YAĞ TESTLERİ Analiz

YAĞ TESTLERİ Analiz

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi YAĞ TESTLERİ Analiz sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan YAĞ TESTLERİ Analiz sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge YAĞ TESTLERİ Analiz midir? YAĞ TESTLERİ Analiz Hizmet ücretleri nedir? YAĞ TESTLERİ Analiz Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız YAĞ TESTLERİ Analiz hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de YAĞ TESTLERİ Analiz için online teklif alabilirsiniz.

YAĞ TESTLERİ Analiz ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
YAĞ TESTLERİ Analiz
YAĞ TESTLERİ Nedir?
 • Yağ Testleri nedir?

  Yağ Testleri, Gıda, Endüstri ve Sanayi sektörlerinde yapılan bu testler ile üretimi yapılan Yağlar için kalite, besin değerleri ve dayanıklılık gibi faktörlerinin yasal yükümlülüklere uygunluğunu denetlemek ve ürün geliştirmek için yapılmaktadır.

  YAĞ TESTLERİ Analiz, Gıda, Endüstri ve Sanayi sektörlerinde üretilen yağ ürünlerinin yasal yükümlülükleri karşılaması ve uluslararası standartlara uygun olmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

  Yağ Testleri ile ilgili test ve denetimleri bağımsız kuruluşlar tarafından yapılması ve testlere ait uygunluk belgelerine sahip olmanız gerekmektedir.

   

  Yağ Testleri için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

YAĞ TESTLERİ Kapsamı Nedir?
 • Yağ Testleri Kapsamı Nedir?

  Denetim

  Laboratuvar

  Uygunluk

  Analiz

  Testler

YAĞ TESTLERİ Nasıl Yapılır?
 • Yağ Testleri Nasıl Yapılır? 

  Yağ Testleri yapılabilmesi için öncelikle yetkili ve alanında uzman kuruluşlar ile çalışmanız çok önemlidir. Bu konuda Modeno olarak sizlere işlemlerin her aşamasında danışmanlık ve destek vermekteyiz.

  Üretmiş olduğunuz ürün ve hizmetlerin üretim aşaması, paketleme, nakliye ve kullanıcıya ulaşma süreçleri dahil birçok test mevcuttur.

  YAĞ TESTLERİ Analiz, ihtiyacınız olan zaman ve süreçler tespit edilerek gerekli analizler yapılması ile sonuçlandırılır.

  Yağ Testleri ile ürün ve hizmet kalitenizi tasdik edebilmek için belirli testler ve analizler hem üretim hem yasal sorumluluk alanlarında gerçekleştirilir.

  Yağ Testleri bağımsız laboratuvarlar ile gerçekleştiğinden alınacak test sonuçları da usule uygun olacaktır.

  YAĞ TESTLERİ Analiz yaptırmak için bize Online olarak test başvurusu yapabilir, MODENO test temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Temsilcimiz, İlk AŞAMA için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze testler ile ilgili süreci devam ettirebilirsiniz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki başvurularınız için MODENO, sizlere Yağ Testleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir yol haritası ve hizmet için %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

YAĞ TESTLERİ Hangi Yeterlilik Aranır?
 • Yağ Testleri İçin Hangi Yeterlilik Aranır? 

  Yağ Testleri için gereken şartlar nelerdir?

  YAĞ TESTLERİ Analiz için aranan en önemli hususlardan birisi tesis ve üretim aşamaları dahil kalite standartlarına uygunluğudur.

  Üretimden hizmet ve ürünlerinizin kullanıcıya ulaşıncaya kadar kalite standartlarına uygun olması Yağ Testleri için uygunluğunuzu belirleyen faktörlerdir.

  YAĞ TESTLERİ Analiz ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu yasal yükümlükleri ve sertifikaları almak işinizi geliştirmek için oldukça önemlidir.

  Yağ Testleri ister özel ister kamu veya gönüllük esasına göre çalışan tüm alanlarda müşteri beklentilerini aşmak isteyen tüm kuruluşlar tarafından kullanılabilir.

  Yağ Testleri uluslararası bir standart ile denetlendiğinden aldığınız sertifika ve belgeler ile uluslararası ticaret alanında faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

YAĞ TESTLERİ Faydaları Nedir?
 • Yağ Testleri Faydaları Nedir? 

  YAĞ TESTLERİ Analiz faydaları nelerdir?

  Yağ Testleri ile ne elde edersiniz?

  Maliyetleri düşürmek

  Yasal Yükümlülükleri yerine getirme

  Üretim Hatalarını Gidermek

  Rakiplere karşı avantaj elde etmek

  Riskleri ve olası hataları gidermek

  Kaliteli Üretim ve Hizmet Sağlamak

  Uluslararası Pazarlara Açılmak

YAĞ TESTLERİ Ne Kadar Sürer?
 • Yağ Testleri Ne Kadar Sürer? 

  YAĞ TESTLERİ Analiz başvuru sonrası size uygun test ve denetimin belirlenmesi, test için gerekli süre ve seçeceğiniz test yöntemine göre değişmektedir.

  Seçeceğiniz test yöntemine göre Yağ Testleri 7 iş günü ya da 3 ay gibi değişik süreler arasında da sahip olabilirsiniz.

  Yağ Testleri denetimi sürecinde, seçtiğiniz yönteme göre test sonuçları ve gerekli düzenlemeler için size sürekli bilgi ve destek verilecektir.

  İster online, ister fiziki test başvurusu yap! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi test/denetim sürecinden başarı ile geçireceğimizi, testler sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

YAĞ TESTLERİ Amacı Nedir?
 • Yağ Testleri Amacı Nedir?

  YAĞ TESTLERİ Analiz üretmiş olduğunuz ürün veya hizmetlerin kalite standartlarına uygunluğu ve müşteri memnuniyeti sağlanması için yapılmakta olan uluslararası standartlara uygun testlerdir.

  Yağ Testleri uluslararası standartlar ve ülkemizde geçerli olan yasal yükümlülükler gereği uygun kalite standardında üretim ve hizmetlerin sağlanması amacıyla yapılmaktadır.

  MODENO olarak; Yağ Testleri sürecinizin her aşamasında ilgili test alanında testlerin amacına uygun ve sorunsuz geçmesi için size danışmanlık ediyoruz.

YAĞ TESTLERİ Online Test Nedir?
 • Online Yağ Testleri Başvurusu Nedir?

  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

  “ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.

  Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir. Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

  Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.

  Modeno Yağ Testleri Danışmanları; Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

  YAĞ TESTLERİ Analiz, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

  “Online Yağ Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Eskişehir Yağ Testleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

YAĞ TESTLERİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • Yağ Testleri Geçerlilik Süresi Nedir?

  Yağ Testleri ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

  YAĞ TESTLERİ Analiz işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

  Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

YAĞ TESTLERİ Neleri Kapsar?
 • Yağ Testleri hangi Testleri kapsar?

  YAĞ TESTLERİ Analiz Hangi Testleri Kapsar?

  Nem analizi testi

  Dielektrik döküm testi

  Asidite testi

  Arayüzey yüzey gerilimi testi

  Dağılma faktörü ve direnç testi

  Çözünmüş gaz analizi testi

  PCB testleri testi

  Furan analizi testi

  DBPC analizi testi

  Yoğunluk testi

  Viskozite testi

  Korozif sülfür testi

  Oksidasyon testi

  Tortu ve çamur testi

  Alevlenme noktası testi

  Akma noktası testi

  Parçacık sayımı testi

  Aşınma metal analizi testi

  Polimerizasyon derecesi testi

YAĞ TESTLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • Yağ Testleri Yasal zorunluluğu Nedir?
  YAĞ TESTLERİ Analiz için zorunluluk var mı?

  Yağ Testleri ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

  Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Yağ Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

  YAĞ TESTLERİ Analiz firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

  Yağ Testleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

YAĞ TESTLERİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • Yağ Testleri Fiyatı Maliyeti Nedir?

  Yağ Testleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

  YAĞ TESTLERİ Analiz ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.

  MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

  YAĞ TESTLERİ Analiz ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

  Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Yağ Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

YAĞ TESTLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • Yağ Testleri için Neden Bizi Seçmelisiniz?

  YAĞ TESTLERİ Analiz için neden Modeno?

  Yağ Testleri için neden biz?

  Yağ Testleri için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, Yağ Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

  Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

  Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

YAĞ TESTLERİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • YAĞ TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  YAĞ TESTLERİ standartları arasında ve YAĞ TESTLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan YAĞ TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız YAĞ TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları YAĞ TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.

  YAĞ TESTLERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş YAĞ TESTLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için YAĞ TESTLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  YAĞ TESTLERİ ne demek?
  YAĞ TESTLERİ standartları ne anlama geliyor?
  YAĞ TESTLERİ ile YAĞ TESTLERİ Analiz aynı anlamda mıdır?
  YAĞ TESTLERİ belgesi ürüne mi verilir?
  YAĞ TESTLERİ Analiz belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  YAĞ TESTLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  YAĞ TESTLERİ Analiz Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  YAĞ TESTLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan YAĞ TESTLERİ Analiz sorularını cevaplıyoruz. YAĞ TESTLERİ Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  YAĞ TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan YAĞ TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız YAĞ TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları YAĞ TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.
  YAĞ TESTLERİ Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

YAĞ TESTLERİ İçerik Destek Talepleri?
 • YAĞ TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de YAĞ TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

  Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz YAĞ TESTLERİ Analiz hizmetini sunar.

  Verilen YAĞ TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile YAĞ TESTLERİ Analiz konusunda rehberlik ederiz.

  Modeno Patent, Belgelendirme olarak YAĞ TESTLERİ Analiz hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

YAĞ TESTLERİ için Destek Talepleri

YAĞ TESTLERİ Analiz YAĞ TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de YAĞ TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz YAĞ TESTLERİ Analiz hizmetini sunar. Verilen YAĞ TESTLERİ Analiz sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile YAĞ TESTLERİ Analiz konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen YAĞ TESTLERİ Analiz işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

YAĞ TESTLERİ Analiz hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

YAĞ TESTLERİ Analiz hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, YAĞ TESTLERİ Analiz ile ilgili tüm sorularınız ve YAĞ TESTLERİ Analiz ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

YAĞ TESTLERİ Online Nedir?

Online Yağ Testleri Başvurusu Nedir?

Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş ilgili işi için test ihtiyaçları duymaktadır.

“ONLINE TEST BAŞVURUSU” ile ürün, hizmet ve ekipman testleriniz için başvuru yapabilirsiniz.

Online test başvurusu; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir. Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online sistem sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi olarak test ve sertifika teslimi yapılır.

Online test başvurusu ile seçilen alan, size uygun şartlar doğrultusunda Modeno Danışmanları tarafından online olarak takip edilir.

Modeno Yağ Testleri Danışmanları; Müşterilerimizin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak, etkin süreç yönetimi ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

YAĞ TESTLERİ Analiz, Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre programlanmıştır. Online Testler ve Sertifika sürecinde ayrıntılı bir denetim kılavuzuna erişebilecek ve iç denetiminizi ve testler sonrasındaki süreci hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

“Online Yağ Testleri Başvurusu” tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Eskişehir Yağ Testleri ile Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illeri dahil Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasında çalışmanız mümkün.

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi test ve denetim hizmeti almanızı garanti eder.

YAĞ TESTLERİ Geçerlilik Süresi?

Yağ Testleri Geçerlilik Süresi Nedir?

Yağ Testleri ile alakalı başvurunuzda bir denetim sürecinden geçmeniz gereklidir ve bu süreç sonucunda almış olduğunuz sonuçlara göre geçerlilik süresi 1 yıldan 4 yıla kadar farklılık göstermekte olup testlerin ve denetimlerin eksikliği, hata giderilmesi gibi durumlar söz konusu olduğunda süre değişkenlik gösterecektir.

YAĞ TESTLERİ Analiz işlemlerinizi yürütmüş olduğunuz kuruluşlar testler için belirli bir süre aralığında geçerlidir diyemez.

Çünkü yasal değişiklikler ve kalite denetimlerinin tekrarlanması durumunda testlerin tekrar edilmesi mümkündür.

YAĞ TESTLERİ Eğitimi Nedir?

Yağ Testleri hangi Testleri kapsar?

YAĞ TESTLERİ Analiz Hangi Testleri Kapsar?

Nem analizi testi

Dielektrik döküm testi

Asidite testi

Arayüzey yüzey gerilimi testi

Dağılma faktörü ve direnç testi

Çözünmüş gaz analizi testi

PCB testleri testi

Furan analizi testi

DBPC analizi testi

Yoğunluk testi

Viskozite testi

Korozif sülfür testi

Oksidasyon testi

Tortu ve çamur testi

Alevlenme noktası testi

Akma noktası testi

Parçacık sayımı testi

Aşınma metal analizi testi

Polimerizasyon derecesi testi

YAĞ TESTLERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

Yağ Testleri Yasal zorunluluğu Nedir?
YAĞ TESTLERİ Analiz için zorunluluk var mı?

Yağ Testleri ve Diğer testler tüketici ile bağlantılı ürün ve hizmetleri kapsadığı için uluslararası kalite standartlarını ve yasalara uygunluk göstermek zorundadır.

Ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan tüm sektörlerin üretim, hizmet, ürün kalitesi, kurumsal yapı ve uluslararası alanlarda ticari faaliyet gösterebilmek adına birçok uluslararası standarda uyum mecburi hale gelmiş olmasından dolayı Yağ Testleri yapma ihtiyacı duymaktadır.

YAĞ TESTLERİ Analiz firma ve kurumlar tarafından güvenlik, kalite ve güvenilirliği temsilen ve sürdürülebilirliği için oldukça önemli durumdadır.

Yağ Testleri, Tüm sektörler için müşteri memnuniyeti ve yönetim kalitesini artırmak, kurumsallaşma, müşteri şikayetlerini kontrol altında tutmak ile azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak ve süreçlerin analizi ve hedeflerinin belirlenmesinin takip edilmesini kolaylaştıran bir mecburiyet olmuştur.

YAĞ TESTLERİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

Yağ Testleri Fiyatı Maliyeti Nedir?

Yağ Testleri ve Sertifikası maliyeti ve fiyatı nedir?

YAĞ TESTLERİ Analiz ve sertifikaları almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sektörünüzle alakalı testler sayesinde mevcut işinize ve kurumunuza fayda sağlayabilir, kalite standardına uyabilir ve yasal yükümlülükleri yerine getirebilirsiniz.

MODENO, Test maliyetlerinizi sizin için en uygun, en iyi bütçe planlaması ve sadece ihtiyaçlara ve fayda sağlamaya odaklı olarak en başından en sonuna kadar yürütmektedir.

YAĞ TESTLERİ Analiz ve sertifika almak için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Test Başvurusu ne anlama gelir? Online test başvurusu ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Yağ Testleri fiyatlandırmalarında 500 TL ile 1000 TL arasında başlayarak, talep ettiğiniz testler ve alınacak test sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

YAĞ TESTLERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yağ Testleri için Neden Bizi Seçmelisiniz?

YAĞ TESTLERİ Analiz için neden Modeno?

Yağ Testleri için neden biz?

Yağ Testleri için %100 danışmanlık başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde test sürecini geçirmelerine yardımcı olan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sizi Test Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir test teklifi sunabilmek için test ve sertifika ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, Yağ Testleri ihtiyaçlarınızı ve işinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir sertifika kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Modeno olarak, tüm sektörler için en uygun ve en iyi koşullarda hizmet anlayışımız ile Eskişehir Patent ve Eskişehir Belgelendirme alanında olduğu gibi çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te hizmetlerimizi sürdürüyor.

Türkiye’de bir ilk olan online danışmanlık sistemi ile belgelendirme, Test, Denetim ve diğer tüm süreçleri müşterilerimizin zamanını ve işlemlerin kolay erişebilir olmasını sağlamak adına geliştirdik ve uygulamaya devam ediyoruz.

YAĞ TESTLERİ Sıkça Sorulan Sorular?

YAĞ TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

YAĞ TESTLERİ standartları arasında ve YAĞ TESTLERİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan YAĞ TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız YAĞ TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları YAĞ TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.

YAĞ TESTLERİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş YAĞ TESTLERİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi YAĞ TESTLERİ Analiz ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için YAĞ TESTLERİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

YAĞ TESTLERİ ne demek?
YAĞ TESTLERİ standartları ne anlama geliyor?
YAĞ TESTLERİ ile YAĞ TESTLERİ Analiz aynı anlamda mıdır?
YAĞ TESTLERİ belgesi ürüne mi verilir?
YAĞ TESTLERİ Analiz belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
YAĞ TESTLERİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
YAĞ TESTLERİ Analiz Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
YAĞ TESTLERİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan YAĞ TESTLERİ Analiz sorularını cevaplıyoruz. YAĞ TESTLERİ Analiz blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

YAĞ TESTLERİ Analiz Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan YAĞ TESTLERİ Analiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız YAĞ TESTLERİ Analiz belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları YAĞ TESTLERİ Analiz blogumuzda topladık.
YAĞ TESTLERİ Analiz ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

YAĞ TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

YAĞ TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
YAĞ TESTLERİ Analiz hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, YAĞ TESTLERİ Analiz başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; YAĞ TESTLERİ Analiz hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

YAĞ TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

YAĞ TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
YAĞ TESTLERİ Analiz aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu YAĞ TESTLERİ Analiz dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

YAĞ TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

YAĞ TESTLERİ Analiz aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın YAĞ TESTLERİ Analiz gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% YAĞ TESTLERİ Analiz sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

YAĞ TESTLERİ Analiz BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

YAĞ TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
YAĞ TESTLERİ Analiz denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder YAĞ TESTLERİ Analiz denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
YAĞ TESTLERİ Analiz için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

YAĞ TESTLERİ Analiz sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile YAĞ TESTLERİ Analiz SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile YAĞ TESTLERİ Analiz sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu YAĞ TESTLERİ Analiz belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER TEST ve LABORATUVAR HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

YAĞ TESTLERİ Analiz için Teklif Alın online teklif

YAĞ TESTLERİ Analiz akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu YAĞ TESTLERİ Analiz hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al