ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri


ISO Danışmanlığı ihtiyacınız var mı?

ISO belgesine sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri hakkında bilgi edinin.

 

ISO NEDİR?

ISO Danışmanlığı nedir?

ISO, Uluslararası Standart Örgütünün kısaltması olan ISO günümüzde neredeyse her sektörde kalite ve sistem anlamında uyulması gerekli uluslararası kalite yönetimi sistemlerini belirlemektedir.

ISO belgesi, müşterilere hizmet veren ve üretim yapan tüm sektörler ve işletmeler tarafından ürettikleri ürün ve vermiş olduğu hizmetleri kalite yönetim sistemine uygunluğunun belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

ISO Danışmanlığı ile belgelendirme, denetim ve sistem kurulumu gibi tüm süreçlerde işletmelerin hızlı ve kolayca kalite yönetim sistemine geçişi ve belge sahibi olmasına destek oluyoruz.

ISO Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

 

ISO Kapsamı Nedir?

ISO Danışmanlığı kapsamı nedir?

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri, Üretim ve Hizmet alanında bulunan firmaların ihtiyaç duyduğu sistem, kalite yönetimi ve belgelerin belirlenmesi, eğitim ve yönetim sistemlerinin kurulumu ve uygulaması gibi hizmetleri kapsamaktadır.

 

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri Nasıl Alınır? 

ISO Danışmanlığı konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size ISO Danışmanlığı için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk ISO Danışmanlığı AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, danışmanlık süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere ISO belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

 

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri Hangi Sektörler İçin? 

ISO Danışmanlığı hangi sektörler için gereklidir?

ISO Danışmanlığı, organizasyonun büyüklüğüne ve faaliyet koluna bakılmaksızın en yüksek etik standartları karşılayan Tüm Üretim ve Hizmet Sektörleri için geçerlidir.

ISO, özel sektördeki her büyüklükteki şirkete, aynı zamanda üniversitelere, hayır kurumlarına ve kamu sektörü kuruluşlarına da arasında bulunduğu farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri ve iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

 

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri Faydaları Nedir? 

ISO Danışmanlığı ile işletmenizin üretim ve kaynak tasarrufuna, maddi kazançlara, potansiyelini ortaya çıkarmanıza ve uluslararası pazarlar ve yeni fırsatlar için uygunluğunuzu sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Güvenli bir hizmet tedarikçisi olarak kuruluşunuzdaki müşteri güvenini artırır.

 

 

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri Ne Kadar Sürede Alınır? 

ISO Danışmanlığı ne kadar sürede alınır?
ISO Danışmanlığı
kurulumu sonrası ISO Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre ISO Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak ISO belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

ISOsertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

 

 

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri Hangi Konuları İçerir?

ISO Danışmanlığı konuları nelerdir?

Başta ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi olmak üzere, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 10004 Müşteri Memnuniyeti İzleme ve Ölçme, ISO 10012 Ölçme Yönetim Sistemleri, ISO 12207 Yazılım Yaşam Döngüsü Süreçleri, ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 14046 Su Ayak İzi, ISO 14064 Sera Gazı ve Emisyonları Yönetim Sistemi, ISO 14067 Karbon Ayak İzi, ISO 14298 Grafik Teknolojisi Yönetim Sistemi, ISO 15189 Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu, ISO 15378 Tıbbi Ürünler İçin Birincil Ambalaj, ISO 15504 Yazılım Süreç Değerlendirme, ISO 15838 Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi, ISO 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi, ISO 17100 Çeviri Tercüme Hizmetleri, ISO 18295 Müşteri İletişim Merkezleri, ISO 18295 Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi, ISO 18513 Turizm Hizmetleri Yönetim Sistemi, ISO 18788 Özel Güvenlik Operasyon, ISO 19443 Nükleer Güvenlik Yönetim Sistemi, ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi, ISO 20121 Etkin Sürdürülebilir Etkinlikler Standardı, ISO 20252 Pazar, Kamuoyu ve Sosyal Araştırma, ISO 21001 Eğitim Kuruluşları Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi, ISO 22320 Acil Durum Yönetim Sistemi, ISO 22483 Turizm ve İlgili Hizmetler, ISO 22716 GMP İyi Üretim Yönetim Sistemi, ISO 26000 Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 27034 Uygulama Yönetim Sistemleri, ISO 27701 Kişisel Veri Yönetim Sistemi, ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 29990 Eğitim ve Öğretim Yönetim Sistemi, ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi, ISO 37001 Yolsuzlukla Mücadele Yönetim Sistemi, ISO 37101 Topluluklarda Sürdürülebilir Kalkınma, ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, ISO TS 13027 Hijyen ve Sanitasyon, ISO TS 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi, ISO 3834 EN 15085 Kaynaklı İmalat Yeterlilik, ISO EN 15838 Müşteri İletişim Merkezi, ISO EN 15593 Gıda Ambalaj Kalite Yönetim Sistemi belgelerini kapsar.

 

ISO belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

 

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO başdenetçi ve denetçi danışmanlarımız ISO standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; ISO Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

 

 

 

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri

 

 

 

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri Online Nedir?

ISO Danışmanlığı Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO ISO Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

 

Online ISO Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

 

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

 

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

 

ISO Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online ISO  , 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online ISO sertifikası sağlar!

 

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online ISO sertifikasyonu almanızı garanti eder.

 

 

ISO Geçerlilik Süresi?

ISO Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

ISO sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

ISO yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

 

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan ISO Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

 

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için ISO belgesi düzenleyemez.

ISO sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

 

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri Gerekçeliği Nedir?

ISO Danışmanlığı yasal bir gereklilik midir?

ISO Danışmanlığı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir danışmanlıktır. 

ISO belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat ISO belgesi, zorunlu olmamasına rağmen tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ISObelgesi talep edilmektedir.

 

 

 

 

 

ISO Danışmanlık Fiyatı Maliyeti Nedir?

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, ISO sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, ISO akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, ISO sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ISO Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ISO Danışmanlığı Neden Bizi Seçmelisiniz?

ISO Danışmanlığı  için neden bizi seçmelisiniz?

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde ISOsertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online ISOsertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi , şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz .

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

 

 

ISO Eğitimi Nedir?

ISO Eğitimi Nedir?

ISO eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

ISO Danışmanlığı Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Başdenetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

ISO Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

ISO TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, ISO İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, ISO MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, ISO RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve ISO FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

 

ISO DANIŞMANLIĞI Tüm Yönetim Sistemleri
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ