IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı midir? IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı Hizmet ücretleri nedir? IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı için online teklif alabilirsiniz.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Nedir?
 • IFS Belgesi nedir?

  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı, Çıkış noktası 2000 yılında Global Gıda Güvenliği Girişimi (GFSI) olan IFS, Uluslararası Gıda Standıdır. IFS Uluslararası gıda sertifikası, üreticilerin ve gıda güvenliğinin kalite seviyelerinin eşit analizini sağlamaktadır. Gıda sektöründeki perakendecilerin markalarına ait ürünleri satış noktalarında tüketiciye sunmalarının sonucu olarak bu durumdan ötürü büyük bir sorumluluk sahibi olmuş oldular. Bu sorumluluk marka itibarı, ürün güvenliğini, kalitesi ve yasallığını koru süreçlerini kapsamaktadır. IFS Standardı, uluslararası alanda birçok firma ile tedarikçilik anlamında ilişki kurmak için ticari bir bilet haline gelmiştir.

  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı,  üretiminde/sektöründe faaliyet gösteren IFS sertifikası sahibi firmanın kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  IFS Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Kapsamı Nedir?
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Nasıl Alınır?
 • IFS Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  IFS Belgesi  kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere IFS  belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

   

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Hangi Sektörler İçin?
 • IFS Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  IFS Belgesi, gıda sektöründe faaliyet gösteren her kuruluş için gereklidir.

  IFS, gıda sektöründe faaliyet gösteren işletme ve firmalar için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

   

   

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Faydaları Nelerdir?
 • IFS Belgesi,

  Müşteri güveni tesisi

  Şeffaflık

  Verimliliğin arttırılması

  Prestij

  Rekabet avantajı

  Risklerin minimize edilmesi faydalarını sağlamaktadır.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Ne Kadar Sürede Alınır?
 • IFS Belgesi ne kadar sürede alınır?
  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı kurulumu sonrası IFS Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre IFS Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak IFS Belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Denetimi Nedir?
 • IFS Belgesi denetimi nedir?

  Hayati bir öneme sahip olan gıda sektörü teknolojinin geçirdiği dönüşümle birlikte çok çeşitlenmekle beraber sadece üretim aşamasında değil dağıtım ve tüketim boyutu da kendi başına çok önemli hale gelmiştir. Bu sürecin amacı, insanlığa hayatta kalması için gerekli besin maddelerini verimli bir şekilde sağlamak ve tarım ekonomisi sektöründe tüketilen zaman ve emeği azaltmaktı. Bu amaç artan dünya nüfusunun neden olduğu bir sorun olmaya doğru gitmektedir. Gıda üretmek için , sürekli artan ölçekte ek olarak büyük miktarlarda enerji kullanmalıyız. Enerji ihtiyacının artmasının nedeni, giderek daha fazla insanın şehre taşınması ve nüfusun artmasıdır. Bugün dünya nüfusunun %50’den fazlası şehirlerde yaşıyor. Aslında, şu anda üretilen gıda miktarının talebi karşılamak için tamamen yeterli olması, hatta büyük bir gıda fazlası bırakması gerektiğinden, bu hedefe ulaşılmış olarak kabul edilebilir. Gıdanın tohumdan yemek haline gelene kadar izlediği yolun tamamından habersiz olmak, yüksek oranda işlenmiş gıdalar çağında yoğum olarak kullanılmaktadır. Gıda gibi kritik bir sektörün bütün aşamalarının denetim süreçleri ile sürekli kontrol altına tutulması gerekmektedir. Ağırlıklı olarak bu ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilmiş olan GIDA belgeleri, uluslararası boyutta bir denetim ve kontrole tabii tutularak üretim, dağıtım ve tüketim anlamında kalite yönetim sisteminin uygulandığını belirten bir sistemdir. IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı belgesi de bu kapsamda bir belgedir.

  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

  IFS Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız IFS standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; IFS Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

   

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Online Kurulum Nedir?
 • IFS Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO IFS Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

   

  Online IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

   

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

   

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

   

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

   

  IFS Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online IFS, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online IFS sertifikası sağlar!

   

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online IFS sertifikasyonu almanızı garanti eder.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Geçerlilik Süresi Nedir?
 • IFS Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

   

  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  IFS yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

   

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan IFS Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

   

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için IFS Belgesi düzenleyemez.

  IFS sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Eğitimi Nasıl Alınır?
 • IFS Belgesi Eğitimi Nedir?

  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  IFS Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  IFS Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  IFS TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, IFS İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, IFS MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, IFS RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve IFS FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

   

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • IFS Belgesi yasal bir gereklilik midir?

  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  IFS Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat IFS Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak belgesi talep edilmektedir.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • IFS Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, IFS akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, IFS sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

   

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. IFS Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • IFS Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online IFS sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

   

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Sıkça Sorulan Sorular?
 • IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI standartları arasında ve IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı blogumuzda topladık.

  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI ne demek?
  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI standartları ne anlama geliyor?
  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI ile IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı aynı anlamda mıdır?
  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI belgesi ürüne mi verilir?
  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sorularını cevaplıyoruz. IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı blogumuzda topladık.
  IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI İçerik Destek Talepleri?
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI için Destek Talepleri

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı hizmetini sunar. Verilen IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı ile ilgili tüm sorularınız ve IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Online Nedir?

IFS Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO IFS Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

 

Online IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

 

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

 

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

 

IFS Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online IFS, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online IFS sertifikası sağlar!

 

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online IFS sertifikasyonu almanızı garanti eder.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Geçerlilik Süresi?

IFS Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

IFS yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

 

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan IFS Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

 

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için IFS Belgesi düzenleyemez.

IFS sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Eğitimi Nedir?

IFS Belgesi Eğitimi Nedir?

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

IFS Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

IFS Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

IFS TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, IFS İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, IFS MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, IFS RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve IFS FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

 

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Yasal Gerekçeliği Nedir?

IFS Belgesi yasal bir gereklilik midir?

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

IFS Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat IFS Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak belgesi talep edilmektedir.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI için Fiyatı Maliyeti Nedir?

IFS Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, IFS akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, IFS sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. IFS Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Neden Bizi Seçmelisiniz?

IFS Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online IFS sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

 

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Sıkça Sorulan Sorular?

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI standartları arasında ve IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı blogumuzda topladık.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI ne demek?
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI standartları ne anlama geliyor?
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI ile IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı aynı anlamda mıdır?
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI belgesi ürüne mi verilir?
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sorularını cevaplıyoruz. IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı blogumuzda topladık.
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER GIDA BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı için Teklif Alın online teklif

IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu IFS ULUSLARARASI GIDA STANDARDI Uluslararası Gıda Standardı hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al