Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme

GIDALARDA TEMAS Belgesine ihtiyacınız var mı?

GIDALARDA TEMAS Belgesine sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme hakkında bilgi edinin.

 

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI NEDİR?

GIDALARDA TEMAS Belgesi nedir?

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme, Bir yandan artan nüfusun besin ihtiyaçların karşılamak gün geçtikçe daha da zor bir hale gelirken, diğer bir taraftan da gıda güvenliği ülkemizde ve tüm dünyada olduğu gibi en önemli konuların başında gelmektedir. Gıda güvenliğine yeterli önem verilmediği takdirde, orta ve uzun vadede toplumsal hastalıklar ile boğuşmak ve sağlıksız nesiller yetiştirmek kaçınılmaz olacaktır. Gıdalarda Temas Kontaminasyon Belgelendirmesi, gıdaların sarıldığı paketlerin güvenliğini garanti altına alan dünya genelinde temas ve kontamine olma riskini değerlendiren test ve belgelendirmedir.

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI, gıda sektöründe faaliyet gösteren GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI sertifikası sahibi firmanın kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

 

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Kapsamı Nedir?

 

GIDALARDA TEMAS Belgesi kapsamı nedir?

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirmesi,
Ambalaj Testleri

Ağır metallerin ölçümü

Gastroteknoloji

Mikrobiyel kirlilik testleri

Tehlikeli atıkların içeriği

Malzeme testleri

Duyusal testler

gibi gıda ile temasta bulunan maddelere yönelik testleri kapsamaktadır.

 

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Nasıl Alınır? 

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirmesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

 

 

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Hangi Sektörler İçin? 

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirmesi hangi sektörler için gereklidir?

GIDALARDA TEMAS Belgesi gıda sektöründe faaliyet gösteren her kuruluş için gereklidir.

GIDALARDA TEMAS Belgesi, gıda sektöründe faaliyet gösteren işletme ve firmalar için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

 

 

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Faydaları Nedir? 

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme,

Müşteri güveni

Prestij

Gıda temasında sağlık güvencesi

 

 

 

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Ne Kadar Sürede Alınır? 

GIDALARDA TEMAS Belgesi ne kadar sürede alınır?
Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme kurulumu sonrası GIDALARDA TEMAS Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirmesi 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak GIDALARDA TEMAS Belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

Gıdalarda Temas Sertifikası sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

 

 

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Denetimi Nedir?

GIDALARDA TEMAS Belgesi denetimi nedir?

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

 

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

 

 

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Online Nedir?

GIDALARDA TEMAS Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI  GIDALARDA TEMAS Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

 

Online GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme  sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

 

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

 

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

 

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI sertifikası sağlar!

 

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI sertifikasyonu almanızı garanti eder.

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI KONTAMİNASYON BELGELENDİRME ve sertifika konusunda ulusal ve uluslararası kurum (ör: ISO, TPE vb.) mevzuatlarına göre hazırlanmış makaleleri inceleyin.

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI KONTAMİNASYON BELGELENDİRME ve sertifika konusunda ulusal ve uluslararası kurum (ör: ISO, TPE vb.) mevzuatlarına göre hazırlanmış makaleleri inceleyin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Geçerlilik Süresi?

GIDALARDA TEMAS Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI  belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

 

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

 

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için GIDALARDA TEMAS Belgesi düzenleyemez.

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

 

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Yasal Gerekçeliği Nedir?

 

GIDALARDA TEMAS Belgesi yasal bir gereklilik midir?

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

GIDALARDA TEMAS Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat GIDALARDA TEMAS Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Gıdalarda Temas Sertifikası belgesi talep edilmektedir.

 

 

 

 

 

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Fiyatı Maliyeti Nedir?

GIDALARDA TEMAS Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. GIDALARDA TEMAS Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Neden Bizi Seçmelisiniz?

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme için neden bizi seçmelisiniz?

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI  danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

 

 

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Eğitimi Nedir?

GIDALARDA TEMAS Belgesi Eğitimi Nedir?

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

GIDALARDA TEMAS Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Gıdalarda Temas Sertifikası Kontaminasyon Belgelendirme Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

 

 

GIDALARDA TEMAS SERTİFİKASI KONTAMİNASYON BELGELENDİRME
GIDA BELGELENDİRME