ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz midir? ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz Hizmet ücretleri nedir? ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz için online teklif alabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz
ENDÜSTRİYEL TESTLER Nedir?
 • ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz, Yetkili ve bağımsız kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen ve Endüstriyel üretim ve ürünleri belirli standartlara uygunluğunu kontrol edilmesini kapsayan testlerdir.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz, günümüzde birçok farklı alanda ve farklı kullanımlarının ortaya çıkması, birçok üretici ve satış kanalının oluşması nedeniyle denetimleri ve testleri daha yüksek önem arz eder hale gelmiştir.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ile ilgili test ve denetimleri bağımsız kuruluşlar tarafından yapılması ve testlere ait uygunluk belgelerine sahip olmanız gerekmektedir.

   

  Endüstriyel Testler için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Kapsamı Nedir?
 • Denetim

  Laboratuvar

  Uygunluk

  Analiz

  Testler

ENDÜSTRİYEL TESTLER Nasıl Yapılır?
 • Endüstriyel Testler yapılabilmesi için öncelikle yetkili ve alanında uzman kuruluşlar ile çalışmanız çok önemlidir. Bu konuda Modeno olarak sizlere işlemlerin her aşamasında danışmanlık ve destek vermekteyiz.

  Üretmiş olduğunuz ürün ve hizmetlerin üretim aşaması, paketleme, nakliye ve kullanıcıya ulaşma süreçleri dahil birçok test mevcuttur.

  Endüstriyel Testler, ihtiyacınız olan zaman ve süreçler tespit edilerek gerekli analizler yapılması ile sonuçlandırılır.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ile ürün ve hizmet kalitenizi tasdik edebilmek için belirli testler ve analizler hem üretim hem yasal sorumluluk alanlarında gerçekleştirilir.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz bağımsız laboratuvarlar ile gerçekleştiğinden alınacak test sonuçları da usule uygun olacaktır.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz yaptırmak için bize Online olarak test başvurusu yapabilir, MODENO test temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Temsilcimiz, İlk AŞAMA için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze testler ile ilgili süreci devam ettirebilirsiniz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurularınız için MODENO, sizlere Endüstriyel Testler hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir yol haritası ve hizmet için %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Hangi Yeterlilik Aranır?
 • ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz için gereken şartlar nelerdir?

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz için aranan en önemli hususlardan birisi tesis ve üretim aşamaları dahil kalite standartlarına uygunluğudur.

  Üretimden hizmet ve ürünlerinizin kullanıcıya ulaşıncaya kadar kalite standartlarına uygun olması Endüstriyel Testler için uygunluğunuzu belirleyen faktörlerdir.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu yasal yükümlükleri ve sertifikaları almak işinizi geliştirmek için oldukça önemlidir.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz uluslararası bir standart ile denetlendiğinden aldığınız sertifika ve belgeler ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Faydaları Nedir?
 • Endüstriyel Testler faydaları nelerdir?

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ile ne elde edersiniz?

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Üretim Hatalarını Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kaliteli Üretim ve Hizmet Sağlamak

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

ENDÜSTRİYEL TESTLER Ne Kadar Sürer?
 • Endüstriyel Testler başvuru sonrası size uygun test ve denetimin belirlenmesi, test için gerekli süre ve seçeceğiniz test yöntemine göre değişmektedir.

  Seçeceğiniz test yöntemine göre Endüstriyel Testler 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Endüstriyel Testler denetimi sürecinde, seçtiğiniz yönteme göre test sonuçları ve gerekli düzenlemeler için size sürekli bilgi ve destek verilecektir.

  İster online, ister fiziki test başvurusu yap! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi test/denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, testler sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Amacı Nedir?
 • Endüstriyel Testler üretmiş olduğunuz ürün veya hizmetlerin kalite standartlarına uygunluğu ve müşteri memnuniyeti sağlanması için yapılmakta olan uluslararası standartlara uygun testlerdir.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz, uluslararası standartlar ve ülkemizde geçerli olan yasal yükümlülükler gereği uygun kalite standardında üretim ve hizmetlerin sağlanması amacıyla yapılmaktadır.

  MODENO olarak; ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sürecinizin her aşamasında ilgili test alanında testlerin amacına uygun ve sorunsuz geçmesi için size danışmanlık ediyoruz.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Online Test Nedir?
 • Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

  “ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


  Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

  Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


  Modeno Endüstriyel Testler Danışmanları;
  Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “Online Endüstriyel Testler Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Eskişehir Endüstriyel Testler ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Geçerlilik Süresi Nedir?
 • ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

  Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Neleri Kapsar?
 • Hangi Testleri Kapsar?

  Deterjan testi

  Ekoloji testi

  Oyuncak testi

  Kişisel bakım ürünleri testi

  Kozmetik testi

  Petrol doğalgaz testi

  Maden testi

  Kimyasal madde testi

ENDÜSTRİYEL TESTLER Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • Endüstriyel Testler için zorunluluk var mı?

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Endüstriyel Testler yapma ihtiyacı duymaktadır.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • Endüstriyel Testler ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  Endüstriyel Testler ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.


  MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


  Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Endüstriyel Testler fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz için neden Modeno?

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz için neden biz?

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, Endüstriyel Testler ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Sıkça Sorulan Sorular?
 • ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER standartları arasında ve ENDÜSTRİYEL TESTLER olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz blogumuzda topladık.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ENDÜSTRİYEL TESTLER tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ENDÜSTRİYEL TESTLER hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER ne demek?
  ENDÜSTRİYEL TESTLER standartları ne anlama geliyor?
  ENDÜSTRİYEL TESTLER ile ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz aynı anlamda mıdır?
  ENDÜSTRİYEL TESTLER belgesi ürüne mi verilir?
  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  ENDÜSTRİYEL TESTLER Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  ENDÜSTRİYEL TESTLER belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sorularını cevaplıyoruz. ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz blogumuzda topladık.
  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL TESTLER İçerik Destek Talepleri?
 • ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz Sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

   

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz hizmetini sunar.

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz konusunda rehberlik ederiz.

   

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

   

  ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz Sertifikasyonu

ENDÜSTRİYEL TESTLER için Destek Talepleri

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz hizmetini sunar. Verilen ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ile ilgili tüm sorularınız ve ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Online Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

“ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


Modeno Endüstriyel Testler Danışmanları;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online Endüstriyel Testler Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Eskişehir Endüstriyel Testler ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Geçerlilik Süresi?

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Eğitimi Nedir?

Hangi Testleri Kapsar?

Deterjan testi

Ekoloji testi

Oyuncak testi

Kişisel bakım ürünleri testi

Kozmetik testi

Petrol doğalgaz testi

Maden testi

Kimyasal madde testi

ENDÜSTRİYEL TESTLER Yasal Gerekçeliği Nedir?

Endüstriyel Testler için zorunluluk var mı?

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Endüstriyel Testler yapma ihtiyacı duymaktadır.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

ENDÜSTRİYEL TESTLER için Fiyatı Maliyeti Nedir?

Endüstriyel Testler ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

Endüstriyel Testler ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.


MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.


Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Endüstriyel Testler fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Neden Bizi Seçmelisiniz?

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz için neden Modeno?

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz için neden biz?

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Endüstriyel Testler ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Sıkça Sorulan Sorular?

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ENDÜSTRİYEL TESTLER standartları arasında ve ENDÜSTRİYEL TESTLER olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz blogumuzda topladık.

ENDÜSTRİYEL TESTLER'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ENDÜSTRİYEL TESTLER tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ENDÜSTRİYEL TESTLER hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

ENDÜSTRİYEL TESTLER ne demek?
ENDÜSTRİYEL TESTLER standartları ne anlama geliyor?
ENDÜSTRİYEL TESTLER ile ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz aynı anlamda mıdır?
ENDÜSTRİYEL TESTLER belgesi ürüne mi verilir?
ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
ENDÜSTRİYEL TESTLER Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
ENDÜSTRİYEL TESTLER belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sorularını cevaplıyoruz. ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz blogumuzda topladık.
ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER TEST ve LABORATUVAR HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz için Teklif Alın online teklif

ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu ENDÜSTRİYEL TESTLER Dayanıklılık ve Analiz hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al