BCP 2000 SERTİFİKA İnşaat Yapı

BCP 2000 SERTİFİKA İnşaat Yapı

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı ihtiyacınız var mı?

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı ne sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı hakkında bilgi edinin.

BCP 2000 SERTİFİKA İnşaat Yapı NEDİR?

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı nedir?

BCP 2000, BCP 2000 Sertifikası, İnşaat Sektöründe çalışan firmaları ve İnşaat ile alakalı ürün, malzeme üreticileri, tedarikçilerinin ve proje firmalarını kapsayan bu standart BCP 2000 9001 standardı altında yer alan inşaat kalite yönetimi için ortaya çıkarılmış bir standarttır.

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı, inşaat ve imalat sektöründe ki tedarikçinin ürettiği ürünlerde uygun yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

BCP 2000 Kapsamı Nedir?

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı İnşaat Kalite Yönetim Sisteminin kurulması

Denetim

İç tetkik

Malzeme Yönetimi

Risk Yönetimi’ni kapsamaktadır.

BCP 2000 Nasıl Alınır? 

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere BCP 2000 belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar. 

BCP 2000 Hangi Sektörler İçin? 

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı hangi sektörler için gereklidir?

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı, İnşaat ve yapı sektöründe faaliyet gösteren firmalar için gereklidir.

BCP 2000, özel sektörde ki her büyüklükte ki firma ve şirkete, bulunduğu inşaat ve yapı sektörüne yönelik üretim yapan üreticileri ve iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

BCP 2000 Faydaları Nedir? 

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı, Ürün ve Personel Kaynaklı Maliyetleri Düşürür

Kurumsallaşma ve sektörel bilinirliği artırır

Şartnameye ve Kanunlara uygunluğu sağlar

Proje ve İmalat denetimini kolaylaştırır

İş yönetimi risklerini ortadan kaldırır

Üst yönetimi ve Teknik kadroların kalite yönetimine uyumunu sağlar

 

BCP 2000 Ne Kadar Sürede Alınır? 

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı ne kadar sürede alınır?
BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı
kurulumu sonrası BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

BCP 2000 sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

BCP 2000 Denetimi Nedir?

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı denetimi nedir?

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız BCP 2000 standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; BCP 2000 Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

BCP 2000 Online Nedir?

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından BCP 2000 BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online BCP 2000 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi BCP 2000 sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

BCP 2000 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online BCP 2000, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online BCP 2000 sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online BCP 2000 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

BCP 2000 Geçerlilik Süresi?

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
BCP 2000 Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

BCP 2000 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

BCP 2000 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan BCP 2000 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı düzenleyemez.

BCP 2000 sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

BCP 2000 Yasal Gerekçesi Nedir?


BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı yasal bir gereklilik midir?

BCP 2000, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı nin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı talep edilmektedir.

BCP 2000 Fiyatı Maliyeti Nedir?

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, BCP 2000 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, BCP 2000 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, BCP 2000 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

BCP 2000 Neden Bizi Seçmelisiniz?

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı için neden bizi seçmelisiniz?

BCP 2000 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde BCP 2000 sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel BCP 2000 danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online BCP 2000 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı

BCP 2000 Eğitimi Nedir?

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı Eğitimi Nedir?

BCP 2000 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

BCP 2000 Sertifika İnşaat Yapı Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

BCP 2000 Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

BCP 2000 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

BCP 2000 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, BCP 2000 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, BCP 2000 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, BCP 2000 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve BCP 2000 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

 

BCP 2000 SERTİFİKA İnşaat Yapı
KALİTE BELGELENDİRME