduğu için bu nedenle özel sektörde faaliyet gösteren büyük üreticiler; “EPAL Belgesi istemektedirler. Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak EPAL Belgesi talep edilmektedir.

EPAL Belgesi MMKYS sektör farkı olmaksızın tüm kuruluşların müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşmasını kolaylaştırmak, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

EPAL Belgesi için Fiyatı Maliyeti Nedir?

 EPAL Belgesi Fiyatı Maliyeti Nedir?

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi ve ilgili hizmetler Standardı maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok işletme sahibi, EPAL Belgesi sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, EPAL Belgesi akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, EPAL Belgesi sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

EPAL Belgesi Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

EPAL Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?

EPAL Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok işletme sahibi, EPAL Belgesi sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, EPAL Belgesi akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, EPAL Belgesi sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

EPAL Belgesi  Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

EPAL Belgesi Sıkça Sorulan Sorular?

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

EPAL Belgesi standartları arasında ve EPAL Belgesi olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi blogumuzda topladık.

EPAL Belgesi'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş EPAL Belgesi tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için EPAL Belgesi hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

EPAL Belgesi ne demek?
EPAL Belgesi standartları ne anlama geliyor?
EPAL Belgesi ile EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi aynı anlamda mıdır?
EPAL Belgesi belgesi ürüne mi verilir?
EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
EPAL Belgesi Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
EPAL Belgesi belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi sorularını cevaplıyoruz. EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi blogumuzda topladık.
EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER ÜRÜN BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi için Teklif Alın online teklif

EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu EPAL BELGESİ Avrupa Euro Palet Belgesi hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al