GVP BELGESİ VETERİNER UYGULAMALARI

GVP BELGESİ VETERİNER UYGULAMALARI


İyi Veteriner Uygulamaları ihtiyacınız var mı?

İyi Veteriner Uygulamaları ne sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları hakkında bilgi edinin.

 

GVP NEDİR?

İyi Veteriner Uygulamaları nedir?

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları, Veteriner hekimlik genel olarak hayvanların sağlıklı bir hayat sürebilmeleri adına alınan eğitimleri kapsasa da çevrenin ve insan sağlığının korunmasında da kilit öneme sahiptirler.

Bu sebeple iyi bir veteriner hekim teknik konularda sürekli gelişmeleri takip etmeli ve ayak uydurmalı, aynı mesleği yaptığı kişilerle iyi bir iletişime sahip olmalı, bilgi ve yetilerini geliştirmelidir.

Bu bağlamda iyi veteriner hekimin özelliklerini ve çalışmalarını standart olarak belirleme ihtiyacı doğmuştur. Avrupa Veteriner Hekimler Federasyonu (FVE) veteriner hekimliğe yönelik standartları İyi Veteriner Uygulamaları adı altında standartlaştırmıştır.

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları, Veterinerlik hekimliği görevini icra eden kişinin hizmetini Avrupa Veteriner Hekimler Federasyonunca belirlenen standartlar dahilinde yapıp belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

İyi Veteriner Uygulamaları ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

 

GVP Kapsamı Nedir?

İyi Veteriner Uygulamaları Hizmet ve ürünler hijyen denetimi

Dokümantasyon

Müşteri odaklılık

Personel eğitimi

Risk yönetimi

Kalite Yönetim Sistemi

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları Nasıl Alınır? 

İyi Veteriner Uygulamaları konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

İyi Veteriner Uygulamaları   kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere GVP belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

 

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları Hangi Sektörler İçin? 

İyi Veteriner Uygulamaları hangi sektörler için gereklidir?

İyi Veteriner Uygulamaları, Veteriner hekim olarak görev yapan hekim içindir. Avrupa Veteriner Hekimleri tarafından belirlenmiş standartlar doğrultusunda hekimlik görevini yaptıklarını beyan etmek için.

GVP, özel sektörde ki, üniversite bünyesinde ve kamu sektörü kuruluşlarının da veteriner hekimlik yapan hekimler için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

 

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları Faydaları Nedir? 

İyi Veteriner Uygulamaları,

Hizmet kalitesinin beyanı

Mesleki yetkinliğin güncel koşullarda sürdürülmesi

Bilgi ve tecrübelerin geliştirilmesine teşvik

Uluslararası Sertifikasyon

Hayvan sağlığı ve çevre sağlığını koruma bilincine katkı

Müşteri güvenini arttırımı

 

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları Ne Kadar Sürede Alınır? 

İyi Veteriner Uygulamaları ne kadar sürede alınır?
İyi Veteriner Uygulamaları
kurulumu sonrası İyi Veteriner Uygulamaları ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre İyi Veteriner Uygulamaları ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak İyi Veteriner Uygulamaları ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

GVP sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

 

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları Denetimi Nedir?

İyi Veteriner Uygulamaları denetimi nedir?

İyi Veteriner Uygulamaları için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

İyi Veteriner Uygulamaları denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız GVP standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; GVP Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

 

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları Online Nedir?

İyi Veteriner Uygulamaları Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından GVP İyi Veteriner Uygulamaları ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online GVP Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi GVP sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

GVP Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online GVP, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online GVP sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online GVP sertifikasyonu almanızı garanti eder.

 

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları Geçerlilik Süresi?

İyi Veteriner Uygulamaları Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
GVP Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

GVP sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

GVP yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan GVP Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için GVP Belgesi düzenleyemez.

GVP sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

 

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları Yasal Gerekçeliği Nedir?

İyi Veteriner Uygulamaları yasal bir gereklilik midir?

GVP, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

GVP Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat İyi Veteriner Uygulamaları, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak GVP Belgesi talep edilmektedir.

GVP BELGESİ VETERİNER UYGULAMALARI

GVP BELGESİ
VETERİNER UYGULAMALARI

 

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları Fiyatı Maliyeti Nedir?

İyi Veteriner Uygulamaları maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, GVP sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, GVP akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, GVP sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. GVP Belgesi  fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları Neden Bizi Seçmelisiniz?

İyi Veteriner Uygulamaları   için neden bizi seçmelisiniz?

GVP sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde GVP sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel GVP danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online GVP sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi , şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz .

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

 

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları Eğitimi Nedir?

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları Eğitimi Nedir?

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

İyi Veteriner Uygulamaları Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

GVP Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

GVP Belgesi Veteriner Uygulamaları Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

GVP TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, GVP İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, GVP MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, GVP RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve GVP FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

 

GVP BELGESİ VETERINER UYGULAMALARI
KALİTE BELGELENDİRME