GIDA TESTLERİ Analiz

GIDA TESTLERİ Analiz

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi GIDA TESTLERİ Analiz sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan GIDA TESTLERİ Analiz sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge GIDA TESTLERİ Analiz midir? GIDA TESTLERİ Analiz Hizmet ücretleri nedir? GIDA TESTLERİ Analiz Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız GIDA TESTLERİ Analiz hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de GIDA TESTLERİ Analiz için online teklif alabilirsiniz.

GIDA TESTLERİ Analiz ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
GIDA TESTLERİ Analiz
GIDA TESTLERİ Nedir?
 • Gıda Testleri, Gıda Sektöründe Üretim ve İmalatta bulunan işletmelerin ürettikleri ve kullandıkları ürünler için uluslararası standartlara uygunluğunun Yetkili ve bağımsız kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen testler ile kontrol edilmesidir.

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu, günümüzde Gıda Üretimi alanında çok sayıda işletmenin bulunması ve kullanımı olduğundan, denetimleri ve testleri daha yüksek önem arz eder hale gelmiştir.

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu ile ilgili test ve denetimleri bağımsız kuruluşlar tarafından yapılması ve testlere ait uygunluk belgelerine sahip olmanız gerekmektedir.

   

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

GIDA TESTLERİ Kapsamı Nedir?
 • Denetim

  Laboratuvar

  Uygunluk

  Analiz

  Testler

GIDA TESTLERİ Nasıl Yapılır?
 • Gıda Testleri yapılabilmesi için öncelikle yetkili ve alanında uzman kuruluşlar ile çalışmanız çok önemlidir. Bu konuda Modeno olarak sizlere işlemlerin her aşamasında danışmanlık ve destek vermekteyiz.

  Üretmiş olduğunuz ürün ve hizmetlerin üretim aşaması, paketleme, nakliye ve kullanıcıya ulaşma süreçleri dahil birçok test mevcuttur.

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu, ihtiyacınız olan zaman ve süreçler tespit edilerek gerekli analizler yapılması ile sonuçlandırılır.

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu ile ürün ve hizmet kalitenizi tasdik edebilmek için belirli testler ve analizler hem üretim hem yasal sorumluluk alanlarında gerçekleştirilir.

  Gıda Testleri bağımsız laboratuvarlar ile gerçekleştiğinden alınacak test sonuçları da usule uygun olacaktır.

  Gıda Testleri yaptırmak için bize Online olarak test başvurusu yapabilir, MODENO test temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Temsilcimiz, İlk AŞAMA için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze testler ile ilgili süreci devam ettirebilirsiniz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurularınız için MODENO, sizlere Gıda Testleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir yol haritası ve hizmet için %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

GIDA TESTLERİ Hangi Yeterlilik Aranır?
 • Gıda Testleri için gereken şartlar nelerdir?

  Gıda Testleri için aranan en önemli hususlardan birisi tesis ve üretim aşamaları dahil kalite standartlarına uygunluğudur.

  Üretimden hizmet ve ürünlerinizin kullanıcıya ulaşıncaya kadar kalite standartlarına uygun olması Gıda Testleri için uygunluğunuzu belirleyen faktörlerdir.

  Gıda Testleri ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu yasal yükümlükleri ve sertifikaları almak işinizi geliştirmek için oldukça önemlidir.

  Gıda Testleri ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu uluslararası bir standart ile denetlendiğinden aldığınız sertifika ve belgeler ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

GIDA TESTLERİ Faydaları Nedir?
 • Gıda Testleri faydaları nelerdir?

  Gıda Testleri ile ne elde edersiniz?

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Üretim Hatalarını Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kaliteli Üretim ve Hizmet Sağlamak

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

GIDA TESTLERİ Ne Kadar Sürer?
 • Gıda Testleri başvuru sonrası size uygun test ve denetimin belirlenmesi, test için gerekli süre ve seçeceğiniz test yöntemine göre değişmektedir.

  Seçeceğiniz test yöntemine göre Gıda Testleri 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu denetimi sürecinde, seçtiğiniz yönteme göre test sonuçları ve gerekli düzenlemeler için size sürekli bilgi ve destek verilecektir.

  İster online, ister fiziki test başvurusu yap! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi test/denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, testler sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

GIDA TESTLERİ Amacı Nedir?
 • Gıda Testleri üretmiş olduğunuz ürün veya hizmetlerin kalite standartlarına uygunluğu ve müşteri memnuniyeti sağlanması için yapılmakta olan uluslararası standartlara uygun testlerdir.

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu uluslararası standartlar ve ülkemizde geçerli olan yasal yükümlülükler gereği uygun kalite standardında üretim ve hizmetlerin sağlanması amacıyla yapılmaktadır.

  MODENO olarak; GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu sürecinizin her aşamasında ilgili test alanında testlerin amacına uygun ve sorunsuz geçmesi için size danışmanlık ediyoruz.

GIDA TESTLERİ Online Test Nedir?
 • Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

  “ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


  Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

  Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


  Modeno Gıda Testleri Danışmanları;
  Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “Online Gıda Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Eskişehir GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

GIDA TESTLERİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.  

  Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

GIDA TESTLERİ Neleri Kapsar?
 • Hangi Testleri Kapsar?

  Gıda güvenliği testi

  Mikrobiyoloji testi

  Raf ömrü testi

  Alerjenler testi

  Kalıntılar testi

  Kontaminantlar testi

  Gıda ambalajları testi

  Genetiği değiştirilmiş organizmalar testi

  Bal analizi testi

  Duyusal analiz testi

GIDA TESTLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu için zorunluluk var mı?

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Gıda Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

GIDA TESTLERİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • Gıda Testleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  Gıda Testleri ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.


  MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


  Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Gıda Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

GIDA TESTLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu için neden Modeno?

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu için neden biz?

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, Gıda Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

GIDA TESTLERİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • GIDA TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  GIDA TESTLERİ standartları arasında ve GIDA TESTLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan GIDA TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GIDA TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GIDA TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.

  GIDA TESTLERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş GIDA TESTLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için GIDA TESTLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  GIDA TESTLERİ ne demek?
  GIDA TESTLERİ standartları ne anlama geliyor?
  GIDA TESTLERİ ile GIDA TESTLERİ Analiz aynı anlamda mıdır?
  GIDA TESTLERİ belgesi ürüne mi verilir?
  GIDA TESTLERİ Analiz belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  GIDA TESTLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  GIDA TESTLERİ Analiz Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  GIDA TESTLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan GIDA TESTLERİ Analiz sorularını cevaplıyoruz. GIDA TESTLERİ Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  GIDA TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan GIDA TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GIDA TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GIDA TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.
  GIDA TESTLERİ Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GIDA TESTLERİ İçerik Destek Talepleri?
 • GIDA TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

   

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu hizmetini sunar.

  Verilen GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu konusunda rehberlik ederiz.

   

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu

GIDA TESTLERİ için Destek Talepleri

GIDA TESTLERİ Analiz GIDA TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de GIDA TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz GIDA TESTLERİ Analiz hizmetini sunar. Verilen GIDA TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile GIDA TESTLERİ Analiz konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen GIDA TESTLERİ Analiz işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

GIDA TESTLERİ Analiz hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

GIDA TESTLERİ Analiz hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, GIDA TESTLERİ Analiz ile ilgili tüm sorularınız ve GIDA TESTLERİ Analiz ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

GIDA TESTLERİ Online Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

“ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


Modeno Gıda Testleri Danışmanları;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online Gıda Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Eskişehir GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

GIDA TESTLERİ Geçerlilik Süresi?

GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.  

Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

GIDA TESTLERİ Eğitimi Nedir?

Hangi Testleri Kapsar?

Gıda güvenliği testi

Mikrobiyoloji testi

Raf ömrü testi

Alerjenler testi

Kalıntılar testi

Kontaminantlar testi

Gıda ambalajları testi

Genetiği değiştirilmiş organizmalar testi

Bal analizi testi

Duyusal analiz testi

GIDA TESTLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu için zorunluluk var mı?

GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Gıda Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

GIDA TESTLERİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

Gıda Testleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

Gıda Testleri ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.


MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Gıda Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

GIDA TESTLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu için neden Modeno?

GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu için neden biz?

GIDA TESTLERİ Analiz Sertifikasyonu için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Gıda Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

GIDA TESTLERİ Sıkça Sorulan Sorular?

GIDA TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

GIDA TESTLERİ standartları arasında ve GIDA TESTLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan GIDA TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GIDA TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GIDA TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.

GIDA TESTLERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş GIDA TESTLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi GIDA TESTLERİ Analiz ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için GIDA TESTLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

GIDA TESTLERİ ne demek?
GIDA TESTLERİ standartları ne anlama geliyor?
GIDA TESTLERİ ile GIDA TESTLERİ Analiz aynı anlamda mıdır?
GIDA TESTLERİ belgesi ürüne mi verilir?
GIDA TESTLERİ Analiz belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
GIDA TESTLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
GIDA TESTLERİ Analiz Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
GIDA TESTLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan GIDA TESTLERİ Analiz sorularını cevaplıyoruz. GIDA TESTLERİ Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GIDA TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan GIDA TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız GIDA TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları GIDA TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.
GIDA TESTLERİ Analiz ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

GIDA TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

GIDA TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
GIDA TESTLERİ Analiz hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, GIDA TESTLERİ Analiz başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; GIDA TESTLERİ Analiz hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

GIDA TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

GIDA TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
GIDA TESTLERİ Analiz aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu GIDA TESTLERİ Analiz dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

GIDA TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

GIDA TESTLERİ Analiz aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın GIDA TESTLERİ Analiz gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% GIDA TESTLERİ Analiz sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

GIDA TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

GIDA TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
GIDA TESTLERİ Analiz denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder GIDA TESTLERİ Analiz denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
GIDA TESTLERİ Analiz için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

GIDA TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile GIDA TESTLERİ Analiz SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile GIDA TESTLERİ Analiz sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu GIDA TESTLERİ Analiz belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER TEST ve LABORATUVAR HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

GIDA TESTLERİ Analiz için Teklif Alın online teklif

GIDA TESTLERİ Analiz akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu GIDA TESTLERİ Analiz hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al