CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME midir? CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Hizmet ücretleri nedir? CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME için online teklif alabilirsiniz.

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME
CQC BELGESİ Nedir?
 • CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME, Çin Kalite Sertifikasyon Merkezi. CCC Sertifikası zorunluluğu olmayan veya zorunlu sertifikayı alamayan ürünler için gönüllü ürün sertifikasıdır. Elektrikli ürünler ve elektronik bileşenler, elektrikli ev aletleri aksesuarları, aydınlatma aparatları vb. ürünler için edinilebilir.

  Üretim ve hizmetlerinizin belirli standartlara uygun olduğunu, uluslararası alanda ve Türkiye’de yasal olarak belirlenen, tedarikçi kuruluşlar veya tüketici beklentilerine yönelik olarak kullanılmakta olan birçok belge bulunmaktadır.

  Bu belge ve sertifikalar üretim sürecinizden hizmet koşullarına kadar birçok aşamayı standartlara uygun hale getirmek için işletmenizin uygunluğunu kanıtlar nitelik taşımaktadır.

   

  CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Sertifikası Belgelendirme ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

CQC BELGESİ Kapsamı Nedir?
 • Her belge ve sertifika için farklı kapsamlar bulunmaktadır.

  Belgelendirme süreçlerinde genel olarak içerdiği kapsamlar şunlarıdır;

  Temel Eğitim

  İç Tetkik

  Müşteri Memnuniyeti

  Risk Analizi

  Dokümantasyon

CQC BELGESİ Nasıl Alınır?
 • Şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.

  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  CQC Sertifikası için yapmış olduğunuz belge tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sertifikasyon kuruluşu seçmenize yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Seçilen Akredite kuruluşu tarafından Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere CQC Sertifikası belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

CQC BELGESİ Hangi Sektörler İçin?
 • CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Sertifikası hangi sektörler için gereklidir?

  Birçok sektöre yönelik belgelendirme yapan bir kuruluştur.

  CQC, Sektör fark etmeksizin Çin standartlarını karşılayan her ürün için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

CQC BELGESİ Faydaları Nelerdir?
 • CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifikası belgeleri faydaları nelerdir?

  CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifikası belgeleri ile ne elde edersiniz?

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

  Görev ve Sorumluluk bilincini oluşturmak

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Yönetimsel Hataları Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kurumsallaşma

CQC BELGESİ Ne Kadar Sürede Alınır?
 • CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifikası belgeleri başvuru sonrası size uygun belgeye sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre CQC Sertifikası Belgelerine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak CQC Sertifikası belgelerine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

CQC BELGESİ Denetimi Nedir?
 • Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Sertifikası için uygulanan denetimler küçük ve büyük olarak adlandırılan minör ve majör uygunsuzluk bulunabilir.

  İç denetim gerçekleştirilirken majör-minör ayrımı önem teşkil etmez. MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız yasal standartlar ve prosedürlere ait herhangi bir maddesinde majör/minör uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Sertifikası belgelendirmesi sürecinde Denetimi sağlar, hata ve eksikleri belirler ve Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

CQC BELGESİ Online Kurulum Nedir?
 • Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından CQC Sertifikası Belgelerine ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

  Online belgeler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak sistem kurulumu ve belge teslim yapılır.

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  CQC Sertifikası” için kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online belgeler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi belge alma imkanı sağlar!

  Eskişehir Belgelendirme alanında ve Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında sertifika ve belge almak mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi belge ve sertifika almanızı garanti eder.

CQC BELGESİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Sektörünüzle alakalı belgeler için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

  CQC Sertifikası için ihtiyaç duyulan belgenizin geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  CQC Sertifikası belgelerinin yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Belge ve sertifikalar artık geçerli değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığında belge düzenleyemez.

  Sertifika ve belgelerin geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

CQC BELGESİ Eğitimi Nasıl Alınır?
 • CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME için belgelendirmeler ve Eğitimleri

  CQC Sertifikası belgelendirme eğitim seti, eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  CQC Sertifikası belgelendirme Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

   

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

CQC BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Sertifikası için zorunlu olan belgeler nedir?

  CQC Sertifikası ve diğer sektörler için ürün ve hizmetlerin sunulacağı kitle, tedarikçi ve satış kanalları üreticiler ve hizmet sağlayıcılardan birçok farklı belge talep edebilmektedir.

  CQC Sertifikası için belgelendirmeler yasal olarak zorunlu olmamakla birlikte ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum için mecburi hale gelmiş belge bulunmaktadır.

  Belgelendirmeler ve Sertifikalar firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen istenmekte olup denetimlerini bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan belgelendirmeler uluslararası ticari alanda güven tesisi ve şartnameleri karşılamak için çok önemli olmuştur.

  CQC Sertifikası belgeleri gibi özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı kalite belgelerine ihtiyaç duymaktadır.

  Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan sektörel belgeler bulunmaktadır.

  CQC Sertifikası ve diğer sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

CQC BELGESİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Sertifikası Belgelerinin maliyeti ve fiyatı nedir?

  CQC Sertifikası için gerekli sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı belgelendirmelerin yapılması kuruluşunuza finansal olarak birçok avantajını kazandıracak.

  MODENO Patent, Belgelendirme maliyetlerinizi size uygun en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak belgelendirme danışmanlık sürecinizi en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

   CQC Sertifikası İşletmelerinin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. CQC Sertifikası Belgeleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, firma yapısı, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

CQC BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME için neden Modeno?

  CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME için neden bizi seçmelisiniz?

  CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno Patent olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

CQC BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  CQC BELGESİ standartları arasında ve CQC BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME blogumuzda topladık.

  CQC BELGESİ 'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş CQC BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için CQC BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  CQC BELGESİ ne demek?
  CQC BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
  CQC BELGESİ ile CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME aynı anlamda mıdır?
  CQC BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
  CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  CQC BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  CQC BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sorularını cevaplıyoruz. CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME blogumuzda topladık.
  CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

CQC BELGESİ İçerik Destek Talepleri?
 • CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME hizmetini sunar.

  Verilen CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Sertifikasyonu

CQC BELGESİ için Destek Talepleri

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME hizmetini sunar. Verilen CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME ile ilgili tüm sorularınız ve CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

CQC BELGESİ Online Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından CQC Sertifikası Belgelerine ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online belgeler; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak sistem kurulumu ve belge teslim yapılır.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç denetimi, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Standardı ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

CQC Sertifikası” için kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online belgeler, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi belge alma imkanı sağlar!

Eskişehir Belgelendirme alanında ve Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında sertifika ve belge almak mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi belge ve sertifika almanızı garanti eder.

CQC BELGESİ Geçerlilik Süresi?

Sektörünüzle alakalı belgeler için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

CQC Sertifikası için ihtiyaç duyulan belgenizin geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

CQC Sertifikası belgelerinin yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur. Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Belge ve sertifikalar artık geçerli değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığında belge düzenleyemez.

Sertifika ve belgelerin geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

CQC BELGESİ Eğitimi Nedir?

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME için belgelendirmeler ve Eğitimleri

CQC Sertifikası belgelendirme eğitim seti, eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

CQC Sertifikası belgelendirme Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002’den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizimkini kullanın. Dokümantasyon bilgilerinizi tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan kontrol etmenize yardımcı olacak prosedürler, şablonlar, kontrol listeleri, süreç haritaları, formlar ve boşluk analizi araçlarımız hazır bulunmaktadır.

 

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

TEMEL EĞİTİMİ Toplam 12 Ünite, İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, RİSK ANALİZİ 2 Ünite, DOKÜMANTASYON Eğitimi 2 ünite ve FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

CQC BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Sertifikası için zorunlu olan belgeler nedir?

CQC Sertifikası ve diğer sektörler için ürün ve hizmetlerin sunulacağı kitle, tedarikçi ve satış kanalları üreticiler ve hizmet sağlayıcılardan birçok farklı belge talep edebilmektedir.

CQC Sertifikası için belgelendirmeler yasal olarak zorunlu olmamakla birlikte ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum için mecburi hale gelmiş belge bulunmaktadır.

Belgelendirmeler ve Sertifikalar firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen istenmekte olup denetimlerini bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan belgelendirmeler uluslararası ticari alanda güven tesisi ve şartnameleri karşılamak için çok önemli olmuştur.

CQC Sertifikası belgeleri gibi özel sektörde faaliyet gösteren tüm işletmeler kendi sektörü ile alakalı kalite belgelerine ihtiyaç duymaktadır.

Kamu kurumları, ulusal zincir işletmeleri gibi alanlarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmak için mevzuata uygunluk ve Kamu ihalelerine katılabilmek için aranan şartlarda sıkça gerekli olan sektörel belgeler bulunmaktadır.

CQC Sertifikası ve diğer sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir yönetim sistemi modeli olduğundan ötürü, sürekli talep edilmektedir.

CQC BELGESİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Sertifikası Belgelerinin maliyeti ve fiyatı nedir?

CQC Sertifikası için gerekli sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı belgelendirmelerin yapılması kuruluşunuza finansal olarak birçok avantajını kazandıracak.

MODENO Patent, Belgelendirme maliyetlerinizi size uygun en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak belgelendirme danışmanlık sürecinizi en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

 CQC Sertifikası İşletmelerinin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. CQC Sertifikası Belgeleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, firma yapısı, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu, yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

CQC BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME için neden Modeno?

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME için neden bizi seçmelisiniz?

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde belge almalarına yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno Patent olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

CQC BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

CQC BELGESİ standartları arasında ve CQC BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME blogumuzda topladık.

CQC BELGESİ 'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş CQC BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için CQC BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

CQC BELGESİ ne demek?
CQC BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
CQC BELGESİ ile CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME aynı anlamda mıdır?
CQC BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
CQC BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
CQC BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sorularını cevaplıyoruz. CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME blogumuzda topladık.
CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER ÜRÜN BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME için Teklif Alın online teklif

CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu CQC BELGESİ ÇİN KALİTE BELGELENDİRME hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al