Eskişehir Belgelendirme

Eskişehir Belgelendirme, Kalite Yönetim Sistemleri ve Ürün Belgelendirme konusunda Uzman Başdenetçiler ile Eskişehir Belgelendirme alanında vermektedir.

Eskişehir Belgelendirme nedir?

Eskişehir’de Kalite belgelendirme, Sistem belgelendirme ve Ürün belgelendirme alanında verilen hizmetleri tanımlar.

Eskişehir Belgelendirme alanında hizmet veren Modeno Patent diğer birçok kuruluşa göre geniş kapsamı ve profesyonel ekibi ile Eskişehir Belgelendirme başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına destek vermektedir.

Belgelendirme alanında hem ithalatçıların hem ihracat yapan firmaların ihtiyaç duyacağı gümrük belgeleri, ihale belgeleri, standart belgeler ve ürünler için gerekli belgelerin tamamı konusunda eğitim, denetim ve belgelendirme desteği veren Modeno Patent Eskişehir‘de bu alanda hizmet veren tek belgelendirme firmasıdır.

Eskişehir Belgelendirme Firmaları

Eskişehir’de Belgelendirme alanında çalışan sadece birkaç firma bulunmaktadır. Eskişehir Belgelendirme Firmalarının çalışma şekli belirli konularda hizmet anlayışı sunmaktadır. Eskişehir ISO belgelendirme alanında çalışan bir firma sadece ISO ile alakalı destek sağlar. Eskişehir Marka Tescili alanında hizmet sağlayan firmalar aynı şekilde Marka Tescil ile alakalı çalışmaktadır.

Uluslararası belgelendirme konusunda Eskişehir’de TEK firma olan Modeno Patent hem yurtiçi hem yurtdışı olarak tescil, test ve denetim hizmetlerini sunmaktadır.

Modeno Patent Eskişehir Belgelendirme alanında 360 derece hizmet politikası ile Eskişehir ve Çevre illeri olan Afyonkarahisar, Bilecik ve Kütahya dahil tüm Türkiye’de ISO belgesi, Ürün Belgesi, Laboratuvar Testileri, Gümrük belgeleri, İhale hazırlığı, İç Denetim, Analiz hizmetleri ve Eğitim alanında destek vermektedir.

Bünyesinde bulunan denetçi ve gözetim personeli ile profesyonel destek verip alanında uzman sektör bilirkişileri ile doğrudan çalışmalar yürütmektedir.

Eskişehir Belgelendirme Hizmetleri

Eskişehir’de Belgelendirme ve Danışmanlık alanında oldukça kısıtlı imkanlar bulunmaktadır. Modeno Patent yapmış olduğu anlaşmalar ve teknik çalışmalar ile bu kısıtlı olan imkanları yeniden şekillendirerek tüm ihtiyaç duyulan Ulusal ve Uluslararası belgelendirme hizmetlerini sunmaktadır.

Modeno Patent olarak Eskişehir Belgelendirme Hizmetlerimiz;

 

Eskişehir’de Belgelendirme hizmetleri kapsamı birçok üretim yapan firma ve ihracatın yoğun olması sebebi ile oldukça geniştir. Eskişehir’de bulunan üreticilerin taleplerinin karşılanması, ihracatın gelişmesi ve şehrin ekonomisinin gelişmesi için kalite ve yönetim sistemleri oldukça önemlidir.

Uluslararası belgelendirme alanında birçok ülkenin kuruluşu Türkiye’de bulunmaması bu durumun oldukça zor şekilde yürütülmesine neden olmaktadır.

Modeno Patent olarak bunun farkında olduğumuzdan, yaptığımız çalışmalar neticesinde Uluslararası belgelendirme alanında Yurtdışı temsilcilerimiz ile doğrudan Tescil ve Belgelendirme kuruluşları ile anlaşmalar yaptık. Bu anlaşmalar ile Ülkemizin her noktasında İhracat yapmak isteyen üreticiler için uygun maliyetler ve en hızlı şekilde belgelendirme çözümleri sunuyoruz.

Uluslararası akreditasyon kuruluşları ile bağlantımız sonucunda birçok ürün için testlerin Türkiye’de yapılmasını sağladık. Akreditasyonlu Laboratuvarların sayısını ve test kapsamlarını artırmak adına çalışmalarımızı halen sürdürmekteyiz.

Modeno Patent olarak Eskişehir’e değer katacak çalışmaların yanı sıra tüm Türkiye genelinde hizmet kalitesini artıracak ve üst seviyede ürün ihracatı sağlayacak sistemlere öncülük etmenin gururunu yaşıyoruz.

eskişehir belgelendirme

eskişehir belgelendirme

Modeno Patent Belgelendirme, Eskişehir Marka Tescili ve Eskişehir Danışmanlık hizmetlerinde konusunda uzman Hukukçu ve Marka ve Patent Vekili avukatlar ile hizmet vermektedir.

Eskişehir’de Belgelendirme alanında hizmet verdiğimiz bölgeler; Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Tepebaşı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar ve Odunpazarı

Belgelendirme Hizmetleri için Hızlı ve Doğru çözümün tek adres olan Modeno Patent ile hemen iletişime geç!

 

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ