ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi midir? ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi Hizmet ücretleri nedir? ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi için online teklif alabilirsiniz.

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi
ASC BELGESİ Nedir?
 • ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi, Su Ürünleri Yönetim Konseyi çiftlik deniz ürünlerinin sorumlu bir şekilde üretildiğini belgeleme ve denetleme esaslı bir kuruluştur. ASC Belgesi ise sorumlu üretim sürecinde kalite standartlarını uygulayan işletmelere verilen belgedir. Su Ürünleri Yönetim Konseyi (ASC), su ürünleri endüstrisi için dünya lideri bir sertifikasyon programı sağlamak üzere Dünya Yaban Hayatı Fonu (WWF) ve Hollanda Sürdürülebilir Ticaret Girişimi (IDH) tarafından 2010 yılında kurulmuştur. Küresel çapta çok çeşitli su ürünleri yetiştiriciliği süreçlerini kapsar ve sorumlu üretimi sağlamak için çiftçiliğin hem çevresel hem de sosyal yönlerini dikkate alır. ASC sertifikalı bir ürün ayrıca Gözetim Zinciri (CoC) standardına göre sertifikalandırılmalıdır. Bu, sertifikalı ASC ürünlerinin satın alınması, işlenmesi ve satışı için kurallar sağlar.

  ASC, su ürünleri sektöründe faaliyet gösteren ASC sertifikası sahibi firmanın kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  ASC Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

ASC BELGESİ Kapsamı Nedir?
 • ASC Belgesi kapsamı nedir?

  ASC Belgesi, hayvan sağlığı , doğal çevre ve biyolojik çeşitliliğin korunması, su kaynaklarının korunması, türlerin çeşitliliğinin korunması ve vahşi popülasyonun engellenmesi, hayvan yemi ve diğer kaynakların verimli kullanımı gibi kriterleri kapsamaktadır.

ASC BELGESİ Nasıl Alınır?
 • ASC Belgesi konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  ASC Belgesi  kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere ASC  belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

ASC BELGESİ Hangi Sektörler İçin?
 • ASC Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi, Çiftlik deniz ürünleri sektörü için gereklidir.

  ASC Belgesi, Çiftlik deniz ürünleri sektörüne yönelik üretim yapan üreticiler için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

ASC BELGESİ Faydaları Nelerdir?
ASC BELGESİ Ne Kadar Sürede Alınır?
 • ASC Belgesi ne kadar sürede alınır?
  ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi, kurulumu sonrası ASC Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre ASC Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak ASC Belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  ASC sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

ASC BELGESİ Denetimi Nedir?
 • ASC Belgesi denetimi nedir?

  ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

   

  ASC Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız ASC standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; ASC Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

ASC BELGESİ Online Kurulum Nedir?
 • ASC Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO ASC Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

   

  Online ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

   

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

   

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

   

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

   

  ASC Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online ASC, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online ASC sertifikası sağlar!

   

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online ASC sertifikasyonu almanızı garanti eder.

ASC BELGESİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • ASC Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

   

  ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi, sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  ASC yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

   

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan ASC Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

   

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için ASC Belgesi düzenleyemez.

  ASC sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

ASC BELGESİ Eğitimi Nasıl Alınır?
 • ASC Belgesi Eğitimi Nedir?

  ASC eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  ASC Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  ASC TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, ASC İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, ASC MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, ASC RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve ASC FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

   

ASC BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • ASC Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi, belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat ASC Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi belgesi talep edilmektedir.

ASC BELGESİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • ASC Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, ASC sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, ASC akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, ASC sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

   

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ASC BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • ASC Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

  ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde ASC sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online ASC sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

ASC BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ASC BELGESİ standartları arasında ve ASC BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi blogumuzda topladık.

  ASC BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ASC BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ASC BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  ASC BELGESİ ne demek?
  ASC BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
  ASC BELGESİ ile ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi aynı anlamda mıdır?
  ASC BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
  ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  ASC BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  ASC BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi sorularını cevaplıyoruz. ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi blogumuzda topladık.
  ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ASC BELGESİ İçerik Destek Talepleri?
ASC BELGESİ için Destek Talepleri

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi hizmetini sunar. Verilen ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi ile ilgili tüm sorularınız ve ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

ASC BELGESİ Online Nedir?

ASC Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO ASC Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

 

Online ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

 

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

 

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

 

ASC Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online ASC, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online ASC sertifikası sağlar!

 

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online ASC sertifikasyonu almanızı garanti eder.

ASC BELGESİ Geçerlilik Süresi?

ASC Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi, sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

ASC yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

 

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan ASC Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

 

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için ASC Belgesi düzenleyemez.

ASC sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

ASC BELGESİ Eğitimi Nedir?

ASC Belgesi Eğitimi Nedir?

ASC eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

ASC Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

ASC TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, ASC İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, ASC MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, ASC RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve ASC FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

 

ASC BELGESİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

ASC Belgesi, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi, belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat ASC Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi belgesi talep edilmektedir.

ASC BELGESİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

ASC Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, ASC sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, ASC akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, ASC sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

ASC BELGESİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

ASC Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde ASC sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online ASC sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

ASC BELGESİ Sıkça Sorulan Sorular?

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ASC BELGESİ standartları arasında ve ASC BELGESİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi blogumuzda topladık.

ASC BELGESİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş ASC BELGESİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ASC BELGESİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

ASC BELGESİ ne demek?
ASC BELGESİ standartları ne anlama geliyor?
ASC BELGESİ ile ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi aynı anlamda mıdır?
ASC BELGESİ belgesi ürüne mi verilir?
ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
ASC BELGESİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
ASC BELGESİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi sorularını cevaplıyoruz. ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi blogumuzda topladık.
ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER GIDA BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi için Teklif Alın online teklif

ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu ASC BELGESİ Su Ürünleri Yönetim Sistemi hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al