LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test


Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri
ihtiyacınız mı var?

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ile belge sahibi olabilir misin?
Kuruluşunuz yetkili kuruluşlardan Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri almasını ister misiniz?
Laboratuvar Hizmetleri Analiz ve Test hakkında bilgi edinin.

 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri nedir?

 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri, İmalat, Sanayi ve Tarım sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlerde üretim yapan işletmelerin ürünlerinin kalite, güvenlik ve hata tespitleri için ihtiyaç duyduğu testlerdir.

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri, Üretilen ürün ve hizmet ne olursa olsun uluslararası standartlara uygunluğunu ve firmaların ürün geliştirme süreçleri amacıyla yapılmaktadır.

Laboratuvar Hizmetleri Analiz ve Test ile ilgili test ve denetimleri bağımsız kuruluşlar tarafından yapılması ve testlere ait uygunluk belgelerine sahip olmanız gerekmektedir.

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri Kapsamı Nedir?

Denetim

Laboratuvar

Uygunluk

Analiz

Testler

 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri Nasıl Yapılır? 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri yapılabilmesi için öncelikle yetkili ve alanında uzman kuruluşlar ile çalışmanız çok önemlidir. Bu konuda Modeno olarak sizlere işlemlerin her aşamasında danışmanlık ve destek vermekteyiz.

Üretmiş olduğunuz ürün ve hizmetlerin üretim aşaması, paketleme, nakliye ve kullanıcıya ulaşma süreçleri dahil birçok test mevcuttur.

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri, ihtiyacınız olan zaman ve süreçler tespit edilerek gerekli analizler yapılması ile sonuçlandırılır.

Laboratuvar Hizmetleri Analiz ve Test ile ürün ve hizmet kalitenizi tasdik edebilmek için belirli testler ve analizler hem üretim hem yasal sorumluluk alanlarında gerçekleştirilir.

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri bağımsız laboratuvarlar ile gerçekleştiğinden alınacak test sonuçları da usule uygun olacaktır.

Laboratuvar Hizmetleri Analiz ve Test yaptırmak için bize Online olarak test başvurusu yapabilir, MODENO test temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Temsilcimiz, İlk AŞAMA için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze testler ile ilgili süreci devam ettirebilirsiniz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurularınız için MODENO, sizlere Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir yol haritası ve hizmet için %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri İçin Hangi Yeterlilik Aranır? 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri için gereken şartlar nelerdir?

Laboratuvar Hizmetleri Analiz ve Test için aranan en önemli hususlardan birisi tesis ve üretim aşamaları dahil kalite standartlarına uygunluğudur.

Üretimden hizmet ve ürünlerinizin kullanıcıya ulaşıncaya kadar kalite standartlarına uygun olması Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri için uygunluğunuzu belirleyen faktörlerdir.

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu yasal yükümlükleri ve sertifikaları almak işinizi geliştirmek için oldukça önemlidir.

Laboratuvar Hizmetleri Analiz ve Test ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri uluslararası bir standart ile denetlendiğinden aldığınız sertifika ve belgeler ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri Faydaları Nedir? 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri faydaları nelerdir?

Laboratuvar Hizmetleri Analiz ve Test ile ne elde edersiniz?

Maliyetleri düşürmek

Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

Üretim Hatalarını Gidermek

Rakiplere karşı avantaj elde etmek

Riskleri ve olası hataları gidermek

Kaliteli Üretim ve Hizmet Sağlamak

Uluslararası Pazarlara Açılmak

 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri Ne Kadar Sürer? 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri başvuru sonrası size uygun test ve denetimin belirlenmesi, test için gerekli süre ve seçeceğiniz test yöntemine göre değişmektedir.

Seçeceğiniz test yöntemine göre Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

Laboratuvar Hizmetleri Analiz ve Test denetimi sürecinde, seçtiğiniz yönteme göre test sonuçları ve gerekli düzenlemeler için size sürekli bilgi ve destek verilecektir.

İster online, ister fiziki test başvurusu yap! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi test/denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, testler sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri Amacı Nedir?

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri üretmiş olduğunuz ürün veya hizmetlerin kalite standartlarına uygunluğu ve müşteri memnuniyeti sağlanması için yapılmakta olan uluslararası standartlara uygun testlerdir.

Laboratuvar Hizmetleri Analiz ve Test uluslararası standartlar ve ülkemizde geçerli olan yasal yükümlülükler gereği uygun kalite standardında üretim ve hizmetlerin sağlanması amacıyla yapılmaktadır.

MODENO olarak; Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri sürecinizin her aşamasında ilgili test alanında testlerin amacına uygun ve sorunsuz geçmesi için size danışmanlık ediyoruz.

 

Online Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri Başvurusu Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

“ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


Modeno Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri Danışmanları;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Eskişehir Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri Geçerlilik Süresi Nedir?

Laboratuvar Hizmetleri Analiz ve Test ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.  

Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri hangi Testleri kapsar?

Hangi Testleri Kapsar?

Kromatografik testi (GC-MS, HPLC)

Spektroskopik testi (ICP-OES, UV-Vis, FTIR)

Titrimetrik ve gravimetrik testi

Numune hazırlama testi(Kjeldahl numune hazırlama, soxhlet ekstraksiyon, mikrodalga numune çözme)

Termal testi (DSC, HFC)

Parçacık boyutu testi

Fiziksel özellik karakterizasyon testi (BET yüzey alanı, gaz piknometre, yoğunluk, refraktif indeks)

Viskozite testi (Brookfield, Ubbelohde)

Mekanik testi – STANAG 4507, ASTM E8, TS EN ISO 6892, ASTM D412, ASTM D638, ASTM D1002, ASTM D3039, ASTM E23, ASTM D790, ASTM D7264

Oksiasetilen aşınma testi

Hassasiyet testi – STANAG 4487, STANAG 4489, MIL-STD-1751A

Uyumluluk/ Kararlılık testi – STANAG 4556, STANAG 4147

Kompozisyon testi – ASTM D3171

Korozyon testi – ASTM B117

Sertlik testi TS EN ISO 6506-1, ASTM E10, TS EN ISO 6507-1, ASTM E92, TS EN ISO 6508-1, ASTM E18, TS EN ISO 4545-1, ASTM D2240 (Shore A, Shore D, Shore 00)

Kalorifik değer testi – ASTM D5865, MIL-STD-286

Yoğunluk testi – ASTM D792

Metalografi testi – ASTM E3, ASTM B571, ASTM B487, ASTM B137, ASTM D3359

 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri Yasal zorunluluğu Nedir?

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri için zorunluluk var mı?

Laboratuvar Hizmetleri Analiz ve Test ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

Laboratuvar Hizmetleri Analiz ve Test firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test

LABORATUVAR HİZMETLERİ
Analiz ve Test

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri Fiyatı Maliyeti Nedir?

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

Laboratuvar Hizmetleri Analiz ve Test ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.

MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

Laboratuvar Hizmetleri Analiz ve Test ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

 

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri için Neden Bizi Seçmelisiniz?

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri için neden Modeno?

Laboratuvar Hizmetleri Analiz ve Test için neden biz?

Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Laboratuvar Testleri ve Hizmetleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

LABORATUVAR HİZMETLERİ Analiz ve Test
TESTLER LABORATUVAR