MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite

Tıbbi Cihaz Testleri ihtiyacınız mı var?

Tıbbi Cihaz Testleri ile belge sahibi olabilir misin?
Kuruluşunuz yetkili kuruluşlardan Tıbbi Cihaz Testleri almasını ister misiniz?
Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite hakkında bilgi edinin.

 

Tıbbi Cihaz Testleri nedir?

Tıbbi Cihaz Testleri, Sağlık ve Gıda sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlerde üretim yapan işletmelerin ürettikleri cihazların, malzeme, ekipman ve aparatların kalite ve güvenlik açısından uygunluğunu tespit etmek için ihtiyaç duyduğu testlerdir.

Tıbbi Cihaz Testleri, Üretilen ürün ve hizmet ne olursa olsun tıbbi cihaz yönetmelikleri ve uluslararası standartlara uygunluğunu ve firmaların ürün geliştirme süreçleri amacıyla yapılmaktadır.

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite ile ilgili test ve denetimleri bağımsız kuruluşlar tarafından yapılması ve testlere ait uygunluk belgelerine sahip olmanız gerekmektedir.

 

Tıbbi Cihaz Testleri için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

 

Tıbbi Cihaz Testleri Kapsamı Nedir?

Denetim

Laboratuvar

Uygunluk

Analiz

Testler

 

Tıbbi Cihaz Testleri Nasıl Yapılır? 

Tıbbi Cihaz Testleri yapılabilmesi için öncelikle yetkili ve alanında uzman kuruluşlar ile çalışmanız çok önemlidir. Bu konuda Modeno olarak sizlere işlemlerin her aşamasında danışmanlık ve destek vermekteyiz.

Üretmiş olduğunuz ürün ve hizmetlerin üretim aşaması, paketleme, nakliye ve kullanıcıya ulaşma süreçleri dahil birçok test mevcuttur.

Tıbbi Cihaz Testleri, ihtiyacınız olan zaman ve süreçler tespit edilerek gerekli analizler yapılması ile sonuçlandırılır.

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite ile ürün ve hizmet kalitenizi tasdik edebilmek için belirli testler ve analizler hem üretim hem yasal sorumluluk alanlarında gerçekleştirilir.

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite bağımsız laboratuvarlar ile gerçekleştiğinden alınacak test sonuçları da usule uygun olacaktır.

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite yaptırmak için bize Online olarak test başvurusu yapabilir, MODENO test temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Temsilcimiz, İlk AŞAMA için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze testler ile ilgili süreci devam ettirebilirsiniz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurularınız için MODENO, sizlere Tıbbi Cihaz Testleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir yol haritası ve hizmet için %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

 

Tıbbi Cihaz Testleri İçin Hangi Yeterlilik Aranır? 

Tıbbi Cihaz Testleri için gereken şartlar nelerdir?

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite için aranan en önemli hususlardan birisi tesis ve üretim aşamaları dahil kalite standartlarına uygunluğudur.

Üretimden hizmet ve ürünlerinizin kullanıcıya ulaşıncaya kadar kalite standartlarına uygun olması Tıbbi Cihaz Testleri için uygunluğunuzu belirleyen faktörlerdir.

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu yasal yükümlükleri ve sertifikaları almak işinizi geliştirmek için oldukça önemlidir.

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite uluslararası bir standart ile denetlendiğinden aldığınız sertifika ve belgeler ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

 

Tıbbi Cihaz Testleri Faydaları Nedir? 

Tıbbi Cihaz Testleri faydaları nelerdir?

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite ile ne elde edersiniz?

Maliyetleri düşürmek

Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

Üretim Hatalarını Gidermek

Rakiplere karşı avantaj elde etmek

Riskleri ve olası hataları gidermek

Kaliteli Üretim ve Hizmet Sağlamak

Uluslararası Pazarlara Açılmak

 

Tıbbi Cihaz Testleri Ne Kadar Sürer? 

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite başvuru sonrası size uygun test ve denetimin belirlenmesi, test için gerekli süre ve seçeceğiniz test yöntemine göre değişmektedir.

Seçeceğiniz test yöntemine göre Tıbbi Cihaz Testleri 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

Tıbbi Cihaz Testleri denetimi sürecinde, seçtiğiniz yönteme göre test sonuçları ve gerekli düzenlemeler için size sürekli bilgi ve destek verilecektir.

İster online, ister fiziki test başvurusu yap! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi test/denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, testler sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

 

Tıbbi Cihaz Testleri Amacı Nedir?

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite üretmiş olduğunuz ürün veya hizmetlerin kalite standartlarına uygunluğu ve müşteri memnuniyeti sağlanması için yapılmakta olan uluslararası standartlara uygun testlerdir.

Tıbbi Cihaz Testleri uluslararası standartlar ve ülkemizde geçerli olan yasal yükümlülükler gereği uygun kalite standardında üretim ve hizmetlerin sağlanması amacıyla yapılmaktadır.

MODENO olarak; Tıbbi Cihaz Testleri sürecinizin her aşamasında ilgili test alanında testlerin amacına uygun ve sorunsuz geçmesi için size danışmanlık ediyoruz.

 

Online Tıbbi Cihaz Testleri Başvurusu Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

“ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


Modeno Tıbbi Cihaz Testleri Danışmanları;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

Tıbbi Cihaz Testleri, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online Tıbbi Cihaz Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Eskişehir Tıbbi Cihaz Testleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

 

Tıbbi Cihaz Testleri Geçerlilik Süresi Nedir?

Tıbbi Cihaz Testleri ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.  

Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman Kalite

Tıbbi Cihaz Testleri hangi Testleri kapsar?

Hangi Testleri Kapsar?

Diş ekipman ve aletleri testi

Tıbbi Elektronik cihaz testi

Ölçüm Cihazları testi

Yara bakımı aygıtları testi

Bandaj ve Pansuman malzemeleri testi

Sütur materyali ve kelepçeleri testi

İmplant malzemeleri testi

Anestezi, acil ve yoğun bakım için kullanılan cihazların testi

Enjeksiyon, transfüzyon, infüzyon ve diyaliz için kullanılan cihazların testi

Ortopedik ve rehabilitasyon cihazların testi

Oftalmolojik cihazların testi

Kontraseptif tıbbi cihazların testi

Durulama, dezenfeksiyon, temizlik için kullanılan tıbbi cihazların testi

 

Tıbbi Cihaz Testleri Yasal zorunluluğu Nedir?

Tıbbi Cihaz Testleri için zorunluluk var mı?

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Tıbbi Cihaz Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Tıbbi Cihaz Testleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

Tıbbi Cihaz Testleri Fiyatı Maliyeti Nedir?

Tıbbi Cihaz Testleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

Tıbbi Cihaz Testleri ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.

MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Tıbbi Cihaz Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

 

Tıbbi Cihaz Testleri için Neden Bizi Seçmelisiniz?

Tıbbi Cihaz Testleri için neden Modeno?

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite için neden biz?

Medikal Tıbbi Cihaz Testleri Ekipman Kalite için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Tıbbi Cihaz Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

MEDİKAL TIBBİ CİHAZ TESTLERİ Ekipman, Kalite
TESTLER LABORATUVAR