BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi

BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi

Barkod Tescili Belgesi ihtiyacınız var mı?

Barkod Tescili Belgesi ne sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi hakkında bilgi edinin.

BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi NEDİR?

BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi nedir?

Barkod Tescil, Sanayileşme ile birlikte, ürün sayısındaki artış, tanımlamayı sıkıcı bir görev haline getirdi ve bu nedenle, kolay tanımlamaya yardımcı olacak bir sistem geliştirmeye ihtiyaç duyuldu. Ve bu nedenle 1970 yılında George J Laurer, ABD’de Evrensel Barkod sistemini icat etti.

Barkod, genişlik ve aralarındaki boşluklar ile rakamlar arasında değişen paralel çizgilerle karakterize edilen, makine tarafından okunabilen bir görüntüdür.

Barkod, ürün numarası, seri numarası, parti numarası gibi ürün detaylarını anında kodlamak için kullanılır.

Ürün tanımlaması için kullanılır ve süpermarketlerde, giyim mağazalarında, alışveriş merkezlerinde vb. yaygın olarak kullanılır ve hataların ortadan kaldırılması, maliyet etkinliği, zaman tasarrufu ve envanter yönetimi kolaylığı gibi doğal faydaları vardır.

Bu küresel tanımlama sistemi, üreticiler, lojistik ve toptancılar gibi tedarik zincirindeki tüm tarafların ürünleri kolayca tanımlamasına yardımcı olur.

Barkod Tescili sertifikası, merkezi Brüksel’de bulunan GS1 tarafından verilen EAN/UCC standardıdır.

Barkod Tescili Belgesi Kodlanabilir Ürün Etiketi, belge sahibi firmanın barkod tescili sürecinde uluslararası standartlara uygun yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

Barkod Tescili Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi Nedir? 


Barkod Tescili Kodlanabilir Ürün Etiketi Belgesi

Seri Numarası Oluşturulması

Kodlu Barkod yapılması

Yasal Başvuru işlemleri

Barkod Tescili Nasıl Alınır? 

Barkod Tescili Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

Barkod Tescili Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere Barkod Tescili Belgesi belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi Hangi Sektörler İçin? 

Barkod Tescili Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

Barkod Tescili Belgesi Tüketici ürünleri üreten ve perakende tedarik zincirleri için geçerlidir.

Barkod Tescili Faydaları Nedir? 

Barkod Tescili Belgesi

Ürün/hizmetin ömrünün iyileştirilmesi

Sorumluluk ve yetkinliğin netliği yoluyla iş verimliliğini artırmak

Müşteri güvenini artırın

Uluslararası Sertifikasyon ve Marka Değerini Artırma

Uygun olmayan ürünün kontrolüne daha fazla önem verilmesi nedeniyle maliyetlerin rasyonelleştirilmesi

Yeni çalışanların ve tedarikçilerin uyum süresini azaltın

Kalite ve güvenlik açısından küresel endişelerin gereksinimlerini karşılamak

Kötü bir hizmet gerçekleştirme riskini en aza indirmek

Ürün ve hizmetlerin sabit kalitesi ve tekrarlanabilirliği gibi çeşitli faydalar sağlamaktadır.

BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi Ne Kadar Sürede Alınır? 

Barkod Tescili Belgesi ne kadar sürede alınır?
Barkod Tescili Belgesi
kurulumu sonrası Barkod Tescili Belgesi ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Barkod Tescili Belgesi ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak Barkod Tescili Belgesi ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

Barkod Tescili sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi Denetimi Nedir?

Barkod Tescili Belgesi denetimi nedir?

Barkod Tescili Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

Barkod Tescili Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız Barkod Tescili Belgesi standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; Barkod Tescili Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi Online Nedir?

Barkod Tescili Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından BARKOD TESCİLİ Barkod Tescili Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Barkod Tescili Belgesi Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi BARKOD TESCİLİ sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

Barkod Tescili Belgesi Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online BARKOD TESCİLİ, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online Barkod Tescili Belgesi sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online Barkod Tescili Belgesi sertifikasyonu almanızı garanti eder.

BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi Geçerlilik Süresi?

Barkod Tescili Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
BARKOD TESCİLİ Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

Barkod Tescili sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

Barkod Tescili Belgesi yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Barkod Tescili Belgesi Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Barkod Tescili Belgesi düzenleyemez.

Barkod Tescili Belgesi sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi Yasal Gerekçesi Nedir?


Barkod Tescili Belgesi yasal bir gereklilik midir?

Barkod Tescili, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

Barkod Tescili Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat Barkod Tescili Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Barkod Tescili Belgesi talep edilmektedir.

BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi Fiyatı Maliyeti Nedir?

Barkod Tescili Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Barkod Tescili Belgesi sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum Barkod Tescili akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, Barkod Tescili sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Barkod Tescili Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi Neden Bizi Seçmelisiniz?

Barkod Tescili Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

Barkod Tescili Belgesi sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde BARKOD TESCİLİ sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel BARKOD TESCİLİ danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online BARKOD TESCİLİ sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Barkod Tescili Kodlanabilir Ürün Etiketi

Barkod Tescili Kodlanabilir Ürün Etiketi

BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi Eğitimi Nedir?

Barkod Tescili Belgesi Eğitimi Nedir?

Barkod Tescili Belgesi eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Barkod Tescili Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

BARKOD TESCİLİ Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Barkod Tescili Belgesi Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

Barkod Tescili Belgesi TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, Barkod Tescili Belgesi İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, Barkod Tescili Belgesi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, Barkod Tescili Belgesi RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve Barkod Tescili Belgesi FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

 

BARKOD TESCİLİ Kodlanabilir Ürün Etiketi
KALİTE BELGELENDİRME