Eskişehir Marka Tescil Firmaları

Eskişehir Marka Tescil Firmaları Kurumsal ve Bireysel olarak Eskişehir Marka Başvurusu ve Eskişehir Marka Tescili hizmetleri sunan ve Eskişehir Marka Vekili Danışmanlığı yapan firmalardır.

Eskişehir’de Marka Danışmanlığı alanında çalışmalarını sürdüren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların bazıları Marka Vekili olarak hizmet verirken bazıları da Marka ve Patent alanında vekillik hizmeti sunmaktadır.

Eskişehir Marka Tescil Firmaları arasında Modeno Patent Alanında uzman Avukat Marka Vekili ve Patent Vekili kadrosu ile Marka başvurusu, Marka Takibi ve Marka Tescili işlemlerinizi yürütmektedir.

Marka Tescil işlemleri sadece bir başvurudan ve tescilden ibaret değildir. Marka süreci Kurumsal ve Kişisel haklarınızı korumaya almanızı, savunmanızı ve hak ihlallerine karşı kendini güvencede tutmanızı sağlamaktadır. Eskişehir Marka Tescil Firmaları marka başvurusu dahil olmakla birlikte markanıza olan ihlalleri ve itirazları takip etmelidir.

Eskişehir Marka Tescil Firmaları ile Marka Tescili

Eskişehir Marka Tescil Firması ile marka tescili yapmak her ana oluşabilecek sorununuza kolayca çözüm bulabilmenizi sağlaması olanağı ile en önde gelen sebebidir. Lokasyon olarak Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik gibi illere olan yakınlığı ve Eskişehir’in Ticari alanda büyüklüğü nedeniyle birçok kurumsal firmanın tercihi Eskişehir’den yana olmaktadır.

Eskişehir Marka Tescil Firmalarından olan Modeno Patent Eskişehir ve Çevre illeri olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te Marka Tescili alanında hizmet vermekle birlikte Türkiye’nin her yerinden Belgelendirme ve Danışmanlık alanında hizmet veren Uluslararası bir firmadır.

Eskişehir Marka Tescil Firmaları ne iş yapar?

 • Eskişehir Marka Başvurusu
 • Eskişehir Marka İtirazı
 • Eskişehir Marka Takibi
 • Eskişehir Marka Araştırması
 • Eskişehir Marka Tescili

Modeno Patent neler yapar?

 • Marka Kimliği
 • Dijital Marka
 • Kurumsal Markalaşma
 • Marka Başvurusu
 • Marka Hukuku
 • Marka Tescili

Eskişehir’de Marka Hizmetleri konusunda Uzman ve Tam çözüm sunan bir Marka Firması ile çalışmak ister misiniz?

Modeno Patent Marka, Patent, Belgelendirme ve Danışmanlık alanları ve Dijital alanlarda verdiği hizmetler olan Reklam, Tasarım, Sosyal Medya ve Yazılım gibi hizmetlerle komple çözüm olarak destek vermektedir.

Eskişehir Marka Tescili nedir?

Eskişehir Marka Tescili, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından vekil olarak yetkilendirilen Eskişehir Marka Vekilleri tarafından kurumsal marka ve bireysel marka olarak 2 alanda marka başvuru, araştırma, marka tescili ve marka itirazı gibi süreçleri vekaleten takip hizmeti sunan kuruluşlar tarafından verilen marka hizmetlerinden biridir.

Nasıl Marka Başvurusu Yapılır?

Marka Başvurunuzu bireysel olarak yapmanız mümkün mü?

Cevap Evet.

Marka Başvurusu için Eskişehir Marka Tescil Firmalarına ihtiyacım var mı?

Bireysel olarak yapabilir veya tercihinizi bir marka danışmanlık firmasında yana kullanabilirsiniz.

E imza, E Devlet gibi yollar ile Türk Patent ve Marka Kurumuna bağlanıp marka başvurusu yapmanız mümkündür.

Marka başvurunuzu, Marka Sınıf Seçiminizi, Logonuzu ve Marka Adınızı belirlemeniz ile başvuru yapabilir, markanıza gelen itiraz ve eksiklikleri takip edebilir, marka tescil işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak Eskişehir Marka Başvurusu yapmak için önerimiz her zaman marka konusunda uzman olan marka vekilleri ile çalışmanız olacaktır.

Marka Vekilleri ve Marka Danışmanları sizin adınıza gerekli marka araştırma sürecini, marka itirazlarını, marka hakkı koruma konularını takip eder ve doğru marka sınıfı seçmeniz konusunda tecrübelidir.

Marka Sınıfları nelerdir?

Marka Sınıfları 45 maddeden oluşan ve içerisinde birçok emtia bulunan sektör, kullanım ve hizmete göre farklı sınıflarda yer almaktadır. Marka Sınıfları hakkında detaylı bilgi almak için Türk Marka ve Patent Kurumunun Resmi sitesini inceleyebilirsiniz.

Eskişehir Marka Tescili hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi de doğru sınıf seçimidir. Hem maliyet anlamında hem de haklarınızı ve marka kullanım alanınızı belirleyecek olan marka sınıflarıdır.

Marka Başvurusu sırasında seçilecek marka sınıfı sayısı maliyeti etkiler ancak daha sonra hem markanın kullanım alanı hem de benzer başvurular ile marka haklarınızın ihlal edilmesini engelleyen bir durum olacaktır.

eskisehir marka tescil firmalari

Eskişehir Marka Tescil Fiyatı Nedir?

Eskişehir’de Marka Tescili diğer tüm şehirlerle aynı olmakla birlikte resmi olarak belirlenmiş harçlar dışında sadece marka danışmanlık firmaları ve marka vekilleri tarafından yapılacak marka danışmanlığı hizmeti bedeli alınmaktadır.

TPE tarafından belirlenen marka başvuru bedeli, Marka Sınıf Bedeli ve Marka Tescil Ücretlerine Türk Marka ve Patent resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Hiçbir Marka Danışmanlık ve Marka Vekili sizden resmi olarak belirlenen rakamlar üzerinde harç bedeli alamaz.

Unutmayın Eskişehir’de Marka Firmaları 2’ye ayrılır Modeno Patent ve Diğerleri…

 

 

 

 

 

 

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI Ulusal Uluslararası Tescil
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ