TEMİZLİK VE DETERJAN TESTLERİ Analiz

TEMİZLİK VE DETERJAN TESTLERİ Analiz


Temizlik ve Deterjan Testleri
ihtiyacınız mı var?

Temizlik ve Deterjan Testleri ile belge sahibi olabilir misin?

Kuruluşunuz yetkili kuruluşlardan Temizlik ve Deterjan Testleri almasını ister misiniz?
Temizlik ve Deterjan Testleri Analiz hakkında bilgi edinin.

 

Temizlik ve Deterjan Testleri nedir?

 

Temizlik ve Deterjan Testleri, Temizlik Ürünler İmalatı sektöründe yapılan bu testler ile üretilen ürünlerin kalitesinin ve sağlık koşullarına uyup uymadığı belirlenmesi ve yasal yükümlülüklere uygunluğunu denetlemek için yapılmaktadır.

Temizlik ve Deterjan Testleri, Üretilen Temizlik ve Deterjan ürünlerinin yasal yükümlülükleri karşılaması ve uluslararası standartlara uygun olmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

Temizlik ve Deterjan Testleri Analiz ile ilgili test ve denetimleri bağımsız kuruluşlar tarafından yapılması ve testlere ait uygunluk belgelerine sahip olmanız gerekmektedir.

 Temizlik ve Deterjan Testleri için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

 

Temizlik ve Deterjan Testleri Kapsamı Nedir?

Denetim

Laboratuvar

Uygunluk

Analiz

Testler

 

Temizlik ve Deterjan Testleri Nasıl Yapılır? 

Temizlik ve Deterjan Testleri yapılabilmesi için öncelikle yetkili ve alanında uzman kuruluşlar ile çalışmanız çok önemlidir. Bu konuda Modeno olarak sizlere işlemlerin her aşamasında danışmanlık ve destek vermekteyiz.

Üretmiş olduğunuz ürün ve hizmetlerin üretim aşaması, paketleme, nakliye ve kullanıcıya ulaşma süreçleri dahil birçok test mevcuttur.

Temizlik ve Deterjan Testleri, ihtiyacınız olan zaman ve süreçler tespit edilerek gerekli analizler yapılması ile sonuçlandırılır.

Temizlik ve Deterjan Testleri Analiz ile ürün ve hizmet kalitenizi tasdik edebilmek için belirli testler ve analizler hem üretim hem yasal sorumluluk alanlarında gerçekleştirilir.

Temizlik ve Deterjan Testleri Analiz bağımsız laboratuvarlar ile gerçekleştiğinden alınacak test sonuçları da usule uygun olacaktır.

Temizlik ve Deterjan Testleri Analiz yaptırmak için bize Online olarak test başvurusu yapabilir, MODENO test temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Temsilcimiz, İlk AŞAMA için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze testler ile ilgili süreci devam ettirebilirsiniz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurularınız için MODENO, sizlere Temizlik ve Deterjan Testleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir yol haritası ve hizmet için %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

 

Temizlik ve Deterjan Testleri İçin Hangi Yeterlilik Aranır? 

Temizlik ve Deterjan Testleri için gereken şartlar nelerdir?

Temizlik ve Deterjan Testleri Analiz için aranan en önemli hususlardan birisi tesis ve üretim aşamaları dahil kalite standartlarına uygunluğudur.

Üretimden hizmet ve ürünlerinizin kullanıcıya ulaşıncaya kadar kalite standartlarına uygun olması Temizlik ve Deterjan Testleri için uygunluğunuzu belirleyen faktörlerdir.

Temizlik ve Deterjan Testleri ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu yasal yükümlükleri ve sertifikaları almak işinizi geliştirmek için oldukça önemlidir.

Temizlik ve Deterjan Testleri Analiz ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

Temizlik ve Deterjan Testleri Analiz uluslararası bir standart ile denetlendiğinden aldığınız sertifika ve belgeler ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

 

Temizlik ve Deterjan Testleri Faydaları Nedir? 

Temizlik ve Deterjan Testleri faydaları nelerdir?

Temizlik ve Deterjan Testleri Analiz ile ne elde edersiniz?

Maliyetleri düşürmek

Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

Üretim Hatalarını Gidermek

Rakiplere karşı avantaj elde etmek

Riskleri ve olası hataları gidermek

Kaliteli Üretim ve Hizmet Sağlamak

Uluslararası Pazarlara Açılmak

 

Temizlik ve Deterjan Testleri Ne Kadar Sürer? 

Temizlik ve Deterjan Testleri başvuru sonrası size uygun test ve denetimin belirlenmesi, test için gerekli süre ve seçeceğiniz test yöntemine göre değişmektedir.

Seçeceğiniz test yöntemine göre Temizlik ve Deterjan Testleri 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

Temizlik ve Deterjan Testleri denetimi sürecinde, seçtiğiniz yönteme göre test sonuçları ve gerekli düzenlemeler için size sürekli bilgi ve destek verilecektir.

İster online, ister fiziki test başvurusu yap! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi test/denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, testler sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

 

Temizlik ve Deterjan Testleri Amacı Nedir?

Temizlik ve Deterjan Testleri Analiz üretmiş olduğunuz ürün veya hizmetlerin kalite standartlarına uygunluğu ve müşteri memnuniyeti sağlanması için yapılmakta olan uluslararası standartlara uygun testlerdir.

Temizlik ve Deterjan Testleri uluslararası standartlar ve ülkemizde geçerli olan yasal yükümlülükler gereği uygun kalite standardında üretim ve hizmetlerin sağlanması amacıyla yapılmaktadır.

MODENO olarak; Temizlik ve Deterjan Testleri sürecinizin her aşamasında ilgili test alanında testlerin amacına uygun ve sorunsuz geçmesi için size danışmanlık ediyoruz.

 

Online Temizlik ve Deterjan Testleri Başvurusu Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

“ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


Modeno Temizlik ve Deterjan Testleri Danışmanları;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

Temizlik ve Deterjan Testleri, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online Temizlik ve Deterjan Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Eskişehir Temizlik ve Deterjan Testleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

 

Temizlik ve Deterjan Testleri Geçerlilik Süresi Nedir?

Temizlik ve Deterjan Testleri ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

Temizlik ve Deterjan Testleri işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.  

Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

 

Temizlik ve Deterjan Testleri hangi Testleri kapsar?

Hangi Testleri Kapsar?

Asidik şartlarda hidrolizlenebilen ve hidrolizlenemeyen anyonik aktif madde testi

Katyonik aktif madde içeriğinin testi

Katyonik aktif madde muhtevasının testi

Sanayi tipi çamaşır makinalarında kullanılan testi

Sentetik deterjanlar testi

TS ISO 2271 Yüzey aktif maddeler testi

EDTA muhtevası testi

Asidik ortamda hidrolize dayanıklı anyonik aktif madde testi

Hidrolizlenebilen ve hidrolizlenemeyen anyonik aktif madde testi

Görünür yoğunluk testi

Toplam fosfor oksit muhtevası testi

Çamaşır deterjanları performansının karşılaştırmalı olarak testi

TEMİZLİK VE DETERJAN TESTLERİ Analiz

TEMİZLİK VE DETERJAN TESTLERİ Analiz

Temizlik ve Deterjan Testleri Yasal zorunluluğu Nedir?

Temizlik ve Deterjan Testleri Analiz için zorunluluk var mı?

Temizlik ve Deterjan Testleri ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Temizlik ve Deterjan Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

Temizlik ve Deterjan Testleri Analiz firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Temizlik ve Deterjan Testleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

Temizlik ve Deterjan Testleri Fiyatı Maliyeti Nedir?

Temizlik ve Deterjan Testleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

Temizlik ve Deterjan Testleri ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.

MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

Temizlik ve Deterjan Testleri ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Temizlik ve Deterjan Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

 

Temizlik ve Deterjan Testleri için Neden Bizi Seçmelisiniz?

Temizlik ve Deterjan Testleri için neden Modeno?

Temizlik ve Deterjan Testleri Analiz için neden biz?

Temizlik ve Deterjan Testleri Analiz için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Temizlik ve Deterjan Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

TEMİZLİK VE DETERJAN TESTLERİ Analiz
TESTLER LABORATUVAR