GHP BELGESİ İYİ HİJYEN UYGULAMALARI

GHP BELGESİ İYİ HİJYEN UYGULAMALARI


GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi ihtiyacınız var mı?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi ne sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi hakkında bilgi edinin.

GHP SERTİFİKASI NEDİR?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi nedir?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları gıdanın güvenli ve insan tüketimine uygun olmasını sağlamak için gıda işleyicileri için minimum sıhhi ve hijyen uygulamalarını sağlamaya yönelik bir sistemdir.

Ürünlerin güvenilirliğini sağlayarak tüketicinin sağlığının korunması ve işyerinin iyi imajının sürdürülebilirliği açısından önemli olan GHP Belgesi, gıda üretiminin veya satış işletmeleri ve toplu tüketim yerleri hijyen standartlarına uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Tüketicinin gıda güvenliği açısından korunmasını sağlamak için gıdanın birincil üretiminden son tüketiciye tedariğine kadar gıda işletmecisinin uyması gereken kuralları belirlemektir.

GHP, gıda maddelerinin güvenliğini ve insan sağlığına zarar vermemesi için üretimden depolamaya, sunumdan satışa kadar tüm süreçlerde hijyenik kontroller yaparak gerekli önlemleri almayı amaçlar.

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi, gıda sektöründe üretim yapan üreticinin üretim süreçlerinde uygun yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

GHP Sertifikasının Kapsamı Nedir?
GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi personel kontrolü, çalışan sağlığı, çalışma koşulları, gıda ile temas eden yüzeylerin hijyeni, su kalitesi, çapraz bulaşmanın önlenmesi, temizlik malzemeleri ve temizlik ve dezenfeksiyon malzemeleri depolanması, haşere kontrolü, atık kontrolü, koruyucu giysi kullanımı, bakım dahil ekipmanının temizlenmesini, tesislerin bakımını, sanitizasyonunu, kimyasalların seçimini ve kullanımını faaliyetleri kapsamaktadır.

GHP Sertifikası Nasıl Alınır? 

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları

GHP Sertifikası Hangi Sektörler İçin? 

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi, dört ve beş yıldızlı oteller, yemek şirketleri, işletmelerin mutfakları, perakendeci, fast food zincirleri, deniz ürünleri, dondurulmuş gıda, organik gıda bileşenleri üreticileri gibi gıda sektöründe faaliyette bulunan firmalar için zaruri bir belgedir.

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları: özel sektörde ki her büyüklükte ki şirkete, üniversite bünyesinde üretim yapan firmalara ve kamu sektörü kuruluşlarının da arasında bulunduğu gıda üretimi ya da satış işlemlerini yapan veya toplu tüketim alanında faal olan üreticileri ve iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

GHP Sertifikasının Faydaları Nedir? 

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi,

Gıda güvenliğinin artırır

Gıda sektörü için yönetmelikler tarafından tavsiye edilmektedir

Başarılı bir güvenliği sisteminin oluşumu ve kontrolünün sağlanması

Üretimde kalitenin baz alındığının gösterimi

Tüketici şikayetlerinde azalma

Sektörde kaliteli üretimin getirdiği güven

Daha iyi çalışma koşulları

GHP Sertifikası Ne Kadar Sürede Alınır? 

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi ne kadar sürede alınır?
GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi
kurulumu sonrası GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

GHP Sertifikası Denetimi Nedir?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi denetimi nedir?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

GHP Sertifikası Online Nedir?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından GHP GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi GHP sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, sertifikasyonu almanızı garanti eder.

 

GHP Sertifikası Geçerlilik Süresi?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
GHP Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, Belgesi düzenleyemez.

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

GHP Sertifikası Yasal Gerekçeliği Nedir?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi yasal bir gereklilik midir?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi talep edilmektedir.

GHP Sertifikası Fiyatı Maliyeti Nedir?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

GHP Sertifikası Neden Bizi Seçmelisiniz?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi   için neden bizi seçmelisiniz?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel GHP danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

GHP Sertifikası Eğitimi Nedir?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi Eğitimi Nedir?

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

GHP Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve GHP Belgesi İyi Hijyen Uygulamaları, FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

GHP BELGESİ İYİ HİJYEN UYGULAMALARI
KALİTE BELGELENDİRME