YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ

Yapı Kalite Belgesi ihtiyacınız var mı?

Yapı Kalite Belgesi ne sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

Yapı Kalite Belgesi İnşaat Yapı Belgesi ve Danışmanlık hakkında bilgi edinin.

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ NEDİR?

Yapı Kalite Belgesi nedir?

Yapı Kalite Belgesi İnşaat sektörü, Özellikle 20. Yüzyılda ki gelişmeler sonrası giderek büyüyen sektör haline gelmiştir. Yapıların çeşitliliği ve sektörün hızlı büyümesi ile gelişen teknolojiler sonucunda uluslararası alanda sektöre yönelik standardizasyon gereksinimi duyulmuştur.

Birçok standardın temeli olan İNŞAAT VE YAPI SEKTÖRÜ KALİTE BELGESİ standardı temelli bir standart dizini oluşturulmuştur. Ürün, hizmet ve süreçlerini kaliteli hale getirmek amacı temel hedef olmuştur. Estetik, algılanan kalite, güvenirlik, uygunluk, dayanıklılık, servis edilebilirlik, performans ve özellikler inşaat sektörünün sekiz kalite boyutudur.

Yapı Kalite Belgesi, inşaat sektöründe ki tedarikçinin ürettiği ürünlerde uygun yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

Yapı Kalite Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

Yapı Kalite Belgesi İnşaat Yapı Belgesi

Yapı Kalite Belgesi İnşaat Yapı Belgesi

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ Kapsamı Nedir? 

Yapı Kalite Belgesi, iyileştirme ihtiyacı bilinci, kalite politikası, personel eğitimi, süreç iyileştirmesi, kalite yönetiminin performansının ölçülmesi, çalışan görüşlerinin değerlendirilmesi, kurumsal kültürün oluşturulması ve kalite kontrollerini kapsamaktadır.

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ Nasıl Alınır? 

Yapı Kalite Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

Yapı Kalite Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ Hangi Sektörler İçin? 

Yapı Kalite Belgesi İnşaat Yapı Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

Yapı Kalite Belgesi, inşaat ve yapı sektöründe faaliyet gösteren firma ve şirketler içindir.

Yapı Kalite Belgesi, İnşaat sektöründe faal olan her büyüklükteki firma ve şirket için inşaat ve yapı alanına yönelik üretim yapan üreticileri ve iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ Faydaları Nedir? 

Yapı Kalite Belgesi İnşaat Yapı Belgesi 

Kalite yönetiminin geliştirilmesi

Çalışanların motivasyonunu geliştirmesi

Firma içi iletişimi

Şirketlerin tüm süreçlerinde

 

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ Ne Kadar Sürede Alınır? 

Yapı Kalite Belgesi ne kadar sürede alınır?
Yapı Kalite Belgesi
kurulumu sonrası Yapı Kalite Belgesi ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Yapı Kalite Belgesi ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak Yapı Kalite Belgesi ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

Yapı Kalite Belgesi sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ Denetimi Nedir?

Yapı Kalite Belgesi denetimi nedir?

Yapı Kalite Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

Yapı Kalite Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız Yapı Kalite Belgesi standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; Yapı Kalite Belgesi Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar.

Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ Online Nedir?

Yapı Kalite Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından İNŞAAT VE YAPI SEKTÖRÜ KALİTE BELGESİ Yapı Kalite Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Yapı Kalite Belgesi Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi İNŞAAT VE YAPI SEKTÖRÜ KALİTE BELGESİ sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

Yapı Kalite Belgesi Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Yapı Kalite Belgesi, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online Yapı Kalite Belgesi sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online Yapı Kalite Belgesi sertifikasyonu almanızı garanti eder.

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ Geçerlilik Süresi?

Yapı Kalite Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
İNŞAAT VE YAPI SEKTÖRÜ KALİTE BELGESİ Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

Yapı Kalite Belgesi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

Yapı Kalite Belgesi yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Yapı Kalite Belgesi Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir.

Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Yapı Kalite Belgesi düzenleyemez.

Yapı Kalite Belgesi sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

Yapı Kalite Belgesi yasal bir gereklilik midir?

Yapı Kalite Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

Yapı Kalite Belgesi nin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat Yapı Kalite Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Yapı Kalite Belgesi talep edilmektedir.

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ Fiyatı Maliyeti Nedir?

Yapı Kalite Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Yapı Kalite Belgesi sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, Yapı Kalite Belgesi akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, Yapı Kalite Belgesi sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

Yapı Kalite Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yapı Kalite Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Yapı Kalite Belgesi sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel İNŞAAT VE YAPI SEKTÖRÜ KALİTE BELGESİ danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online Yapı Kalite Belgesi sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

 

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ Eğitimi Nedir?

Yapı Kalite Belgesi Eğitimi Nedir?

Yapı Kalite Belgesi eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Yapı Kalite Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

İNŞAAT VE YAPI SEKTÖRÜ KALİTE BELGESİ Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Yapı Kalite Belgesi Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

Yapı Kalite Belgesi TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, Yapı Kalite Belgesi İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, Yapı Kalite Belgesi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, Yapı Kalite Belgesi RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve Yapı Kalite Belgesi FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

 

YAPI KALİTE BELGESİ İNŞAAT YAPI BELGESİ
KALİTE BELGELENDİRME