TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite


Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri
ihtiyacınız mı var?

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ile belge sahibi olabilir misin?
Kuruluşunuz yetkili kuruluşlardan Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri almasını ister misiniz?
Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri hakkında bilgi edinin.

 

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri nedir?

 

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri, Telekomünikasyon sektöründe üretilen ekipman ve ürünlerin kalitesinin belirlenmesi ve yasal yükümlülüklere uygunluğunu belirlemek için yapılmaktadır.

Telekomünikasyon Testleri, Üretilen Telekomünikasyon ve Telekomünikasyon teknoloji ürünlerinin yasal yükümlülükleri karşılaması ve uluslararası standartlara uygun olmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri ile ilgili test ve denetimleri bağımsız kuruluşlar tarafından yapılması ve testlere ait uygunluk belgelerine sahip olmanız gerekmektedir.

 

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

 

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Kapsamı Nedir?

 

Denetim

Laboratuvar

Uygunluk

Analiz

Testler

 

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Nasıl Yapılır? 

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri yapılabilmesi için öncelikle yetkili ve alanında uzman kuruluşlar ile çalışmanız çok önemlidir. Bu konuda Modeno olarak sizlere işlemlerin her aşamasında danışmanlık ve destek vermekteyiz.

Üretmiş olduğunuz ürün ve hizmetlerin üretim aşaması, paketleme, nakliye ve kullanıcıya ulaşma süreçleri dahil birçok test mevcuttur.

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri, ihtiyacınız olan zaman ve süreçler tespit edilerek gerekli analizler yapılması ile sonuçlandırılır.

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri ile ürün ve hizmet kalitenizi tasdik edebilmek için belirli testler ve analizler hem üretim hem yasal sorumluluk alanlarında gerçekleştirilir.

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri bağımsız laboratuvarlar ile gerçekleştiğinden alınacak test sonuçları da usule uygun olacaktır.

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri yaptırmak için bize Online olarak test başvurusu yapabilir, MODENO test temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Temsilcimiz, İlk AŞAMA için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze testler ile ilgili süreci devam ettirebilirsiniz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurularınız için MODENO, sizlere Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir yol haritası ve hizmet için %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

 

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri İçin Hangi Yeterlilik Aranır? 

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri için gereken şartlar nelerdir?

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri için aranan en önemli hususlardan birisi tesis ve üretim aşamaları dahil kalite standartlarına uygunluğudur.

Üretimden hizmet ve ürünlerinizin kullanıcıya ulaşıncaya kadar kalite standartlarına uygun olması Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için uygunluğunuzu belirleyen faktörlerdir.

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu yasal yükümlükleri ve sertifikaları almak işinizi geliştirmek için oldukça önemlidir.

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri uluslararası bir standart ile denetlendiğinden aldığınız sertifika ve belgeler ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

 

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Faydaları Nedir? 

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri faydaları nelerdir?

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri ile ne elde edersiniz?

Maliyetleri düşürmek

Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

Üretim Hatalarını Gidermek

Rakiplere karşı avantaj elde etmek

Riskleri ve olası hataları gidermek

Kaliteli Üretim ve Hizmet Sağlamak

Uluslararası Pazarlara Açılmak

 

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Ne Kadar Sürer? 

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri başvuru sonrası size uygun test ve denetimin belirlenmesi, test için gerekli süre ve seçeceğiniz test yöntemine göre değişmektedir.

Seçeceğiniz test yöntemine göre Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri denetimi sürecinde, seçtiğiniz yönteme göre test sonuçları ve gerekli düzenlemeler için size sürekli bilgi ve destek verilecektir.

İster online, ister fiziki test başvurusu yap! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi test/denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, testler sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

 

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Amacı Nedir?

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri üretmiş olduğunuz ürün veya hizmetlerin kalite standartlarına uygunluğu ve müşteri memnuniyeti sağlanması için yapılmakta olan uluslararası standartlara uygun testlerdir.

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri uluslararası standartlar ve ülkemizde geçerli olan yasal yükümlülükler gereği uygun kalite standardında üretim ve hizmetlerin sağlanması amacıyla yapılmaktadır.

MODENO olarak; Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri sürecinizin her aşamasında ilgili test alanında testlerin amacına uygun ve sorunsuz geçmesi için size danışmanlık ediyoruz.

 

Online Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Başvurusu Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

“ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.

Modeno Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Danışmanları; Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Eskişehir Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

 

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Geçerlilik Süresi Nedir?

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.  

Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

 

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri hangi Testleri kapsar?

Hangi Testleri Kapsar?

NEBS Testi

GR1089, GR63, GR487, GR3108 ve diğer birçok GR standardını kapsayan A2LA testi

EMI / EMC Testi

A2LA, R & TTE yönergesi kapsamında SAR ve DFS testi

A2LA, TIA (Bölüm 68), ETSI / TBR, JATE, CS03, ITU-T ve AS / ASIF testi

Düzenleyici CISPR / EN 55022, CISPR / EN 55024, CISPR / EN 300 386, FCC Bölüm 15B, KN22, KN24, VCCI, BSMI CNS 13438 ve AS / NZS CISPR 22 EMC testi

Fiber optik testi

Fonksiyonel, Performans ve Birlikte Çalışabilirlik testi

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman Kalite

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Yasal zorunluluğu Nedir?

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri için zorunluluk var mı?

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

 

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri Fiyatı Maliyeti Nedir?

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.

MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

 

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için Neden Bizi Seçmelisiniz?

Telekomünikasyon Ekipman Kalite Testleri için neden Modeno?

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için neden biz?

Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Telekomünikasyon Ekipmanları Kalite Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

TELEKOMÜNİKASYON Ekipman, Kalite
TESTLER LABORATUVAR