TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test midir? TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test Hizmet ücretleri nedir? TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test için online teklif alabilirsiniz.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test
TAHRİBATSIZ MUAYENE Nedir?
 • Tahribatsız Muayene nedir?

  Tahribatsız Muayene, Üretim, Sanayi ve Kaynaklı İmalat sektörlerinde çelik yapılar, vinçler, köprüler, boru hatları, basınçlı kaplar, taşıma ve kaldırma ekipmanları gibi imalatlarında ve kullanımında metal ürünlerinin tahribat ve kaynak kontrollerinin kalite standartlarına uygun şekilde yapılmasıdır.

  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test, Üretilen metal ürünlerinin yasal yükümlülükleri karşılaması ve uluslararası standartlara uygun olmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

  Tahribatsız Muayene ile ilgili test ve denetimleri bağımsız kuruluşlar tarafından yapılması ve testlere ait uygunluk belgelerine sahip olmanız gerekmektedir.

   

  Tahribatsız Muayene için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Kapsamı Nedir?
 • Tahribatsız Muayene Kapsamı Nedir?

  Denetim

  Laboratuvar

  Uygunluk

  Analiz

  Testler

TAHRİBATSIZ MUAYENE Nasıl Yapılır?
 • Tahribatsız Muayene Nasıl Yapılır? 

  Tahribatsız Muayene yapılabilmesi için öncelikle yetkili ve alanında uzman kuruluşlar ile çalışmanız çok önemlidir. Bu konuda Modeno olarak sizlere işlemlerin her aşamasında danışmanlık ve destek vermekteyiz.

  Üretmiş olduğunuz ürün ve hizmetlerin üretim aşaması, paketleme, nakliye ve kullanıcıya ulaşma süreçleri dahil birçok test mevcuttur.

  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test, ihtiyacınız olan zaman ve süreçler tespit edilerek gerekli analizler yapılması ile sonuçlandırılır.

  Tahribatsız Muayene ile ürün ve hizmet kalitenizi tasdik edebilmek için belirli testler ve analizler hem üretim hem yasal sorumluluk alanlarında gerçekleştirilir.

  Tahribatsız Muayene bağımsız laboratuvarlar ile gerçekleştiğinden alınacak test sonuçları da usule uygun olacaktır.

  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test yaptırmak için bize Online olarak test başvurusu yapabilir, MODENO test temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Temsilcimiz, İlk AŞAMA için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze testler ile ilgili süreci devam ettirebilirsiniz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurularınız için MODENO, sizlere Tahribatsız Muayene hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir yol haritası ve hizmet için %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Hangi Yeterlilik Aranır?
 • Tahribatsız Muayene İçin Hangi Yeterlilik Aranır? 

  Tahribatsız Muayene için gereken şartlar nelerdir?

  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test için aranan en önemli hususlardan birisi tesis ve üretim aşamaları dahil kalite standartlarına uygunluğudur.

  Üretimden hizmet ve ürünlerinizin kullanıcıya ulaşıncaya kadar kalite standartlarına uygun olması Tahribatsız Muayene için uygunluğunuzu belirleyen faktörlerdir.

  Tahribatsız Muayene ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu yasal yükümlükleri ve sertifikaları almak işinizi geliştirmek için oldukça önemlidir.

  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  Tahribatsız Muayene uluslararası bir standart ile denetlendiğinden aldığınız sertifika ve belgeler ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Faydaları Nedir?
 • Tahribatsız Muayene Faydaları Nedir? 

  Tahribatsız Muayene faydaları nelerdir?

  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test ile ne elde edersiniz?

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Üretim Hatalarını Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kaliteli Üretim ve Hizmet Sağlamak

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

TAHRİBATSIZ MUAYENE Ne Kadar Sürer?
 • Tahribatsız Muayene Ne Kadar Sürer? 

  Tahribatsız Muayene başvuru sonrası size uygun test ve denetimin belirlenmesi, test için gerekli süre ve seçeceğiniz test yöntemine göre değişmektedir.

  Seçeceğiniz test yöntemine göre Tahribatsız Muayene 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test denetimi sürecinde, seçtiğiniz yönteme göre test sonuçları ve gerekli düzenlemeler için size sürekli bilgi ve destek verilecektir.

  İster online, ister fiziki test başvurusu yap! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi test/denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, testler sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Amacı Nedir?
 • Tahribatsız Muayene Amacı Nedir?

  Tahribatsız Muayene üretmiş olduğunuz ürün veya hizmetlerin kalite standartlarına uygunluğu ve müşteri memnuniyeti sağlanması için yapılmakta olan uluslararası standartlara uygun testlerdir.

  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test uluslararası standartlar ve ülkemizde geçerli olan yasal yükümlülükler gereği uygun kalite standardında üretim ve hizmetlerin sağlanması amacıyla yapılmaktadır.

  MODENO olarak; Tahribatsız Muayene sürecinizin her aşamasında ilgili test alanında testlerin amacına uygun ve sorunsuz geçmesi için size danışmanlık ediyoruz.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Online Test Nedir?
 • Online Tahribatsız Muayene Başvurusu Nedir?

  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

  “ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


  Online test başvurusu;
  Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir. Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.          

  Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


  Modeno Tahribatsız Muayene Danışmanları;
  Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  Online Tahribatsız Muayene Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Eskişehir Tahribatsız Muayene ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Tahribatsız Muayene Geçerlilik Süresi Nedir?

  Tahribatsız Muayene ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

  Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Neleri Kapsar?
 • Tahribatsız Muayene hangi Testleri kapsar?

  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test Hangi Testleri Kapsar?

  Radyografik Muayene

  Ultrasonik Muayene

  Sıvı Penetrant Metodu ile Muayene

  Manyetik Parçacık Metodu ile Muayene

  Görsel Muayene

TAHRİBATSIZ MUAYENE Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • Tahribatsız Muayene Yasal zorunluluğu Nedir?
  Tahribatsız Muayene için zorunluluk var mı?

  Tahribatsız Muayene ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test yapma ihtiyacı duymaktadır.

  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Testfirma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  Tahribatsız Muayene, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • Tahribatsız Muayene Fiyatı Maliyeti Nedir?

  Tahribatsız Muayene ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.

  MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  Tahribatsız Muayene ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Tahribatsız Muayene fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • Tahribatsız Muayene için Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Tahribatsız Muayene için neden Modeno?

  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test için neden biz?

  Tahribatsız Muayene için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, Tahribatsız Muayene ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Sıkça Sorulan Sorular?
 • TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  TAHRİBATSIZ MUAYENE standartları arasında ve TAHRİBATSIZ MUAYENE olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test blogumuzda topladık.

  TAHRİBATSIZ MUAYENE'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş TAHRİBATSIZ MUAYENE tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için TAHRİBATSIZ MUAYENE hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  TAHRİBATSIZ MUAYENE ne demek?
  TAHRİBATSIZ MUAYENE standartları ne anlama geliyor?
  TAHRİBATSIZ MUAYENE ile TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test aynı anlamda mıdır?
  TAHRİBATSIZ MUAYENE belgesi ürüne mi verilir?
  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  TAHRİBATSIZ MUAYENE Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  TAHRİBATSIZ MUAYENE belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sorularını cevaplıyoruz. TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test blogumuzda topladık.
  TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TAHRİBATSIZ MUAYENE İçerik Destek Talepleri?
 • TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test hizmetini sunar.

  Verilen TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

TAHRİBATSIZ MUAYENE için Destek Talepleri

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test hizmetini sunar. Verilen TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test ile ilgili tüm sorularınız ve TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Online Nedir?

Online Tahribatsız Muayene Başvurusu Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

“ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.


Online test başvurusu;
Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir. Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.          

Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.


Modeno Tahribatsız Muayene Danışmanları;
Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

Online Tahribatsız Muayene Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Eskişehir Tahribatsız Muayene ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Geçerlilik Süresi?

Tahribatsız Muayene Geçerlilik Süresi Nedir?

Tahribatsız Muayene ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Eğitimi Nedir?

Tahribatsız Muayene hangi Testleri kapsar?

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test Hangi Testleri Kapsar?

Radyografik Muayene

Ultrasonik Muayene

Sıvı Penetrant Metodu ile Muayene

Manyetik Parçacık Metodu ile Muayene

Görsel Muayene

TAHRİBATSIZ MUAYENE Yasal Gerekçeliği Nedir?

Tahribatsız Muayene Yasal zorunluluğu Nedir?
Tahribatsız Muayene için zorunluluk var mı?

Tahribatsız Muayene ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test yapma ihtiyacı duymaktadır.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Testfirma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Tahribatsız Muayene, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

TAHRİBATSIZ MUAYENE için Fiyatı Maliyeti Nedir?

Tahribatsız Muayene Fiyatı Maliyeti Nedir?

Tahribatsız Muayene ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.

MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

Tahribatsız Muayene ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Tahribatsız Muayene fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Neden Bizi Seçmelisiniz?

Tahribatsız Muayene için Neden Bizi Seçmelisiniz?

Tahribatsız Muayene için neden Modeno?

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test için neden biz?

Tahribatsız Muayene için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Tahribatsız Muayene ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Sıkça Sorulan Sorular?

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

TAHRİBATSIZ MUAYENE standartları arasında ve TAHRİBATSIZ MUAYENE olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test blogumuzda topladık.

TAHRİBATSIZ MUAYENE'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş TAHRİBATSIZ MUAYENE tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için TAHRİBATSIZ MUAYENE hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

TAHRİBATSIZ MUAYENE ne demek?
TAHRİBATSIZ MUAYENE standartları ne anlama geliyor?
TAHRİBATSIZ MUAYENE ile TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test aynı anlamda mıdır?
TAHRİBATSIZ MUAYENE belgesi ürüne mi verilir?
TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
TAHRİBATSIZ MUAYENE Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
TAHRİBATSIZ MUAYENE belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sorularını cevaplıyoruz. TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test blogumuzda topladık.
TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER TEST ve LABORATUVAR HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test için Teklif Alın online teklif

TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu TAHRİBATSIZ MUAYENE Analiz ve Test hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al