ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi’ne mi ihtiyacınız var?

ISO 14298:2021 belgesine sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi Belgesi ve Danışmanlık hakkında bilgi edinin.

 

ISO 14298


ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi’ne mi ihtiyacınız var?

ISO 14298:2021 belgesine sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi hakkında bilgi edinin.

 

ISO 14298 NEDİR?

İklim değişikliği, en önemli çevresel sorunlardan biri olarak ortaya çıkmış ve şirketiniz/kurumunuz tarafından sağlanan faaliyetlerin, ürünlerin ve hizmetlerin çevresel etkilerini tüketicilerin ve diğer paydaşların daha fazla ilgisini çekmesine neden olmaktadır.

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi kurulumu sonrası alacağınız ISO 14298:2021 sertifikası; şirketinizin ürünlerinin Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemini (CFP) bağımsız olarak tanınan bir şekilde ölçmesini ve raporlamasını tutarlı olmasını ve kanıtlamasını sağlar. ISO 14298 belgelendirme ile çevresel sorumluluğu belgelemiş olursunuz.

ISO 14298:2021 Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

 

ISO 14298 Kapsamı Nedir?

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi, kuruluşların çalışmalarının kapsam olarak; veri toplama ve grafik değerlerinin etkisinin değerlendirmesi dahil olmak üzere ürünlerinin Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemini ölçmek için kullanabilecekleri ayrıntılı bir metodoloji çerçevesi sağlar.

ISO 14298:2021 Belgesi ile bir ürünün hammadde, paketleme, nakliye, satış dahil olmak üzere tüm aşamalarının analizi kontrol altında olduğu belgelenmiş olur.

 

 

ISO 14298 Nasıl Alınır? 

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere ISO 14298:2021 belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

 

 

ISO 14298 Hangi Sektörler İçin? 

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi hangi sektörler için gereklidir?

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi, organizasyonun büyüklüğüne ve faaliyet koluna bakılmaksızın tüm faaliyet dallarına uygulanmaktadır, Üretilen ürününüzün Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemini takip ve raporlar. Üretimin olduğu tüm alanlarda şu anda küçük ve orta ölçekli şirketler ISO 14298:2021 sertifikasını giderek daha fazla benimsemektedir.

ISO 14298, özel sektördeki her büyüklükteki şirkete, aynı zamanda üniversitelere, hayır kurumlarına ve kamu sektörü kuruluşlarına da uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

 

 

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi faydaları nedir?

Grafik teknolojilerinin olduğu tüm birimler için, Doküman yönetimini organize eder.
Üretim sürecinde; Ön baskı, oluşturma ve bilgi teknolojisi güvenliği, Üretim kontrol sistemi, Üretim fazlasının hedefi, Güvenlik malzemelerinin satın alınması, Ürüne uygulanan güvenlik, Ürün tasarımı ve geliştirme konularında fayda sağlar.

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi kurulumu sonrası almış olduğunuz ISO 14298:2021 belgesi ile; Grafik teknolojinin içinde bulunduğu tüm aşamaları iyileştirmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda maliyetleri düşürür, verimliliği artırır, kârlılığı artırır, şirketin yüksek kalite standartlarına bağlılığını gösterir ve işletmenin itibarını artırırsınız.

 

ISO 14298 Ne Kadar Sürede Alınır? 

ISO 14064 Sera Gazı ve Emisyonları Yönetim Sistemi ne kadar sürede alınır?
ISO 14064 Sera Gazı ve Emisyonları Yönetim Sistemi
kurulumu sonrası ISO 14064 :2021Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre ISO 14064 :2021Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak ISO 14064 :2021belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

ISO 14064 :2021sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster Online ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

 

 

ISO 14298 Denetimi Nedir?

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi denetimi nedir?

ISO 14298 belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

 

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO başdenetçi ve denetçi danışmanlarımız ISO 14298:2021 standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

 

ISO 14298 Online Nedir?

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO ISO 14298:2021 Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

 

Online ISO 14298:2021 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

 

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

 

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

 

ISO 14298:2021 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online ISO 14298:2021, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online ISO 14298:2021 sertifikası sağlar!

 

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online ISO 14298:2021 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi

 

 

 

 

 

 

 

 

ISO 14298 Geçerlilik Süresi?

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

ISO 14298 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

ISO 14298:2021 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

 

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan ISO 14298:2021 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

 

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için ISO 14298:2021 belgesi düzenleyemez.

ISO 14298:2021 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

 

ISO 14298 Yasal Gerekçeliği Nedir?

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi Sertifikası yasal bir gereklilik midir?

ISO 14298:2018, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

ISO 14298:2021 belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat ISO 14298:2021 belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, Uluslararası ticaret yapan ya da müşteri kitlesi yüksek üretici firmalar tarafından; sıklıkla tedarikçilerine, yan sanayi ve taşeron firmalarına zorunlu kıldığı bir belge olduğu için bu nedenle özel sektörde faaliyet gösteren büyük üreticiler; “ISO 14298:2018” istemektedirler. Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ISO 14298 belgesi talep edilmektedir.

ISO 14298:2021 sektör farkı olmaksızın ürün sektöründe üretilen ürünlerin Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemini ölçmek için gereksinimleri ve yönergeleri sağlıklı takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

ISO 14298 Fiyatı Maliyeti Nedir?

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok işletme sahibi, ISO 14298:2021 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, ISO 14298 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, ISO 14298 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ISO 14298:2021 Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

 

ISO 14298 Neden Bizi Seçmelisiniz?

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi için neden bizi seçmelisiniz?

ISO 14298:2021 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde ISO 14298 sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online ISO 14298 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi , şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz .

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

 

 

ISO 14298 Eğitimi Nedir?

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi Eğitimi Nedir?

ISO 14298:2021 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

ISO 14298:2021 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

ISO 14298:2021 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, ISO 14298:2021 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, ISO 14298:2021 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, ISO 14298:2021 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve ISO 14298:2021 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

 

ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi
ISO SİSTEM BELGELENDİRME