GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi ihtiyacınız var mı?

Garanti Belgesine sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi hakkında bilgi edinin.

GARANTİ BELGESİ NEDİR?

Garanti Belgesi nedir?

Garanti Belgesi, Belirli bir ürünü satın alan müşterilere, ürün sınırlı bir satın alma süresinden sonra çalışmadığında ürünün değiştirilmesini veya onarılmasını sağlamak için basit bir garanti sertifikası verilir.

Garanti belgesi, müşterinin herhangi bir ürünü satın alırken aldığı yer tarafından kendisine verilen bir güvence belgesidir.

Genellikle 1 yıl sürer, ancak bazıları ürünün markasına bağlı olarak daha uzun sürer. Garanti belgesi zorunlu bir belgedir çünkü bu belge olmadan müşteri herhangi bir onarım talebinde bulunamaz.

İmalatçı, üretici veya ithalatçıların sattıkları veya ithal ettikleri ürünler için ve garanti süresi içerisinde meydana gelebilecek arızaları ile ilgilenmeyi taahhüt eder

Garanti Belgesi, tedarikçinin, ihracatçının veya ithalatçının ürettiği, ithal veya ihraç ettiği ürünlerinde uluslararası standartlara uygun yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Kapsamı Nedir? 

Garanti Belgesi

Üründe garanti zorunluluğu olup olmadığı belirlenir

İstenen şartların belirlenmesi

Elektronik imza başvurusu

Hizmet yeterlilik belgesi satış sonrasına yönelik oluşturulması

Servis Ağı oluşturulup satış sonrasına yönelik hizmet yeterliliği sağlanması

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi kılavuzunun oluşturulup başvurusunun yapılması ve bakanlık onayı sürecini kapsamaktadır.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Nasıl Alınır? 

Garanti Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır.

Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Hangi Sektörler İçin? 

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi, hangi sektörler için gereklidir?

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi, hangi sektörde üretim yaptığı fark etmeksizin sanayi mallarını yurt içinde üreten ve ithal eden firmalar ve şirketler için gereklidir.

Garanti Belgesi, özel sektörde ki, üniversite bünyesinde üretim, ihracat veya ithalat yapan firma ve şirketlerin sattıkları ürün anlamında son kullanıcıya yönelik uluslararası standartlar anlamında uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Faydaları Nedir? 

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi

Üreticiye itibar kazandırır

Müşteri güveni sağlar

Rekabet ortamında avantaj sağlar

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır? 

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi  ne kadar sürede alınır?
GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi
kurulumu sonrası GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Denetimi Nedir?

Garanti Belgesi denetimi nedir?

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

Garanti Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Tıbbi Laboratuvarların akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Online Nedir?

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi  Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından GARANTİ BELGESİ GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi GARANTİ BELGESİ sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Garanti Belgesi, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi sertifikasyonu almanızı garanti eder.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Geçerlilik Süresi?

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
GARANTİ BELGESİ Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi düzenleyemez.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?

Garanti Belgesi yasal bir gereklilik midir?

Garanti Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

Garanti Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat Garanti Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi talep edilmektedir.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Fiyatı Maliyeti Nedir?

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir.
İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi   için neden bizi seçmelisiniz?

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel GARANTİ BELGESİ danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

 

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Eğitimi Nedir?

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

GARANTİ BELGESİ Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve GARANTİ BELGESİ İmalat Üretici İthalat Belgesi FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

GARANTİ BELGESİ İmalat, Üretici, İthalat Belgesi
KALİTE BELGELENDİRME