SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi ihtiyacınız var mı?

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi ne sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi hakkında bilgi edinin.

Seç-G Belgesi Sertifika NEDİR?

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi nedir?

Seç-G Belgesi Sertifika, Üst sınıf tehlike sınıflı işler yapan firmaların uluslararası standartlar doğrultusunda çalışanlarının daha emniyetli ortamda çalışmasının amaçlandığı bir sertifikadır.

Özellikle büyük akaryakıt firmalarının bünyelerinde faaliyet gösteren alt firmaların ve çalışanlarının da bu standartlara uyması beklenmektedir.

Sağlık, emniyet, çevre ve güvenlik sistemlerinin uyumunu esas alan bu sertifika, SEÇ-G 9001 Kalite Yönetim sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği ve SEÇ-G 14001 Çevre Yönetim Sistemleri ile birlikte var olup ve uygulanan bir standarttır.

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi sahibi firmalarının belirlenmiş emniyet standartlarınca iş uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

Seç-G Belgesi Sertifika Kapsamı Nedir?

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi Acil durum ve kriz yönetimi, Kazaların, Olayların ve Vakaların Önlenmesi, Değerlendirme, Güvenceye Alma ve Geliştirme, Risk yönetimi, Yönetim sorumluluğu, Dokümantasyon, Personellerin eğitimi, Bakım, faaliyetlerini kapsamaktadır.

Seç-G Belgesi Sertifika Nasıl Alınır? 

 Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır.

Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki İster Online ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere Seç-G Belgesi Sertifika belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

Seç-G Belgesi Sertifika Hangi Sektörler İçin? 

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi Üst tehlike sınıfı işler kapsamına giren firmaların, özellikle büyük akaryakıt şirketleri ve büyük şirketlerin bünyesinde faaliyet gösteren müteahhit, taşeron ve alt taşeron firmaları ile bunların çalışanları Seç-G Belgesi Sertifika sertifikasından sorumludur.

Seç-G Belgesi Sertifika, üst düzey tehlikeli sınıflandırın da ki akaryakıt firmaları ve taşeron firmalarının alt firmalarının bünyelerinde çalışanlarının emniyet standartları dahilinde çalıştıkları beyanı için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

Seç-G Belgesi Sertifika Faydaları Nedir? 

 Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi

Rekabet ortamında kalite farkını ortaya çıkarır

Personel eğitimi ile daha iyi çalışan katılımı sağlar

Yatırımcılar ve müşteri nezdinde de olumlu itibar sağlar

Olası bir riski minimize ederek sonrasında ortaya çıkabilecek cezai süreçlerden kaçınma sağlar

Sertifika sahibi birey için daha iyi iş fırsatı demek

Acil durumalar için becerilerin ve yeteneklerin gelişimini sağlar

Daha iyi iş verimliliği sağlar

Kötü bir hizmet gerçekleştirme riskini en aza indirmek

Hizmetlerin sabit kalitesi ve tekrarlanabilirliği gibi çeşitli faydalar sağlamaktadır.

Seç-G Belgesi Sertifika Ne Kadar Sürede Alınır? 

 Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi ne kadar sürede alınır?
Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi
kurulumu sonrası Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi ne sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi ne 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi ne sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

Seç-G Belgesi Sertifika sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Seç-G Belgesi Sertifika Denetimi Nedir?

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi denetimi nedir?

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

 Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız Seç-G Belgesi Sertifika standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler.

Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; Seç-G Belgesi Sertifika Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

Seç-G Belgesi Sertifika Online Nedir?

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından SEÇ-G Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online Seç-G Belgesi Sertifika Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi SEÇ-G sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

Seç-G Belgesi Sertifika” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online Seç-G Belgesi Sertifika, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online Seç-G Belgesi Sertifika sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online Seç-G Belgesi Sertifika sertifikasyonu almanızı garanti eder.

Seç-G Belgesi Sertifika

Seç-G Belgesi Sertifika

Seç-G Belgesi Sertifika Geçerlilik Süresi?

 Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
SEÇ-G Belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir.

Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

Seç-G Belgesi Sertifika sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

Seç-G Belgesi Sertifika yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan Seç-G Belgesi Sertifika Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir.

Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için Seç-G Belgesi Sertifika Belgesi düzenleyemez.

Seç-G Belgesi Sertifika sertifika Belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

Seç-G Belgesi Sertifika Yasal Gerekçeliği Nedir?

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi yasal bir gereklilik midir?

Seç-G Belgesi Sertifika, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

Seç-G Belgesi Sertifika Belgesi firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır.

Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak Seç-G Belgesi Sertifika Belgesi talep edilmektedir.

Seç-G Belgesi Sertifika Fiyatı Maliyeti Nedir?

 Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, Seç-G Belgesi Sertifika sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, Seç-G Belgesi Sertifika akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, Seç-G Belgesi Sertifika sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Seç-G Belgesi Sertifika Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Seç-G Belgesi Sertifika Neden Bizi Seçmelisiniz?

 Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

Seç-G Belgesi Sertifika sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde Seç-G Belgesi Sertifika sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel SEÇ-G danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online Seç-G Belgesi Sertifika sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

Seç-G Belgesi Sertifika Eğitimi Nedir?

 Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi Eğitimi Nedir?

Seç-G Belgesi Sertifika eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

SEÇ-G Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

Seç-G Belgesi Sertifika Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

Seç-G Belgesi Sertifika TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, Seç-G Belgesi Sertifika TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, Seç-G Belgesi Sertifika MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, Seç-G Belgesi Sertifika RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve Seç-G Belgesi Sertifika FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

 

SEÇ-G BELGESİ SERTİFİKA
KALİTE BELGELENDİRME