YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi ihtiyacınız var mı?

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi ne sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi hakkında bilgi edinin.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi NEDİR?

 Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi nedir?

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi, Küresel ısınmanın dünyanın ciddi bir sorunu haline gelmesi ile sürdürülebilir turizm kavramının gündeme gelmesi ile uluslararası kabul gören kriterler ve diğer gelişmeler de dikkate alınarak çevreye duyarlı konaklama işletmeleri için mevcut olan sınıflandırma formunun revizyonu sonucu 2006 yılında Yeşil Yıldız projesi hayata geçirildi.

Bu kapsamda Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın başlattığı “Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisleri” projesi kapsamında bakanlık tarafında belirlenen kriterlere uyan belgeli konaklama tesislerine bir çevre etiketi uygulaması başlatıldı.

Sürdürülebilir turizm kapsamında, çevrenin korunması, çevre bilincinin geliştirilmesi, turistik tesislerin çevreye olan olumlu katkılarının teşvik edilmesi ve özendirilmesi amacıyla aranılan nitelikleri taşıyan işletmelere bakanlık tarafından Çevre Dostu Kuruluş Belgesi (Çam Simgesi) verilmektedir.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi, belge sahibi otellerin Kültür ve Turizm Bakanlığınca belirlenen standartlar dahilinde yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Kapsamı Nedir?

 Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi  su harcaması, elektrik harcaması, enerji verimliliğinin arttırılmasını, çevreye zararlı maddelerin tüketiminin minimize edilmesi, yakıt sarfiyatı, ilaçlama durumu, güneş ve rüzgar enerjisinden faydalanma çalışmaları, gıda sarfiyatlarının düşürülmesi, atıkların evsel ve gıda atıkları olarak ayrıştırılması, geri dönüşüm faaliyetlerinin denetlenmesini kapsamaktadır.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Nasıl Alınır? 

 Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Hangi Sektörler İçin? 

 Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi  hangi sektörler için gereklidir?

 Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi başta oteller olmak üzere tatil köyü vb. gibi konaklama tesisleri içindir.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi, her otel, tatil köyü vb. konaklama tesislerinin Kültür ve Turizm Bakanlığınca belirlenmiş standartlara yönelik uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Faydaları Nedir? 

 Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi

Avrupalı turistler tarafından rağbet

Çevre Eylem Planlaması ile enerji masraflarında yüksek oradan düşüş sağlama

Geri dönüşümlü maddelerin teşviki

Sektörde rekabet üstünlüğü

Su tasarrufu

Sürekli eğitim ile personellerin bilinçlenmesi

Maliyetlerde yüksek oradan tasarruf

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır? 

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi ne kadar sürede alınır?
Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi
kurulumu sonrası Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Denetimi Nedir?

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi denetimi nedir?

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar.

Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Online Nedir?

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından YEŞİL YILDIZ BELGESİ Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi YEŞİL YILDIZ BELGESİ sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikasyonu almanızı garanti eder.

 

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Geçerlilik Süresi?

 Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
YEŞİL YILDIZ BELGESİ Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi düzenleyemez.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Yasal Gerekçeliği Nedir?

 Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi  yasal bir gereklilik midir?

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi talep edilmektedir.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Fiyatı Maliyeti Nedir?

 Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi  maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Neden Bizi Seçmelisiniz?

 Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi   için neden bizi seçmelisiniz?

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel YEŞİL YILDIZ BELGESİ danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paranın %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Eğitimi Nedir?

 Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi  Eğitimi Nedir?

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

YEŞİL YILDIZ BELGESİ Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve Yeşil Yıldız Belgesi Otel Belgesi FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

YEŞİL YILDIZ BELGESİ OTEL BELGESİ
KALİTE BELGELENDİRME