VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası

VEGAN ÜRÜN Belgesine ihtiyacınız var mı?

VEGAN ÜRÜN Belgesine sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası  ve danışmanlık hakkında bilgi edinin.

 

VEGAN ÜRÜN NEDİR?

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası nedir?

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası, Hayvan ve hayvansal ürünlerin tüketimine karşı olan veganların tükettiği tüketim tercihlerini karşılamayan mevcut gıda kalite yönetim sistemi haricinde geliştirilmiş bir sertifika olan Vegan ürünler sertifikası vejetaryenler içindir. Gıda ve/veya gıda dışı ürünlerin güvenilir şekilde ayırt edici olarak işaretlenmesi için hazırlanmıştır; hayvansal, et ve işlenmiş et ürünlerini hayatından çıkaran tüketicilere ve/veya tercihlerine bağlı olarak diğer hayvansal ürünleri tüketen tüketicilere yönelik ürünlerin üretimine ilişkin tüketici beklentilerinin karşılanmasına yöneliktir. Ürün, üretim ve hizmet süreçleri koşulları bu standartta belirlenir ve yayınlanır.

Kanuna göre bu, tedarikçileri tarafından kullanılan içeriklerin BeVeg tarafından vegan olmadığı kabul edilse bile ürünlerin yasal olarak kendilerini vegan olarak pazarlamaya devam edebilecekleri anlamına gelir. Bu, sertifikalı olmayan vegan iddialarına güvenilemeyeceği ve tüketici için yanıltıcı olabileceği anlamına gelir. Şu anki kanuna göre, kemik kömürü kullanılarak şekerden veya böcek suyu kullanılarak doğal renklendirmeden yapılan ürünler yasal olarak kendilerini vegan olarak adlandırabilirler.

Bir ürün BeVeg tarafından vegan sertifikasına sahip olduğunda, tüketici, ürünün vegan doğrulamasını sağlamak için en yüksek endüstri standartlarına göre tamamen incelendiğini belirtir. Bu, üreticinin ve marka sahibinin vegan iddiasını, diğer herhangi bir gıda güvenliği veya ürün güvenliği iddiasını alacakları kadar ciddiye aldığı anlamına gelir. BeVeg’den önce, izlenecek endüstri tarafından tanımlanmış bir vegan standardı ve şeması yoktu. Tüketiciler, düşündükleri BeVeg sertifikalı vegan ürününün sektördeki en iyi uygulamalar tarafından tanımlandığı şekliyle vegan olduğunu bilerek rahat hissetmelidir.

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası üretiminde/sektöründe faaliyet gösteren VEGAN ÜRÜN sertifikası sahibi firmanın kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

VEGAN ÜRÜN Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

 

VEGAN ÜRÜN Kapsamı Nedir?

VEGAN ÜRÜN Belgesi kapsamı nedir?

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası,

Vegan kriterleri

Genel Vegan ve işlem gereksinimleri

Yönetim sistemi

Kontrol sistemi

Belgelendirme, kontrol, denetim ve etiketleme

Alerjen listesi

Test listesi

Ürün yapıları

 

VEGAN ÜRÜN Nasıl Alınır? 

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

VEGAN ÜRÜN Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere VEGAN ÜRÜN belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

 

VEGAN ÜRÜN Hangi Sektörler İçin? 

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası hangi sektörler için gereklidir?

VEGAN ÜRÜN Belgesi, vejetaryen gıda üretimi alanında faaliyet gösteren her kuruluş için gereklidir.

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası, Vejetaryen gıda sektörüne yönelik üretim yapan üreticileri ve iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

 

VEGAN ÜRÜN Faydaları Nedir? 

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası, Çevre güvenliği

Tüketici güveni

Sürdürülebilir gıda üretimi

 

 

VEGAN ÜRÜN Ne Kadar Sürede Alınır? 

VEGAN ÜRÜN Belgesi ne kadar sürede alınır?
VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası kurulumu sonrası VEGAN ÜRÜN Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre VEGAN ÜRÜN Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak VEGAN ÜRÜN Belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

VEGAN GIDA BELGESİ sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

 

 

VEGAN ÜRÜN Denetimi Nedir?

VEGAN ÜRÜN Belgesi denetimi nedir?

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

 

VEGAN ÜRÜN Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız VEGAN ÜRÜN standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; VEGAN ÜRÜN Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

 

 

 

VEGAN ÜRÜN Online Nedir?

VEGAN ÜRÜN Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından VEGAN GIDA BELGESİ  VEGAN ÜRÜN Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

 

Online VEGAN ÜRÜN Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası yönetilir ve belge teslim edilir.

 

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

 

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

 

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online VEGAN ÜRÜN, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online VEGAN ÜRÜN sertifikası sağlar!

 

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online VEGAN ÜRÜN sertifikasyonu almanızı garanti eder.

 

VEGAN ÜRÜN BELGELENDİRME Vejetaryen Beslenme Sertifikası ve belgelendirme konusunda ulusal ve uluslararası kurum (ör: ISO, TPE vb.) mevzuatlarına göre hazırlanmış makaleleri inceleyin.

VEGAN ÜRÜN BELGELENDİRME Vejetaryen Beslenme Sertifikası ve belgelendirme konusunda ulusal ve uluslararası kurum (ör: ISO, TPE vb.) mevzuatlarına göre hazırlanmış makaleleri inceleyin.

 

 

 

 

 

 

 

 

VEGAN ÜRÜN Geçerlilik Süresi?

VEGAN ÜRÜN Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
VEGAN GIDA BELGESİ  belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

VEGAN ÜRÜN yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

 

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan VEGAN ÜRÜN Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

 

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için VEGAN ÜRÜN Belgesi düzenleyemez.

VEGAN ÜRÜN sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

 

VEGAN ÜRÜN Yasal Gerekçeliği Nedir?

VEGAN ÜRÜN Belgesi yasal bir gereklilik midir?

VEGAN ÜRÜN Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

VEGAN ÜRÜN Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat VEGAN ÜRÜN Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak VEGAN GIDA BELGESİ belgesi talep edilmektedir.

 

 

VEGAN ÜRÜN Fiyatı Maliyeti Nedir?

VEGAN ÜRÜN Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, VEGAN ÜRÜN akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, VEGAN ÜRÜN sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

VEGAN ÜRÜN Neden Bizi Seçmelisiniz?

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası için neden bizi seçmelisiniz?

VEGAN ÜRÜN sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde VEGAN GIDA BELGESİ sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel VEGAN GIDA BELGESİ  danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online VEGAN ÜRÜN sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

 

 

VEGAN ÜRÜN Eğitimi Nedir?

VEGAN ÜRÜN Belgesi Eğitimi Nedir?

VEGAN ÜRÜN eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

VEGAN ÜRÜN Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme Vejetaryen Beslenme Sertifikası Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

VEGAN ÜRÜN Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

VEGAN ÜRÜN TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, VEGAN ÜRÜN İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, VEGAN ÜRÜN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, VEGAN ÜRÜN RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve VEGAN ÜRÜN FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

 

VEGAN ÜRÜN BELGELENDİRME Vejetaryen Beslenme Sertifikası
GIDA BELGELENDİRME