SROM 8008 SERTİFİKA Medya

SROM 8008 SERTİFİKA Medya

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesine ihtiyacınız var mı?

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesine sahip olmanız gerekiyor mu?

Kuruluşunuzun Uluslararası kalite kurallarına sahip olduğundan emin olmak ister misiniz?

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi hakkında bilgi edinin.

SROM 8008 NEDİR?

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi nedir?

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi, Dijital teknolojiler hızla gelişen teknolojiler sayesinde cebimize girecek kadar ufak boyutlara gelmiştir.

Bu dijital gelişmeler rekabeti arttırmış ve büyüklüğünden sektöründen bağımsız bütün kuruluşları burada var olma yarışına girmiştir.

Hedef kitle ile iletişim, müşteriye sürekli ulaşılabilir olmak ve marka tanıtımı gibi hususlar temel işletme haline gelmiştir.

Bu hususlar adına bir standart arayışı doğmuştur.

SROM 8008 Medya Kalite Belgesi, bu amaçla geliştirilmiş bir standarttır.

Medyanın toplumsal süreçlerde ki yerine ve kurumsal boyutta medya ve iletişim sektörlerine dair paradigma geliştirmek için oluşturulmuş SROM 8008 9001 tabanlı bir sertifikadır.

SROM 8008 Dijital medya sektöründe faaliyet gösteren SROM 8008 sertifikası sahibi firmanın kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

SROM 8008 Kapsamı Nedir? 


SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi kapsamı nedir?

Medya yöneticiliği, kalite yönetim sistemi, medyada değişen talep ve beklentiler, medyada değerler zinciri ve iş modelleri, medyada kullanıcı katılımı yönetimi ve medyada insan kaynağı yönetimi gibi hususlarını kapsamaktadır.

SROM 8008 Nasıl Alınır? 

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır.

Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

Unutulmamalı ki İster Online ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere SROM 8008 belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

SROM 8008 Sertifika Medya

SROM 8008 Sertifika Medya

SROM 8008 Hangi Sektörler İçin?

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi TV, radyo, internet yayıncıları, gazete, dergi, basın, yayın vb. gibi medya sektöründe yer alan tüm kurum ve kuruluşlar kuruluşlar bu belgeyi alabilirler.

TV, radyo, internet yayıncıları, gazete, dergi, basın, yayın vb. gibi medya sektöründe yer alan tüm kurum ve kuruluşlar kuruluşlar bu belgeyi alabilirler için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

SROM 8008 Faydaları Nedir? 

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi

Kalite Yönetimi

Müşteri ile sürekli temas

Reklam bütçesini verimli kullanma

Reklam optimizasyonu

Hizmet kalitesinin uluslararası tasdiki

SROM 8008 Ne Kadar Sürede Alınır? 

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi ne kadar sürede alınır?
SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi
kurulumu sonrası SROM 8008 Sertifika Medya Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre SROM 8008 Sertifika Medya Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Belgelendirme sürecinde süre, alınacak SROM 8008 Sertifika Medya Belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

SROM 8008 sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

SROM 8008 Denetimi Nedir?

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi denetimi nedir?

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız SROM 8008 standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

MODENO olarak; SROM 8008 Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

SROM 8008 Online Nedir?

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından SROM 8008 SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

Online SROM 8008 Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.

Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi SROM 8008 sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir.

Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

SROM 8008 Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online SROM 8008, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online SROM 8008 sertifikası sağlar!

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online SROM 8008 sertifikasyonu almanızı garanti eder.

SROM 8008 Geçerlilik Süresi?

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
SROM 8008 belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

SROM 8008 sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın.

Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

SROM 8008 yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan SROM 8008 Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir.

Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi düzenleyemez.

SROM 8008 sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

SROM 8008 Yasal Gerekçeliği Nedir?


SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi yasal bir gereklilik midir?

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir.

Fakat SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen, tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir.

Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak SROM 8008 belgesi talep edilmektedir.

SROM 8008 Fiyatı Maliyeti Nedir?

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, SROM 8008 sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor.

Ne yazık ki bu durum, SROM 8008 akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.

MODENO, SROM 8008 sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir.

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

SROM 8008 Neden Bizi Seçmelisiniz?

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi için neden bizi seçmelisiniz?

SROM 8008 sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli ve uygun maliyetli bir şekilde SROM 8008 sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel SROM 8008 danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online SROM 8008 sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir. 

SROM 8008 Eğitimi Nedir?

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi Eğitimi Nedir?

SROM 8008 eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

SROM 8008 Sertifika Medya Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz.

Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

SROM 8008 Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

SROM 8008 Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

SROM 8008 TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, SROM 8008 İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, SROM 8008 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, SROM 8008 RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve SROM 8008 FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

SROM 8008 SERTİFİKA Medya
KALİTE BELGELENDİRME