ISO 9001 NEDİR ?

ISO 9001 NEDİR ?

ISO 9001, Kalite Yönetimi ve Kalite Yönetim Sistemleri (KYS) için Dünyanın dört bir yanında, 178 ülkede 1 milyondan fazla sertifika ile dünyada en yaygın kullanılan, uluslararası kabul görmüş (KYS) Kalite Yönetim Standardı olarak tanımlanır.

 

ISO 9001 Belgesi, başka bir deyişle  Kalite Yönetim Sistemi Belgesi olarak bilinmektedir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikası, ISO 9001:2015 versiyonu ile yayınlanmaktadır.  2015 versiyonu, ISO 9001 Standartlarının son halidir.

 

ISO 9001:2015 Belgesi, şirketinizde verilen hizmet ve ürünlerin tüm aşamalarında Uluslararası standartlarda Kalite Yönetim Sisteminin işletildiğini, Müşteri memnuniyetini arttırmak için uygulanan kalite yönetim sisteminin şartlarının sağlandığını gösteren bir belgedir.

 

Şirketler, kaliteli bir iş akışı üzerine çalıştıklarını uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet verdiklerini ispatlayabilmesi için ISO 9001:2015 belgesini kullanırlar.

ISO 9001 NEDİR ?

 

ISO 9001 Standardı ile verilen hizmet ya da ürün konusunda müşteri şartlarının uygulanabilir mevzuat şartlarını karşılayabileceğini, üretilen ürünleri sağlama yeterliliğini, verilen hizmetlerin sorunsuz karşılanabileceğini kanıtlaması gerektiğinde devreye girer.

Bu nedenle de özel sektörde faaliyet gösteren büyük üreticiler; yan sanayi, tedarikçi ve taşeronlardan “ISO 9001:2015 Belgesi” istemektedirler. Bunlara ek olarak özel sektör haricinde de İhale mevzuatında, Kamu ihalelerinde İhaleye katılımda yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ISO 9001 belgesi istenmektedir.

ISO 9001:2015 Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

 

ISO 9001 Nedir ? Hakkında Daha Detaylı Bilgi İstiyorum

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi  sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi  hizmetini sunar.
Verilen ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi  konusunda rehberlik ederiz.

Eskişehir başta olmak üzere Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinde bir çok ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi kurduğumuz işletme bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, KOBİ Organize Sanayi ve İlçeler de yer alan Organize Sanayi Bölgelerinde ISO 9001 Belgesine sahip firmalar referanslarımız arasında yer almaktadır.

Modeno Patent, Belgelendirme olarak ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ile ilgili tüm sorularınız için dilerseniz; +90 850 307 71 03 telefon numarasından irtibata geçebilir ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

KOSGEB T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından her yıl açıklanan İşetme Geliştirme Destek Programları kapsamında Sınai Mülkiyet Hakları Desteği, Belgelendirme Desteği ve Test ve Analiz Desteği gibi hibe, geri ödemesiz ya da %70 %90 maddi destek unsurları bulunmaktadır.

ISO kalite sertifikası ihtiyaçlarınızda KOSGEB tarafından belgelendirme destekleri için, KOSGEB danışmanınızdan ya da bizlerden de destek ve yardımı ücretsiz alabilirsiniz.

Hemen ücretsiz analiz isteyebilir ya da hizmetlerimiz ile ilgili online teklif isteğinizi online teklif formu ile bizlere iletebilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle maliyetlerinizi katlamaya değil, düşürmek için buradayız.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi bloğumuzda topladık.  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve Sertifikaları ile ilgili soruları cevapladığımız bloğumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ISO 9001 Nedir ? Makalemiz haricinde de ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi hakkında ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer makalelerimize aşağıdan bakabilirsiniz.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO SİSTEM BELGELENDİRME