RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ KISA BAŞLIK

Restoran Kalite Belgesi ihtiyacınız var mı?

Restoran Kalite Belgesi ne sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

Restoran Kalite Belgesi Yiyecek-İçecek İşletmeleri hakkında bilgi edinin.

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ NEDİR?

Restoran Kalite Belgesi nedir?

Restoran Kalite Belgesi Gıda gibi kritik bir sektörün hizmet sektörü ile kesişiminden doğan restoran, cafe ve lokanta işletmeleri günümüz dünyasında büyük zincirler boyutuna ulaşmış sektörlerdir.

İnternetin cebimize girecek kadar minimal boyuta gelmesi akabinde de sektörler dijital boyutta çok büyük hacme ulaşmıştır.

Bu süreçlerin hızlı gelişimi üretimden sunum boyutuna kadar belirli bir kalite seviyesi gereksinimi doğurmuştur.

Uluslararası düzeyde belirlenmiş standartlar verilen hizmeti kalitesini arttırmaktadır. İçecek ve yiyecek anlamında hizmet veren restoran, lokanta ve kafelerin uluslararası düzeyde belirlenmiş standartlardır.

Restoran Kalite Belgesi sahibi restoran, kafe ve lokantaların verdikleri hizmetlerde uygun yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

Restoran Kalite Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Kapsamı Nedir?

Restoran Kalite Belgesi kalite kontörlü, personel, üretim planlaması, ürün kalitesi ve uygunluğu, kalite planı, tanımlama ve izlenebilirlik, müşteri iletişimi, güvenilirlik, performans değerlendirmesi, müşteri memnuniyeti, iç denetim, yönetim incelemesi, uygunsuzluk ve düzeltici faaliyetleri kapsamaktadır.

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Nasıl Alınır?

Restoran Kalite Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

Restoran Kalite Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır.

Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar. 

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Hangi Sektörler İçin? 

Restoran Kalite Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

Restoran Kalite Belgesi restoran, lokanta ve cafeler gibi gıda anlamında hizmet veren işletmeler içindir.

Restoran Kalite Belgesi, restoran, lokanta ve kafelerin bulunduğu gıda sektöründe yönelik hizmet veren üreticiler ve işletmeler için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Faydaları Nedir? 

Restoran Kalite Belgesi

Verilen hizmetin kalitesinin tasdiklenmesi

İşletmenin büyüklüğünden bağımsız müşteri güvenini arttırır.

Maliyetin düşüşü

Kalite kontrolü ile müşteri sadakati kazanımı

Kurumsal kimlik edinimi anlamında bir gösterge

Hata oranının azalması

Tedarikçi seçimi ve takibini sağlamak

Çalışan motivasyonu

 

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Ne Kadar Sürede Alınır? 

Restoran Kalite Belgesi ne kadar sürede alınır?
Restoran Kalite Belgesi
kurulumu sonrası Restoran Kalite Belgesi ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Restoran Kalite Belgesi ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak Restoran Kalite Belgesi ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

Restoran Kalite Belgesi sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Denetimi Nedir?

Restoran Kalite Belgesi denetimi nedir?

Restoran Kalite Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

Restoran Kalite Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız Restoran Kalite Belgesi standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; Restoran Kalite Belgesi Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Online Nedir?

Restoran Kalite Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından RESTORAN KALİTE BELGESİ Restoran Kalite Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Restoran Kalite Belgesi Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi RESTORAN KALİTE BELGESİ sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır.

Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

 

Restoran Kalite Belgesi Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Restoran Kalite Belgesi, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online Restoran Kalite Belgesi sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online Restoran Kalite Belgesi sertifikasyonu almanızı garanti eder.

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Geçerlilik Süresi?

Restoran Kalite Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
RESTORAN KALİTE BELGESİ Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

Restoran Kalite Belgesi sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

Restoran Kalite Belgesi yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Restoran Kalite Belgesi sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Restoran Kalite Belgesi düzenleyemez.

Restoran Kalite Belgesi sertifika geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

Restoran Kalite Belgesi yasal bir gereklilik midir?

Restoran Kalite Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

Restoran Kalite Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat Restoran Kalite Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Restoran Kalite Belgesi talep edilmektedir.

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Fiyatı Maliyeti Nedir?

Restoran Kalite Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Restoran Kalite Belgesi sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, Restoran Kalite Belgesi akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, Restoran Kalite Belgesi sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

Restoran Kalite Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

Restoran Kalite Belgesi   için neden bizi seçmelisiniz?

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Restoran Kalite Belgesi sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel RESTORAN KALİTE BELGESİ danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online Restoran Kalite Belgesi sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

RESTORAN KALİTE BELGESİ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMELERİ Eğitimi Nedir?

Restoran Kalite Belgesi Eğitimi Nedir?

Restoran Kalite Belgesi eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Restoran Kalite Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

RESTORAN KALİTE BELGESİ Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Restoran Kalite Belgesi Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

Restoran Kalite Belgesi TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, Restoran Kalite Belgesi  İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, Restoran Kalite Belgesi  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, Restoran Kalite Belgesi  RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve Restoran Kalite Belgesi  FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

 

RESTORAN KALİTE BELGESİ Yiyecek-İçecek İşletmeleri
KALİTE BELGELENDİRME