ITMS 4004 SERTİFİKA Eğitim ve Öğretim

ITMS 4004 SERTİFİKA Eğitim ve Öğretim

ITMS 4004 Belgesine ihtiyacınız var mı?

ITMS 4004 Belgesine sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim ve Danışmanlık hakkında bilgi edinin.

ITMS 4004 NEDİR?

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim nedir?

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim standardıEğitim yetenekleri” esaslı bir standarttır.

Bu yaklaşım, işletmeler için iş performansını önemli düzeyde arttıracak ve aynı zamanda eğitim yönetim belgelendirmenin önemini ve değerini de ortaya koymaktadır.

ITMS 4004 standardı, eğitim yönetim belgelendirmesi uygulamalarının geliştirilmesi ve devamlılığın sağlanması için kalite yönetim sistemi için bir dizi şart içermektedir.

Standart belgelendirme şemasının geliştirilmesi ve düzenlenmesini de içeren belirli gereklilikler doğrultusunda eğitim yönetim belgelendiren kuruluşta aranan gereksinimleri belirtmektedir.

ITMS 4004 üretiminde/sektöründe faaliyet gösteren ITMS 4004 sertifikası sahibi firmanın kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

ITMS 4004 Kapsamı Nedir?

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim kapsamı nedir?

Yönetim sistemi

Organizasyonel yapı kontrolü

Belgelendirme programının geliştirilmesi ve sürdürülmesi

Taşeron kullanımı

Eğitim

 

ITMS 4004 Nasıl Alınır?

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır.

Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere ITMS 4004 belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar. 

ITMS 4004 Hangi Sektörler İçin? 

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim hangi sektörler için gereklidir?

ITMS 4004 Belgesi, Belgelendirme kuruluşları için gereklidir.

ITMS 4004 Belgesi, Her büyüklükteki belgelendirme kuruluşu için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

ITMS 4004 Faydaları Nedir? 

ITMS 4004 Belgesi, Eğitim ve istihdam arasındaki bağı güçlendirmek, uluslararası standartlar düzeyinde öğrenme çıktıklarını değerlendirme ve yönetim yetkilendirilmesini sağlamak, uluslararası boyutta kıyaslanabilirliği sağlamak, hayat boyu öğrenmeyi desteklemek, verimliliğin ve etkinliği arttırılması, rekabet gücü artışı, kültür değişimi, müşteri tatmini ve kar artışı gibi faydalar sağlamaktadır.

ITMS 4004 Ne Kadar Sürede Alınır? 

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim ne kadar sürede alınır?
ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim
kurulumu sonrası ITMS 4004 Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre ITMS 4004 Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak ITMS 4004 Belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

ITMS 4004 Denetimi Nedir?

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim denetimi nedir?

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız ITMS 4004 standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; ITMS 4004 Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

ITMS 4004 Online Nedir?

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ITMS 4004 ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online ITMS 4004 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ITMS 4004 sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

ITMS 4004 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online ITMS 4004, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online ITMS 4004 sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online ITMS 4004 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

ITMS 4004 Geçerlilik Süresi?

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ITMS 4004 belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

ITMS 4004 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan ITMS 4004 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim düzenleyemez.

ITMS 4004 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

ITMS 4004 Yasal Gerekçeliği Nedir?

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim yasal bir gereklilik midir?

ITMS 4004 Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

ITMS 4004 Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat ITMS 4004 Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim belgesi talep edilmektedir.

ITMS 4004 Fiyatı Maliyeti Nedir?

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, ITMS 4004 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, ITMS 4004 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, ITMS 4004 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ITMS 4004 Neden Bizi Seçmelisiniz?

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim için neden bizi seçmelisiniz?

ITMS 4004 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ITMS 4004 danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online ITMS 4004 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir. 

ITMS 4004 Eğitimi Nedir?

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim Eğitimi Nedir?

ITMS 4004 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

ITMS 4004 Sertifika Eğitim ve Öğretim Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ITMS 4004 Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

ITMS 4004 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

ITMS 4004 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, ITMS 4004 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, ITMS 4004 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, ITMS 4004 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve ITMS 4004 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

 

ITMS 4004 SERTİFİKA Eğitim ve Öğretim
KALİTE BELGELENDİRME