BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme

Modeno Patent Eskişehir merkezli olarak çalışan, Alanında uzman bir ekip ile yola çıkarak, Türkiye’deki firmalara en iyi BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifikasyon ve belgelendirme desteği vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası belgelendirme ve akredite kuruluşları ile partner olarak çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifikasyon ve belgelendirmeyi sürecini çok kısa sürede ve düşük maliyetli olarak sağlamaktayız.

İşiniz için uygun sertifika ya da belge BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme midir? BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme Hizmet ücretleri nedir? BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme Belgelendirme nasıl alınır? vb. öğrenemek istediğiniz tüm sorularınıza açık bir bilgilendirme yapıyoruz.
Aşağıda hazırladığımız BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme hakkında bulunan bilgileri inceleyebilir, dilerseniz de BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme için online teklif alabilirsiniz.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme ihtiyaçlarınız için doğru bir ekip sizi bekliyor!
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Nedir?
 • BRCGS Belgesi nedir?

  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme, BRCGS, Global Gıda Güvenliği Standardı, Birleşik Krallık gıda perakende endüstrisince 1992’de kurulmuş ticari birliktir. Uyumluluk Yoluyla Marka İtibarı (BRCGS), 1992’de kurulan Birleşik Krallık gıda perakende endüstrisince kurulmuş ticari birliktir. BRCGS, yirmi yıldır gıda ve imalat endüstrileri için en iyi uygulamalar için standartlar yayınlamıştır ve ayrıca, İngiltere. BRCGS Global Gıda standardı 1998’den beri mevcuttur ve 2000 yılında GFSI organizasyonu tarafından tanınan ilk gıda güvenliği standardı olmuştur, bu da standardın kabul için “kıyaslama” kriterlerini karşıladığı anlamına gelir. Standart bir “toplam kalite yönetimi” programı olarak tasarlanmış ve hem gıda güvenliği gerekliliklerini hem de gıda üreticilerinin sertifika alabilmek için karşılaması gereken kalite gerekliliklerini içermektedir.

  BRCGS üretiminde/sektöründe faaliyet gösteren BRCGS sertifikası sahibi firmanın kalite yönetim sisteminin uygulandığını, belgelendiğini, kullanıldığını, sürdürüldüğünü ve iyileştirildiğini garanti eder.

  BRCGS Belgesi ihtiyaçlarınız için dilerseniz online teklif alabilirsiniz.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Kapsamı Nedir?
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Nasıl Alınır?
 • BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme, konusunda şirketinizi ve gereksinimlerinizi anlayabilmemiz için bir bizimle iletişime geçerek Teklif Formu doldurmanız gerekli, dilerseniz bunu online teklif formunu doldurarak da yapabilirsiniz.

  Verdiğiniz bilgileri; değerlendirme kapsamınızı doğru bir şekilde tanımlayarak size sertifikasyon için bir teklif sunmak için kullanacağız.
  Teklifimizi kabul ettiğinizde, MODENO temsilcimiz sizinle iletişime geçecek.

  Temsilcimiz, İlk Belgelendirme AŞAMASI için size ziyaret planlaması oluşturur. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze sistem kurulumu tercihinizi yaparsınız.

  BRCGS Belgesi  kurulumu için yapmış olduğunuz tercihinize göre temsilcimiz ile birlikte bir sistem kurulumu konusunda yardımcı olacağız ve süreç boyunca size rehberlik edeceğiz.

  Kurulacak Yönetim sisteminizin modeli önemlidir.

  Online kurulum tercih ederseniz, kurulum sürecinde sisteminiz denetçilerimiz tarafından sürekli denetleneceği için kısa sürede denetim döngüsüne dahil edilirsiniz.

  Fiziki kurulum tercih ederseniz, sertifikasyon süreci için sisteminizin en az üç aydır tam olarak çalıştığını ve bir yönetim incelemesine ve tam bir iç denetim döngüsüne tabi olduğunu kanıtlayabilmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
  Başarılı bir denetimin ardından, bir sertifikasyon kararı verilir ve eğer olumluysa, MODENO tarafından gerekli standarda ilişkin sertifika denetmenliği tamamlanır. Sertifikanın hem basılı hem de elektronik kopyasına sahip olursunuz.

  Unutulmamalı ki; İster Online, ister Fiziki kurulumlar için MODENO, sizlere BRCGS  belgeleri hakkında gerekli bilgi ve adımları kolayca uygulayabileceğiniz bir danışmanlık hizmetini %100 Müşteri Memnuniyeti ve Para İADE GARANTİSİ ile sunar.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Hangi Sektörler İçin?
 • BRCGS Belgesi hangi sektörler için gereklidir?

  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme, Gıda endüstrisi alanında faaliyet gösteren firmalar ve kuruluşlar için gereklidir.

   

  BRCGS Belgesi, Özel sektörde ki her büyüklükte ki kuruluşun ve firmaların gıda sektörüne yönelik üretim yapan üreticileri ve iştirakleri için uygulanabilir uluslararası bir standart çerçevesine sahiptir.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Faydaları Nelerdir?
 • Risk yönetimi sayesinde şikâyet ve reddedilen ürünlerde azalma

  Müşteri güveni

  Yeni pazarlara giriş fırsatı

  Kalite yönetim sisteminin sağlanması

  Düşük maliyet

  Gıda güvenliğini sağlamak

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Ne Kadar Sürede Alınır?
 • BRCGS Belgesi ne kadar sürede alınır?
  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme kurulumu sonrası BRCGS Belgesine sahip olmak için gerekli süre, seçeceğiniz yönetim modeline göre değişmektedir.

  Online sistem kurulumu ve Fiziki sistem kurulumu gibi seçeceğiniz modellere göre BRCGS Belgesine 3 iş günü ya da 3 ay gibi değişik sürelere göre de sahip olabilirsiniz.

  Belgelendirme süreçlerin tamamlanması 3 iş günü ile 5 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

  Belgelendirme sürecinde süre, alınacak BRCGS Belgesine sahip olma metodunuza göre değiştiği için seçtiğiniz yöntem ve firmanızın şartlarına göre danışmanlarımızdan destek almanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

  AS 9100sertifikası tüm başvuruların yapılması ve evrakların hazır olması durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde alınabileceği gibi akredite kuruluş şartlarına göre 15 gün ile 20 gün arasında da verilebilmektedir.

  İster online, ister fiziki kurulum! Hangi yöntemi seçerseniz seçin, MODENO olarak; sizi sertifikasyon/akreditasyon sürecinden başarı ile geçireceğimizi, sertifika sürecinde firmamız tarafından %100 memnuniyet ile karşılanmaz ya da hata oluşması durumunda ödenen tüm ücretlerin %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Denetimi Nedir?
 • BRCGS Belgesi denetimi nedir?

  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme için Denetimler; İç denetimler, tedarikçi veya müşterinin gerçekleştirdiği denetimler ve bağımsız ya da akredite kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen temeli belgelendirmeye dayalı uygunluk denetimleri olarak tanımlanabilir.

   

  Hayati bir öneme sahip olan gıda sektörü teknolojinin geçirdiği dönüşümle birlikte çok çeşitlenmekle beraber sadece üretim aşamasında değil dağıtım ve tüketim boyutu da kendi başına çok önemli hale gelmiştir. Bu sürecin amacı, insanlığa hayatta kalması için gerekli besin maddelerini verimli bir şekilde sağlamak ve tarım ekonomisi sektöründe tüketilen zaman ve emeği azaltmaktı. Bu amaç artan dünya nüfusunun neden olduğu bir sorun olmaya doğru gitmektedir. Gıda üretmek amacıyla sürekli artan ölçekte ek olarak büyük miktarlarda enerji kullanmalıyız. Enerji ihtiyacının artmasının nedeni, giderek daha fazla insanın şehre taşınması ve nüfusun artmasıdır. Bugün dünya nüfusunun %50’den fazlası şehirlerde yaşıyor. Aslında, şu anda üretilen gıda miktarının talebi karşılamak için tamamen yeterli olması, hatta büyük bir gıda fazlası bırakması gerektiğinden, bu hedefe ulaşılmış olarak kabul edilebilir. Gıdanın tohumdan yemek haline gelene kadar izlediği yolun tamamından habersiz olmak, yüksek oranda işlenmiş gıdalar çağında yoğum olarak kullanılmaktadır. Gıda gibi kritik bir sektörün bütün aşamalarının denetim süreçleri ile sürekli kontrol altına tutulması gerekmektedir. Ağırlıklı olarak bu ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilmiş olan GIDA belgeleri, uluslararası boyutta bir denetim ve kontrole tabii tutularak üretim, dağıtım ve tüketim anlamında kalite yönetim sisteminin uygulandığını belirten bir sistemdir. BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme Belgesi de bu kapsamda bir belge olup uluslararası kapsayıcılıktadır.

  BRCGS Belgesi denetimlerinde küçük ve büyük olarak uygunsuzluklar bulunabilir.

  MODENO baş denetçi ve denetçi danışmanlarımız BRCGS standardına ait herhangi bir maddesinde uygunsuzluk tespit etmesi durumunda duruma müdahil olur ve uygunsuzların takip denetim gerekliliğini yerine getirirler. Uygunsuzlukların kapatılması için planlı şekilde ziyaret sağlarlar.

  MODENO olarak; BRCGS Tıbbi Laboratuvarların Akreditasyonu Dokümanlarının Gözden Geçirme Denetimi sağlar, Dokümantasyonel eksikliğin tamamlanması sağlar. Tetkik planlaması oluşturarak Raporlar hazırlar ve denetimin sorunsuz geçilmesini sağlarız.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Online Kurulum Nedir?
 • BRCGS Belgesi Online Kurulum Nedir?
  Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO BRCGS Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

   

  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

   

  Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

   

  Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

   

  İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

   

  BRCGS Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

  Online BRCGS, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online BRCGS sertifikası sağlar!

   

  Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online BRCGS sertifikasyonu almanızı garanti eder.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Geçerlilik Süresi Nedir?
 • BRCGS Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
  ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

   

  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

  BRCGS yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

   

  Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan BRCGS Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

   

  Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için BRCGS Belgesi düzenleyemez.

  BRCGS sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Eğitimi Nasıl Alınır?
 • BRCGS Belgesi Eğitimi Nedir?

  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

  BRCGS Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

  Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

  ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

  BRCGS Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

  Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

  BRCGS TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, BRCGS İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, BRCGS MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, BRCGS RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve BRCGS FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Yasal Gerekçeliği Nedir?
 • BRCGS Belgesi yasal bir gereklilik midir?

  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

  BRCGS Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat BRCGS Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

  Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak AS 9100belgesi talep edilmektedir.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Maaliyeti / Fiyatı Nedir?
 • BRCGS Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

  Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, BRCGS akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
  MODENO, BRCGS sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

   

  Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. BRCGS Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

  Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Neden Bizi Seçmelisiniz?
 • BRCGS Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

  Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde AS 9100sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Düşük maliyetli çevrimiçi online BRCGS sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

  Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

  Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

  MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

   

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Sıkça Sorulan Sorular?
 • BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ standartları arasında ve BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme blogumuzda topladık.

  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
  Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

  Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemini gözden geçirme ve sistemin kuruluşunuzun öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

  Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

  İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ ne demek?
  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ standartları ne anlama geliyor?
  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ ile BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme aynı anlamda mıdır?
  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ belgesi ürüne mi verilir?
  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sorularını cevaplıyoruz. BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

  ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme blogumuzda topladık.
  BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ İçerik Destek Talepleri?
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ için Destek Talepleri

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifikasyonu ve belgelendirme ile ilgili Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmet veriyor olsak da Afyonkarahisar, Bilecik, Bursa, Burdur, Konya, Kütahya, Bolu, Ankara gibi komşu çevre merkez illerde de BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifikasyonu ve belgelendirme hizmeti sağlıyoruz.

Eskişehir Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda merkez ofisimizin hizmet alanı Türkiye’nin her yerine kesintisiz BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme hizmetini sunar. Verilen BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifikasyonu ve belgelendirme hizmetinin başlangıç ve bitiş süreçlerinde, tüm süreç boyunca size bilgi, beceri birikimiz ile BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme konusunda rehberlik ederiz.

Kuruluşumuz; Modeno Belgelendirme, hizmet verilen BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme işlemlerinde işletmeleri büyük ya da küçük olarak değerlendirmez. Tüm Kuruluşlara yaklaşımımız; eşit koşullarda, bilimsel etik değerlendirmeler eşliğinde, şeffaf hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme hizmetinde Profesyonel ve alanında uzman ekip ve danışmanlarla iş birliği içerisinde çalışarak, Uluslararası danışmanlık ve belgelendirme kurumları ile partner olarak tüm gelişmeleri takip ediyor, yenilik ve değişkenleri yerinde ve hızlı şekilde çözüme ulaştırarak sonuçlandırıyoruz.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme hizmeti ile ilgili hazırladığımız tüm bilgiler sizler için yeterince açıklayıcı değil ise veya size nasıl ulaşabilirim diyorsanız eğer, BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme ile ilgili tüm sorularınız ve BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme ile ilgili ihtiyaçlarınız için dilerseniz;
Türkiye'nin her yerinden +90 850 307 71 03 telefon numarasından ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Online Nedir?

BRCGS Belgesi Online Kurulum Nedir?
Faaliyet alanı ne olursa olsun, büyük veya küçük herhangi bir kuruluş tarafından ISO BRCGS Belgesi ihtiyaçlarınız için “ONLINE KURULUM” metodunu tercih edebilirsiniz.

 

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme Yöntemi; Kolay, düşük maliyetli, çevrimiçi online bir süreçte sağlamak için geliştirilmiş bir modüldür.  Dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geliştirilen Online modül sayesinde, bilgi sağlanır, çevrimiçi ISO sertifikalarını yönetilir ve belge teslim edilir.

 

Online kurulum ile seçilen hizmet, akredite kuruluşu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda Modeno BAŞDENETÇİLERİ tarafından sürekli kontrolü sağlanır. Sertifikanızın alınabilecek altyapı yaklaşımını, yüksek standartlar ve hizmet kalitesi çizgisinde denetleme ve sistem kurulumunu tamamlarlar.

 

Modeno Denetçileri; müşterilerin artan beklentilerini ve yasal gereklilikleri karşılamak için yönetim sistemlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktadır.

 

İç kalite denetimi, kuruluşunuzun yönetim sistemini Uluslararası Kalite Yönetimi Standartlarına göre değerlendirme sürecidir. Online Sertifikasyon sürecinde kalite yönetim sistemlerine ilişkin kapsamlı ve ayrıntılı bir kılavuza erişebilecek ve iç denetiminizi hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacağız.

 

BRCGS Online” kurulum tamamen “YENİLİKÇİ YAKLAŞIM” ile ortaya çıkmıştır.

Online BRCGS, 3 basit adımda profesyonel ve uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri ve çevrimiçi online BRCGS sertifikası sağlar!

 

Modeno, tüm iş sektörlerinde ve pazarlarda büyük veya küçük şirketler için başarılı çevrimiçi online BRCGS sertifikasyonu almanızı garanti eder.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Geçerlilik Süresi?

BRCGS Belgesi Sertifikanın geçerlilik süresi nedir?
ISO belgesi için başvurduğunuzda bir belgelendirme kuruluşundan geçmeniz gereklidir ve farklı belgelendirme kuruluşları farklı hizmet politikası güdüyor olabilir. Genel olarak sertifikaların çoğu 3 yıl geçerlidir, ancak bazılarının yıllık olarak yenilenmesi gerekir.

 

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifikanızın geçerlilik süresi ne olursa olsun, kuruluşunuzun sürekli gözetim denetimlerine tabi olacağını unutmayın. Bu denetimler normalde yıllık olarak gerçekleştirilir ve kalite yönetim süreçlerinizin hala etkin olmasını sağlamaya hizmet eder.

BRCGS yenilemesi, gözetim denetimlerinden başarılı şekilde geçilmesi ile olur.

 

Yıllık yenilenen denetimler başarısızlık ile sonuçlanırsa eğer, 3 yıllık geçerlilik süresi olan BRCGS Belge sertifikası artık geçerli bir belge değildir. Tekrar denetimler başarılı olarak yapılmazsa ilgili belge iptal olur veya askıya alınır.

 

Hiçbir belgelendirme kuruluşu ya da danışmanlık firması, firmanız için size belirli bir yıl aralığı için BRCGS Belgesi düzenleyemez.

BRCGS sertifika belgesi geçerlilik süresi, belgelendirme denetimi sonucu başarıyla tamamlanmasından sonra sertifikanın basım tarihine göre başlamaktadır.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Eğitimi Nedir?

BRCGS Belgesi Eğitimi Nedir?

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme eğitim seti eğitmenlerimiz tarafından firma ya da şahsınıza özel olarak hazırlanan “online dersler” ile birlikte verilmektedir.

BRCGS Belgesi Eğitim Setinde her konu ile ilgili Tecrübeli Denetçi ve Baş denetçi Eğitmenlerimize sorular sorabilir, internet erişimi olan tüm platformlardan sertifika sahibi olabilirsiniz. Online olarak yürütülen Video eğitimlerini ve sınavları tamamlayarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitimde bulunan dersler ve içerikleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilir, eğitmenlerimize online olarak dilediğiniz kadar soruyu ücretsiz sorabilirsiniz.

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve 2002‘den beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşlara sertifika almaları için ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyorlar.

BRCGS Belgelendirme sürecini sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizim dokümantasyon oluşturma metodumuzu kullanın.

Tekerleği yeniden icat etmek gereksiz! Belgelendirme süreci için tüm saatlerinizi boşa harcamadan önce, görev için dış kaynak kullanımı için sayısız zaman ve para harcamadan önce eğitim şablonlarımızı deneyin.

BRCGS TEMEL EĞİTİMİ Toplam 8 Ünite, BRCGS İÇ TETKİK EĞİTİMİ 2 Ünite, BRCGS MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 5 Ünite, BRCGS RİSK ANALİZİ 2 Ünite ve BRCGS FİNAL SINAVI ile eğitim müfredatını tamamlamış olursunuz.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Yasal Gerekçeliği Nedir?

BRCGS Belgesi yasal bir gereklilik midir?

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme, gönüllülük esasına göre, firma talebi ile verilen bir sertifikadır. 

BRCGS Belgesinin firma tarafından edinilmesi, yasal manada zorunlu bir durum değildir. Fakat BRCGS Belgesi, zorunlu olmamasına rağmen,  tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemelerinin tasarımı, üretimi ve tedariği için bir uygulama standardıdır. Belgelendirme amaçları için de geçerlidir. Bir kuruluşun tıbbi ürünler için birincil ambalaj malzemeleri için geçerli olan düzenleyici şartlar ve Uluslararası Standartlar da dahil olmak üzere müşteri gereksinimlerini tutarlı bir şekilde karşılayan birincil ambalaj malzemeleri sağlama yeteneğini göstermesi gerekmektedir.

Ayrıca olarak özel sektör haricinde bazı durumlar da İhale mevzuatında, Kamu ihalelerine İhaleye katılabilme yeterliği gösteren belgelerden biri olarak AS 9100belgesi talep edilmektedir.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ için Fiyatı Maliyeti Nedir?

BRCGS Belgesi maliyeti ve fiyatı nedir?

Birçok farmasötik ve tıbbi cihaz birincil ambalaj malzemeleri üreticileri, BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifikası almak istiyor fakat sertifika maliyetlerini karşılayamayacaklarını düşünüyor. Ne yazık ki bu durum, BRCGS akreditasyonuna ulaşmanın birçok finansal avantajını kaçırdıkları anlamına geliyor.
MODENO, BRCGS sertifikasında tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İşletmelerin sertifika almaları için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu nasıl yapıyoruz? Genel süreci düzene sokarak, uzun danışmalara veya saha ziyaretlerine gerek kalmadan çevrimiçi online olarak başvuruda bulunmanıza ve sertifikanızı almanıza olanak tanıyarak elde ediyoruz.

 

Online Başvuru ne anlama gelir? Online başvuru ile işletme kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken uygulamaları benimsedikçe devam edecek olan, sürecin en başından itibaren paradan tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. BRCGS Belgesi fiyatlandırmalarında 500 tl ile 1000 TL başlayarak, firma yapısı, sektörü, faaliyet alanları, kuruluş yılı, konumu yeri, nace/ea kodu, çalışan işçi sayısı, yönetim, beyaz yaka, mavi yaka görevlileri vb. gibi yapılarına göre değişmektedir.

Talep edilen belge; Başvuru şekli Online mı? Fiziki sistem kurulumu mu? gibi sorulara göre değişiklik göstermektedir.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Neden Bizi Seçmelisiniz?

BRCGS Belgesi  için neden bizi seçmelisiniz?

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifikası için %100 müşteri başarı oranına sahibiz.

Müşterilerimize verimli, ve uygun maliyetli bir şekilde AS 9100sertifikası almalarına yardımcı olan profesyonel ISO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Düşük maliyetli çevrimiçi online BRCGS sertifikasını sunabilen tek kuruluşuz.

Sizi Sertifikasyon Sürecinden Geçireceğimizi, şirketimiz tarafından oluşabilecek tüm hatalar da dahil olmak üzere, müşteri memnuniyeti sağlayamadığımız anda ödenen Tüm Paraların %100’ünü iade edeceğimizi garanti ediyoruz.

Rekabetçi ve şeffaf olmanın yanı sıra iş gereksinimlerinize uygun bir sertifika teklifi sunabilmek için sertifikasyon ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

MODENO ile çalışmayı seçmek, ihtiyaçlarınızı ve müşterinizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir uluslararası varlığa sahip grupların güvencesiyle küresel olarak akredite bir belgelendirme kuruluşları ile ortak olmak demektir.

 

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Sıkça Sorulan Sorular?

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ standartları arasında ve BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ olarak bilinen en popüler belgelerinden biri olan BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme blogumuzda topladık.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ'in güncellenmiş halini, son revizyon olarak kullanmak önemlidir.
Günümüz iş dünyası sürekli rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden işletme/şahıs/firma ve kuruluşlar rekabetin içerisinde hizmet ettikleri sektörlerde yüksek performans odaklı ve ticaretlerinde avantajlar sağlamak zorundadır. Bu yüzden Yeni ve güncel standartlarla oluşturulurmuş BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ tüm ihtiyaçlara karışık vermektedir.

Kuruluşunuzun mevcut kalite yönetim sistemi BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme ait sistemsel olarak gözden geçirilmeli ve sistemin kuruluşunuza ait öncelikleri iyi tanımlanmalı ve buna göre uyumlu bir sistem kurulmalıdır.

Kuruluşunuzun büyümesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması işletmenin karlılığın artması gibi bir çok konuda sizin için başlıklar hazırladık.

İster Üretim veya hizmet sektöründe bulunun, işletme kapasitesi her ölçekten kuruluşun yapısına uygun bir sistemi korumak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ hakkında tüm sorularınızı “sıkça sorulan sorular” olarak topladık.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ ne demek?
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ standartları ne anlama geliyor?
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ ile BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme aynı anlamda mıdır?
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ belgesi ürüne mi verilir?
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme belgesi alabilmek için kaç çalışana sahip olmak gerekir?
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Belgesi danışmanlık firmaları tarafından verilebilir mi?
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme Belgesi almanın çalışanlar üzerindeki etkisi nasıldır?
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ belge alımında ana şartlar nelerdir? vb.. En çok sorulan BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sorularını cevaplıyoruz. BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme Hakkında bir çok soru bulunabilmektedir.

ISO standartları arasında ve ISO’nun en popüler belgelerinden biri olan BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme hakkında bilgi almak istiyorsanız, aradığınız cevapların tamamı sizin için hazırladığımız BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme belgesi ile ilgili en çok sorulan soruları BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme blogumuzda topladık.
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme ile ilgili soruları cevapladığımız blogumuza buradan ulaşabilirsiniz.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme BELGELENDİRME AŞAMA 1 BAŞVURU SÜRECİ

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifika ve belgelendirme nasıl alınır?
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme hizmeti başvuru adımları aşama 1 olarak, Sektörünüz ile ilgili iş gereksinimlerinizi belirlemek için bize ulaşırsınız, Uzman ekibimiz bir anket ile sizlere yardımcı olur, BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme başvurusu için verdiğiniz bilgiler incelenir ve onayınız için bir sözleşme teklifi hazırlanır.
Böylelikle ilk aşama olan; BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme hizmeti için başvuru süreci başlamış olur.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme BELGELENDİRME AŞAMA 2 ÖN DEĞERLENDİRME

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifika ve belgelendirme almak için ön değerlendirme aşaması başlar.
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme aşama 2 ön değerlendirme aşamasında, Ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda, Belgelendirilmek isteyen şahıs/işletme/şirket/firma, Modeno Belgelendirme kuruluşuna ait, uzmanlarımız tarafından doldurulmuş olunan müracaat formunu BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme dokümanları ile eşleştirir, eksik ek evrakları hazırlar ve Belgelendirme ön değerlendirme aşaması tamamlanır.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme BELGELENDİRME AŞAMA 3 KONTROL

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme aşama 3 kontrol aşamasında, ekibimize sunulan bilgilerin doğruluğu doğrultusunda yönetim sistemleri ve süreçlerinin uygulandığını ve uygulama kapsamının ticari faaliyeti yansıttığını doğrulanır.
Eksik evrak planlaması ile denetim sürecinden önce tüm süreç eksiksiz yürütülür. Kontrol aşamasında unutulmamalıdır ki; İstenilen Standart(lar)ın BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme gerekliliklerini karşılamada herhangi bir boşluk ya da hataya yer verilmez.
Böylelikle Aşama 3'de başarılı bir sonuca ulaşmak demek; yeterli uygunluk ve uygunluk kanıtı demektedir.
100% BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifikasyon belgelendirme süreci başarılı olarak denetimlerden geçecek şekilde planlama yapılır.

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme BELGELENDİRME AŞAMA 4 DENETİM

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifika ve belgelendirme almak için denetim aşaması başlar.
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme denetimleri, Mutabakat üzere yapılan denetim planı, denetim süresi ve uygunluk denetim tarihi belirlenir. Bu bilgiler doğturltusunda şahıs/işletme/şirket/firma onayı alınarak, karşılıklı teyid sonrası denetim gerçekleştirilir.
Denetim plan teyidi sonrası denetim tarihinden önce ekibimiz; uygun yada uygunsuz olarak gerekli planlamayı son defa kontrol eder BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme denetiminin sorunsuz geçmesi hiçin hazırlıkları bitirir.
Denetim Plan tarihte başdenetçiler tarafından denetim yapılır.
BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme için gerekli sistem alt yapısı denetim tarihine kadar modeno belgelendirmenin uzman ekipleri tarafından eksiksiz hazırlandığı için; Modeno Belglendirme tarafından kurulan sistemler %100 Uygun sonuçlandırılır.

AŞAMA 5 BELGELENDİRME

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifika ve belgelendirme son aşaması olarak "belge basım" kısmıdır.
Başarılı bir uygunluk denetimi sonrası hazırlanan denetim raporu başdenetçilerin verdiği uygunluk kararı ile BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme SERTİFİKA BELGE olarak sisteme kayıt edilir. Denetimlerden uygun sonuçlandırılan şirket, Uygunluk kararı ile BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme sertifikasyon belgelsi almaya hak kazanır.
Basılan sertifika firmanıza teslim edilerek bu BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme belgelendirme süreci sonlanmış olur.

  

DİĞER GIDA BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi inceleyin!

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme için Teklif Alın online teklif

BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme akreditasyon veya belgelendirme hizmeti ile ilgili teklif ve bilgi almak için bizlere ulaşın. Uzman ekibimizden firmanızın ihtiyaç duyduğu BRCGS GIDA GÜVENLİĞİ Gıda ve Tüketici Belgelendirme hizmeti hakkında sizelere detaylı bilgi verecektir.

online teklif al